User
Pass
2FA
 
 

cu ce am gresit aici?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1329
k.e.e.n
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2009 00:20)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 4

Post Posted: 06-08-2009, 01:09:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu ce e gresita cererea asta de admin!!!

Quote:
1. Nick: keen
2. Varsta: 22
3. Vechimea pe server: 2 sapt cred.....dar am jucat de la inceput pe war3
4. Motivul cererii: sa intru in lumea adminilor..si sa scap srv de codati
5. Sunt de acord cu toate punctele enumerate in regulamentul serverului !!

P.S.: am si 3 codati prinsi

eo am vb cu john si lam intreabt de admin..cu mse da...si mai zis ca se paote da si dala pt o saptamana..si dak imi fac trb il pot pastra

deci dak numi dati dala normal..dati-mi de 1 sapt!


????????????????????????????????????????????????????????????


vreu niste motive si niste explicatii!!!

si motive:
si explicatii:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 06-08-2009, 01:11:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mai faci multe topicuri? greseala e la vechimea pe server! minim o luna pentru cererea normala. tu ai 2 saptamani trecute in cerere. chiar esti asa chior? oricum iti voi sterge topicurile. dar vreau sa iti deschid ochii

If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k.e.e.n
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2009 00:20)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 4

Post Posted: 06-08-2009, 01:20:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci seager frate scuze de topicuri stergele

dar sa moara fam mea....din 5 topicuri care leam facut si neam certat acum e prima oara cand imi raspunzi corect la cerere

esti o bomboana..bv **** ta....ne certam de o gramada de ori ..aiurea

si la final imi dai bmb

ca nam 1 luna vechime

si era greu sami zici de la primu topic?

ca asta e pb si daia numi dai admin

poi zii ma nene asa si am inteles...

mie numi place sa am cert..dar cand te vad ca dai motive dalea din pom...mor si daia nu renunt si ne certam

ai o bila alba - - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 06-08-2009, 01:22:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

problema este ca tu nu citesti regulile. aveam pretentia sa iti dai seama. deaia nu ti-am zis exact, si deaia ti-am oferit varianta trialului. dar tu batman batman. nu sunt eu de vina ca tu nu intelegi regulile serverului. uita-te bine ca ti-am mai zis exact care este problema. sau vrei sa iti dau link direct?
uite-l: http://forum.wow-freakz.com/view-post-399233.html?#399233

concluzie: nu esti atent deloc.


If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k.e.e.n
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2009 00:20)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 4

Post Posted: 06-08-2009, 01:31:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

un ultim lucru

man eo am inteles regulile dar tu ai zis ca numi dai admin pt niste motive aiurea

eo cererea am facuto bine,,,,o facusem pt trial..
dak esti putin atent....la cererea mea si la model e acelasi

dar am mai adaugat niste chesti..pe care nu trebuia sa le iei in nume de rau..

si ultima parte a cererii a fost balbaita..pt ca nam stiut pana la urma ce vroiam....greseala mea

dar tu in loc sami zici si sa vb ca oameni mai omorat cu motive ,chesti aiurea.....ceva gen ca aveai pb cu persoana mea....si aia ma deranjat

deci dak ai vaz....ca intr-un topic tiam zis si de regulile alea pt a juca pe server la "player"!!!

deci regulile leam citit...le stiu si le respect...cu toate ca le mai incalc cate o data..adica ca vb urat...asta e ..suport consecintele

dar la cerere nui o pb...cu regulamntu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 06-08-2009, 01:34:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nici acum cand ti-am zis exact care e problema nu iti dai seama?
ti-am oferit link sa faci cerere la triale. tot eu sunt ala care nu face ce trebuie? hai frate ca esti prea de tot. nu faci 'shpe cereri intr-una singura. fiecare cerere la locul ei. ti-am dat linkuri de fiecare data. ti-am dat citat cu ce ai gresit si apoi link direct catre ce ti-am zis sa mai citesti o data. ma doare capul frate! intelege ca tot ce ai facut in seara asta nu e bine! nu e bine deloc!

esti singurul cu care m-am zbatut atat sa il fac sa inteleaga niste chestii care se stiu fara intrebari.

deci ma lasi masca rau de tot! mi-ai scris si in privat(desi te-am rugat sa nu imi mai trimiti private). ai deficienta de atentie? eu iti zic ca ai facut greseli in cereri si in comportament si tu tot nu vezi ce e gresit?


If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k.e.e.n
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2009 00:20)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 4

Post Posted: 06-08-2009, 01:44:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cerere trial:
pentru acceptare admin trial trebuie sa aveti cel putin 10 ore jucate pe server
+ perioada de test tine o saptamana
+ la prima abatere grava accesul este scos
+ daca la sfarsitul perioadei de test adminul a avut o activitate buna pe server el isi poate pastra accesul



model cerere admin normal:
1. Nick: cucubau
2. Varsta: 69 ani
3. Vechimea pe server: o luna ( vechimea minima acceptata la cerere, cu acelasi nick / 30 de ore jucate in luna aceea)
4. Motivul cererii: Vreau sa intru pe server cand este full
5. Sunteti de acord cu toate punctele enumerate in regulamentul serverului sin.freakz.ro ?



cererea mea:
1. Nick: keen
2. Varsta: 22
3. Vechimea pe server: 2 sapt cred.....dar am jucat de la inceput pe war3
4. Motivul cererii: sa intru in lumea adminilor..si sa scap srv de codati
5. Sunt de acord cu toate punctele enumerate in regulamentul serverului !!

P.S.: am si 3 codati prinsi

eo am vb cu john si lam intreabt de admin..cu mse da...si mai zis ca se paote da si dala pt o saptamana..si dak imi fac trb il pot pastra

deci dak numi dati dala normal..dati-mi de 1 sapt!



deci am inteles ca eo nu am facut cerere pt trial....si am facuto pt admin normal...si ca nam vechime!!!! bun e ok !!!

cum in saracie fac cerere pt trial!!!!
ce anume scriu?

asa? Ex:
[/quote] Model:
nick : gogutz
varsta : 16 ani
ip : 89.89.989.9


si dak am facut eo cererea pt trial asemanatoare cu cea de admin normal e o greseala...ca eo aici nu intelesesem

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 06-08-2009, 01:49:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da exact asa! deaia se numeste MODEL! scrii nick-ul, varsta si ip-ul tau! cat de greu ti se pare de inteles?

nu e neaparat greseala ca ai facut-o asemanatoare cu cea de admin normal. ideea e ca nu ai facut-o unde trebuie! deaia ti-am dat link catre topicul de triale. a fost primul lucru pe care l-am facut.


If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k.e.e.n
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2009 00:20)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 4

Post Posted: 06-08-2009, 01:57:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si a fost greu.....de ce a fost nevoie sa ne certam atat? pt ce?cand puteai sami spui pe fata!

nu stiai cu cine stai de vb! nu toata lumea e asa ca tine sa inteleaga din prima! puteai sami zici si intelegeam ca nus batut in cap!

dar stiii....trebuia sa te dai tu mare si tare....

tu ai exp frate cu forumurile..si stii idea..eo nu...eo intru o data ..la cine stie cat timp...si nu ma prinsesem de ce a ivrut sa zici

incearca pe viitor sa fii mai explicit
scrii un pic mai mult dar da omului sa inteleaga.....vb lu revix ..paote aveam 14 ani si nu intelegeam...si trebuia sami explici..vezi..tu ai gresit...

eo's but...nam inteles ideea....dar nici tu nu mai ajutat

P.S.: sterge topicurile....toate

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 06-08-2009, 02:01:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

numai gata! ma bati rau de tot. o tii tot p-a ta.. ti-am dat cele mai explicite raspunsuri, ti-am dat linkuri, quoturi la ce nu imi convine si unde ai gresit. mai explicit de atat nu pot fi. ai o problema mare daca la varsta ta pe care pretinzi ca o ai, nu intelegi ce ti se zice.

Case closed.

PS: nu sterg posturile... maine o sa ma amuz de ce ai scris. deocamdata sunt destul de iritat.


If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Closed, 06 August 2009 00:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-10-2024, 12:17:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x