User
Pass
2FA
 
 

[aprobat]Cerere Up Dragonasuu

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Admin Request
Author Message367
Dragonasuu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2016 08:09)
Joined: 09 Apr 2014
Posts: 313, Topics: 13
Location: Valea Draganului,Cluj

Reputation: 135.4
Votes: 5

   
Post Posted: 08-07-2014, 21:19:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick [fara cuvinte indecente/vulgare/obscene] : Dragonasuu
2. 18
3. apoximativ 3 luni / http://hlxce.ro/cosfreakz/hlstats.php?mode=playerinfo&&player=62244
4. Am facut aceasta cerere pentru a fi marit la gradul de BloodGuard,deoacere ViP nu este pe o perioada indelungata si sa am acces si la alte comenzi.
5. Accepti clauzele prevazute in Regulamentul serverului war4.freakz.ro ? Da,accept regulamentul serverului war4.freakz.ro .!~
P.S : ~Vreau sa mentionez ca: Ultima cerere adica cea de SLOT a fost pe data de 01.05.2014 , iar gradul de VIP l-am primit acum aproximativ o luna.~ Ramane la decizia voastra sa decideti daca o sa fiu marit sau daca va mai trebui sa astept o perioada,iar lista de codati sper ca o sa o mai complectez pe parcurs .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 08-07-2014, 21:20:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aprobat.Consider ca un admin/jucator ca tine avem in staff si nu mai e nevoie sa o lungim.
Vreau sa specific,drago ca la bloodguard ai cam aceleasi comenzi,diferenta este ca acum acest acces e permanent si nu unul temporar si ca luna urmatoare poti face cerere pentru Champion.
Haide ma ca eu am vazut ca se poate,implicare mai multa din partea tuturor!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 08 July 2014 19:22



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Admin Request  


The time now is 29-04-2024, 07:06:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x