User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4071
C0jo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2018 14:35)
Joined: 10 Jun 2012
Posts: 57, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 9

 
Post Posted: 21-07-2014, 23:19:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inainte de a completa o aplicatie de recrutare trebuie sa aveti in vedere urmatoarele cerinte:


- Cautam persoane serioase care sa isi cunoasca bine clasa si scripturile, oameni cu care putem sa facem progres.
- O aplicatie inadecvata sau completata necorespunzator, nu va fi luata in seama!
- Sa aveti contul de pe forum legat de contul din wow!
- Minim Item Level 390 PVE.
- Inainte de a face cerere, cititi regulile guildei.


Modelul de recrutare

1. Nume Ingame:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
5. Clasa:
6. Main Spec/OFF spec:
7. Link Armory:
8. Screenshot cu achievements(progrss hc):
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?:
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):.






Last edited by C0jo on 27-07-2014, 23:42:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Donattela

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2014 16:13)
Joined: 17 Jun 2014
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

Post Posted: 24-07-2014, 18:51:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume Ingame: Donattela
2. Varsta: 14
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Toata ziua
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Feral/resto
7. Link Armory:Este o eroare la armory scuzati
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): Nam pe dudu am pe shaman
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Pt ca imi place si vreau sa evoluez in el
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Opus deii,Unstoppable
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Vreau sa evoluez in raiduri si in achiev
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Joc fotbal Trec clasa a-8-a Nu lucrez
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):. Sunt bun pe druid -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
C0jo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2018 14:35)
Joined: 10 Jun 2012
Posts: 57, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 9

 
Post Posted: 24-07-2014, 20:26:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Donattela wrote:
1. Nume Ingame: Donattela
2. Varsta: 14
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Toata ziua
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Feral/resto
7. Link Armory:Este o eroare la armory scuzati
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): Nam pe dudu am pe shaman
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Pt ca imi place si vreau sa evoluez in el
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Opus deii,Unstoppable
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Vreau sa evoluez in raiduri si in achiev
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Joc fotbal Trec clasa a-8-a Nu lucrez
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):. Sunt bun pe druid -




Accepтaт /w ιngaмe zнenya,нaιneĸo,naιмo





Last edited by C0jo on 27-07-2014, 23:42:19; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ice Q

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-07-2014 19:42)
Joined: 30 Jun 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

 
Post Posted: 27-07-2014, 22:41:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume Ingame: Nymus
2. Varsta: 22
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? nu am un anume timp la dispozitie
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Ret/holy
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nymus
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://imgur.com/ILMgLUE http://imgur.com/NA7WMuN
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Imi place burst
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): opus dei - dat afara pt inactivitate ( 6 luni)
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: imi plac guildele noi infiintate
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): lucrez
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Nu am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
C0jo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2018 14:35)
Joined: 10 Jun 2012
Posts: 57, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 9

 
Post Posted: 27-07-2014, 23:42:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ice Q wrote:
1. Nume Ingame: Nymus
2. Varsta: 22
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? nu am un anume timp la dispozitie
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Ret/holy
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nymus
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://imgur.com/ILMgLUE http://imgur.com/NA7WMuN
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Imi place burst
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): opus dei - dat afara pt inactivitate ( 6 luni)
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: imi plac guildele noi infiintate
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): lucrez
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Nu am


Accepтaт /w ιngaмe zнenya,нaιneĸo,naιмo



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristi95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2019 11:12)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 153.5
Votes: 3

 
Post Posted: 31-07-2014, 22:47:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume Ingame: Somandra
2. Varsta: 18
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? nu am un anumit timp
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Arms / -
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Somandra
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://imgur.com/U5p6C7K http://imgur.com/6rzOv2x
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: -
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Immortal Guardians (guilda inactiva) si Dragon Riders ( din care am iesit )
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Sincer.. deoarece fara guild e greu sa faci progres in raid
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Student ..
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aditzu15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-05-2016 10:04)
Joined: 25 May 2012
Posts: 142, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 244.8
Votes: 10

   
Post Posted: 01-08-2014, 05:40:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristi95 wrote:
1. Nume Ingame: Somandra
2. Varsta: 18
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? nu am un anumit timp
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Arms / -
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Somandra
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://imgur.com/U5p6C7K http://imgur.com/6rzOv2x
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: -
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Immortal Guardians (guilda inactiva) si Dragon Riders ( din care am iesit )
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Sincer.. deoarece fara guild e greu sa faci progres in raid
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Student ..
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):.


RESPINS da-mi PM sa vorbim.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vladsima1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2014 17:26)
Joined: 01 Aug 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 1

 
Post Posted: 01-08-2014, 11:36:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume Ingame: Overexposed
2. Varsta: 17
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Destul
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat/Sub
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Overexposed
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): nu am facut heroice
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: pe combat fac mai mult dps decat pe muti sau sub
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Battlemaster,UKF-am intrat in ele doar pentru mass ressurection(sa am in raiduri)
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Vreau sa evoluez si pentru ca nu mai vreau sa fac raiduri cu globalul
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): sunt elev
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aditzu15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-05-2016 10:04)
Joined: 25 May 2012
Posts: 142, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 244.8
Votes: 10

   
Post Posted: 01-08-2014, 14:09:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vladsima1 wrote:
1. Nume Ingame: Overexposed
2. Varsta: 17
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Destul
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat/Sub
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Overexposed
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): nu am facut heroice
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: pe combat fac mai mult dps decat pe muti sau sub
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Battlemaster,UKF-am intrat in ele doar pentru mass ressurection(sa am in raiduri)
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Vreau sa evoluez si pentru ca nu mai vreau sa fac raiduri cu globalul
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): sunt elev
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):.


RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
domnul12

[Great Archdruid]



Status: Offline
(since 13-04-2022 06:29)
Joined: 28 Apr 2014
Posts: 41, Topics: 29
Location: Dreamgrove

Reputation: 683.6
Votes: 16

 
Post Posted: 03-08-2014, 19:14:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume Ingame: Patkanycsont
2. Varsta: 16 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Depinde de fiecare zi, in genereal 5 sau 6 ore.
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Enha/ Elemental / Resto ( elemental mai rar)
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Patkanycsont
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): Le am pe dk, il dau in game daca e nevoie
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Nu mi-se pare greu.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Anger management.. s-a "spart"
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Progres, playeri pe care ii cunosc.
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Ammmm.. fac kick-box
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Imi cer scuze daca nu acceptati off-chare ( oricum o sa fie activ pe shaman ) dar nu am vazut niciun post cu: "nu acceptam off-chare". daca este.. imi pare rau, nu l-am vazut.

Edit (sper sa fie luat in considerare): Daca trebuie main char pot face un post pentru main char!
Edit ( lol deja devine stupid cu editurile xD): Credeam ca s-a spart.



Last edited by domnul12 on 03-08-2014, 19:35:01; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
admetrissa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-11-2018 16:58)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 9, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 62.3
Votes: 2

 
Post Posted: 03-08-2014, 19:26:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

domnul12 wrote:
1. Nume Ingame: Patkanycsont
2. Varsta: 16 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Depinde de fiecare zi, in genereal 5 sau 6 ore.
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Enha/ Elemental / Resto ( elemental mai rar)
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Patkanycsont
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): Le am pe dk, il dau in game daca e nevoie
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Nu mi-se pare greu.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Anger management.. s-a "spart"
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Progres, playeri pe care ii cunosc.
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Ammmm.. fac kick-box
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Imi cer scuze daca nu acceptati off-chare ( oricum o sa fie activ pe shaman ) dar nu am vazut niciun post cu: "nu acceptam off-chare". daca este.. imi pare rau, nu l-am vazut.




Respins!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
C0jo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2018 14:35)
Joined: 10 Jun 2012
Posts: 57, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 9

 
Post Posted: 03-08-2014, 19:33:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu s-a spart Anger Management doar sa schimbat numele atata tot -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jumpman95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 20:07)
Joined: 19 Jun 2014
Posts: 18, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 1

 
Post Posted: 11-08-2014, 13:55:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume Ingame: Powerred
2. Varsta: 19
3. Localitate: Targu Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : De obicei 6-7 ore pe zii
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Powerred
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): deocamdata nu am decat pe off-char, dar ne putem intalni sa va arat ca am WM pe hc.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: M.am uitat la tutoriale pe freakz .
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): AnonimouS ( prea slaba ), Equinox (...)
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Am auzit ca sunteti o guilda foarte buna si cu oameni de treaba.
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt student, la Cluj, ca si hobby-uri imi place sa joc baschet
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aditzu15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-05-2016 10:04)
Joined: 25 May 2012
Posts: 142, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 244.8
Votes: 10

   
Post Posted: 15-08-2014, 07:04:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jumpman95 wrote:
1. Nume Ingame: Powerred
2. Varsta: 19
3. Localitate: Targu Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : De obicei 6-7 ore pe zii
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Powerred
8. Screenshot cu achievements(progrss hc): deocamdata nu am decat pe off-char, dar ne putem intalni sa va arat ca am WM pe hc.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: M.am uitat la tutoriale pe freakz .
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): AnonimouS ( prea slaba ), Equinox (...)
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Am auzit ca sunteti o guilda foarte buna si cu oameni de treaba.
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt student, la Cluj, ca si hobby-uri imi place sa joc baschet
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):


Respins nu acceptam off-chare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Draco690

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2017 16:26)
Joined: 18 Aug 2014
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

 
Post Posted: 19-08-2014, 21:10:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume Ingame: Exilea
2. Varsta: 15
3. Localitate: Campina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : nu am chiar un timp delimitat...am wow-ul deschis toata ziua dar joc incontinuu de la 6-7 pana la 1-2 noaptea
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: feral tank/ heal(trebuie sa ma echipez)
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Exilea
8. Screenshot cu achievements(progrss hc) : stiu scripturile dar nu am facut raidul...
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: mi se pare ca druidul tank cu toate ca este foarte bun nu este ales de mai nimeni...si mie imi place imposibilul,deci prin urmare imi place sa imi asum rolul pe care nu il vrea nimeni.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): nu am avut o alta guilda pe acest character. pe contul care mi-a fost spart am fost in PVP si Anger Management
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: deoarece caut o guilda buna cu oameni cu bun simt. Imi place sa ajut guilda cu tot ce pot.
12. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): pai hobby-uri ar fii desenul si jocurile. Inca sunt la liceu
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): am mai avut un cont cu un warlock de 388 ilvl Soulkid,si un dk de 390 Mics. Un fost "prieten" mi-a spart contul si mi-a vandut toate itemele si delete la char...asa ca am dat delete la cont si am decis sa reincep pe un druid. Sunt un baiat cu bun simti si intelegator.Unele scripturi nu le stiu,dar le inteleg repede daca mi se explica. Sper sa fiu acceptat,daca nu...mai incerc. Multumesc pentru timpul acordat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 08-07-2024, 01:00:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x