User
Pass
2FA
 
 

Discutii Tournament
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 456, 457, 458  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message348824
Aditza39

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2014 16:13)
Joined: 18 Jul 2014
Posts: 23, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 28.3
Votes: 2

Post Posted: 29-07-2014, 15:13:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum sa ma salveze Tweister ca ma cunostea ma -, ala are ciuda pe mine de cand il stiu, nu se baga pt mine niciodata ..

Mihuuu mai stiu era aia cand am jucat, era vreo 1 sau 2 si eram obosit mort pe dust2 , eu nu uit si adevaru e ca dadeai si bine dar eu eram obosit numai puteam si imediat am iesit, nu e asa cum zici tu .


BA MIHULE INTELEGE CA EU AM CONT DIN 2010, Astept sa-mi dea parola ce esti asa greu de cap ?
Stai linistit ca nu am nimic, sa vina cei care stiu cel mai bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lemonEZAH

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 04-11-2019 15:30)
Joined: 28 Dec 2013
Posts: 7058, Topics: 351
Location: England

Reputation: 99.3
Votes: 483

Post Posted: 29-07-2014, 15:15:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/member-15907-DuTzU.html
presupul lui cont "vechi"

A fost si Beowulf de acord, sa se duca cineva la cafenea sa cera o parere la un demo, ofer eu rep.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aditza39

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2014 16:13)
Joined: 18 Jul 2014
Posts: 23, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 28.3
Votes: 2

Post Posted: 29-07-2014, 15:16:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Msx ma stie si mai multi , Sau puteti sa-l intrebati pe LIQUIDZOR e varmiu , e contul meu adevarat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DuTzU^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2016 07:12)
Joined: 14 May 2010
Posts: 222, Topics: 26
Location: Galati

Reputation: 33.8
Votes: 11

Post Posted: 29-07-2014, 15:18:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata am aflat contul , mi-am ghicit parola ... MIHULE cand jucam eu pe freakz tu nici nu jucai CS probabil asa ca vezi-ti de treaba ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lemonEZAH

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 04-11-2019 15:30)
Joined: 28 Dec 2013
Posts: 7058, Topics: 351
Location: England

Reputation: 99.3
Votes: 483

Post Posted: 29-07-2014, 15:27:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Omu e veteran, nu avem cum sa ii dam peste nas.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIHu ;(

[vipera sentimentala]



Status: Offline
(since 18-11-2017 22:59)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 6725, Topics: 496
Location: United Kingdom

Reputation: 490.2
Votes: 637

       
Post Posted: 29-07-2014, 15:32:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce va completati unul pe altul.
Toader, tu nici nu te-ai uitat pe demo, de ce ii iei apararea? Uite-l, cica si-a ghicit parola. Cand ai vrut sa te inscrii de ce nu te-ai inscris de pe contul asta? Atunci de ce n-ai ghicit parola? Doamne ce zile am ajuns, ma cert cu toti parcii. Faci pe victima, ca cica ti-a spart nu stiu contul de steam sau mai stiu eu ce. Toti o ardeti ca jucati de nu stiu cati ani de zile, dar habar n-aveti de nimic. De ce n-ai ba steam daca esti asa de bun cum zici si te lauzi ca joci de 2000 de ani? Esti inscris pe contul "Adi" care are 2 sapt si n-are steam, si punct.
Ai 20 de conturi pe forum vechi de 5 ani de zile, joci cs de 10 ani, spui ca toata lumea are ciuda pe tine, "cum sa am wall cu demo on" , n-ai nici steam. Ce-i la tine ba? Stai sa vina Danger sa vezi ce romane iti scrie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
lemonEZAH

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 04-11-2019 15:30)
Joined: 28 Dec 2013
Posts: 7058, Topics: 351
Location: England

Reputation: 99.3
Votes: 483

Post Posted: 29-07-2014, 15:36:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MIHu mentionez ca nu il conosc, eu m-am uitat la demo, am stat spec cand a jucat cu tine, inadevar stia prea multe, dar nu il putem acuza asa pe nedrept.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
B.Ruffneck

[W.G.A.C.B.A.]



Status: Offline
(since 11-09-2016 16:31)
Joined: 10 Dec 2013
Posts: 7359, Topics: 1663
Location: Alexandria, Teleorman

Reputation: 193.4
Votes: 807

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  inactiv 
Post Posted: 29-07-2014, 15:41:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rog toti arbitrii,daca nu toti macar cativa, sa se uite la demo-urile cu Adi. Nu am incredere in cei care joaca valve,nici in cei steam on nu prea am, si nici tu,vali, nu ar trebui sa garantezi pentru nimeni.

Nu o sa mai postez pana nu vad o decizie a arbitrilor.




Cumpar Gift CS:GO 1,5k rep

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
muttley

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2014 17:51)
Joined: 02 Jul 2014
Posts: 67, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 119.5
Votes: 10

Post Posted: 29-07-2014, 15:43:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ToaderValy wrote:
MIHu mentionez ca nu il conosc, eu m-am uitat la demo, am stat spec cand a jucat cu tine, inadevar stia prea multe, dar nu il putem acuza asa pe nedrept.


Cand s-a inscris l-ai acceptat pe motiv ca il cunosti si ca e de incredere, acum nu il mai cunosti ?



muttley


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lemonEZAH

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 04-11-2019 15:30)
Joined: 28 Dec 2013
Posts: 7058, Topics: 351
Location: England

Reputation: 99.3
Votes: 483

Post Posted: 29-07-2014, 15:46:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nimeni nu a garantat. Eu mi-am zis parerea asupra acestui user. Voi remedia demourile.

muttley wrote:
ToaderValy wrote:
MIHu mentionez ca nu il conosc, eu m-am uitat la demo, am stat spec cand a jucat cu tine, inadevar stia prea multe, dar nu il putem acuza asa pe nedrept.


Cand s-a inscris l-ai acceptat pe motiv ca il cunosti si ca e de incredere, acum nu il mai cunosti ?

Nu il cunosc personal, doar virtual @freakz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MarkTwain

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2015 08:42)
Joined: 02 Feb 2011
Posts: 115, Topics: 2
Location: Braila

Reputation: 175.9
Votes: 10

   
Post Posted: 29-07-2014, 15:46:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

D a n g e R wrote:
M-am uitat iar la demo-ul lui MarkTwain din meciul cu Mihuuu
Mai jos aveti fazele suspecte vazute de mine.

Code:
-> Minutul 186:15: A doua runda din prima parte: MarkTwain are deagle si cand trage dupa Mihuu,tinta ii tremura stanga-dreapta.
 -> Minutul 187:00: A 3-a runda din prima parte: MarkTwain se duce lung,iar Mihuu sare din site,jos in panta din baza ct si se pune dupa zid. MarkTwain se uita sus in site si trage acolo cateva gloante si dintr-o data coboara tinta jos si il omoara pe Mihu care era dupa perete.Nu avea de unde sa-l stie si ma mir ca nu a verificat mai intai scara,s-a dus cu tinta direct acolo,tragand.
 -> Minutul 188:10: A 5-a runda din prima parte: MarkTwain se duce scara,da un flash si cand vrea sa dea al doilea flash, schimba iar pe arma si iese tragand si ii da cap lui Mihu,cand el era cu o grenada in mana.Mihu nu a facut galagie,dar cand a vrut sa dea flash scara,MarkTwain a schimbat pe ak47 si a iesit tragand si i-a dat cap.
 -> Minutul 193:08: A 2-a runda din a doua parte: MarkTwain se baga avansat scara si iese cu tinta direct pe Mihu,care se afla in lungul scarii.Nu avea de unde sa stie ca-i exact acolo.Putea sa fie si dupa cutie sau la bunel sau jos pe mid,dar el a iesit direct pe el cu tinta.
 -> Minutul 194:40: Ultima runda din a doua parte: MarkTwain sta pe cutia de langa baza si exact cand a intrat Mihu scara,el a sarit si l-a omorat.Fara ca Mihu sa faca un pas.

 -> Pe tot parcursul meciului,MarkTwain nu verifica niciodata celelalte zone posibile in care putea sta Mihu,el mereu stia unde se afla sau pe unde vine si iesea cu tinta in zona aia sau il astepta.


Acestea sunt fazele suspecte vazute de mine si sunt prea multe faze.Se mai intampla sa ai noroc sa iesi cu tinta pe el sau sa-i ghicesti pozitia,dar tu tot meciul il stiai si nu verificai niciodata celelalte locuri.
Plus faza cu deagle din a 2-a runda cand iti tremura tinta stanga-dreapta si apoi il omori,ii prea evidenta.

Beowulf sa vina cu decizia finala,eu doar am comentat meciul.


O sa explic fazele astea dar nu stiu cat sa intelegeti fazele pentru niciunul din voi nu aveti experienta mea in jocul asta ca sa le intelegeti

Daca mi-a tremurat tinta atunci cand am tras cu deagle la a doua runda din prima parta a fost oarecum din vina emotiilor plus faptul ca nu am un mouse foarte bun plus faptul ca nu am un pad foarte bun

Daca te uiti la demo observi ca mihu a tras un glont inainte sa sara jos ca sa nu se auda pasu si atunci mi-am dat seama ca e jos

Sincer ma plictisisem sa dau flashuri pentru ca deja ii stiam pozitiiile a stat tot meciul in zona sitului sau s-a dus lung niciodata nu a avansat scara si avand in vedere ca il bateam lejer nu am mai considerat ca e nevoie sa mai dau si flashuri

Am dat 2 flashuri scara si m-am dus avansat sa intru peste el . Ca am iesit cu tinta pe el asta e doar o coincidenta ca daca il stiam nu eram nebun sa ma bat cu shotgun din scara in lungu scarii Dosent Matter

Am sarit sa verific nu puteam sa stau sa ma uit lung toata runda.

Chiar m-am oferit intr-un post anterior sa arbitrez si eu pe un server separat eac on. Fazele sunt intradevar dubioase pentru voi pentru ca nu aveti mare experienta in jocu asta si nu incerc sa ma laud acum ca as fi eu mare si tare pur si simplu asta e situatia. Daca va uitati si la celelalte demouri o sa gasitit si acolo faze dubioase cu siguranta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DuTzU^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2016 07:12)
Joined: 14 May 2010
Posts: 222, Topics: 26
Location: Galati

Reputation: 33.8
Votes: 11

Post Posted: 29-07-2014, 15:53:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am uitat putin la demo , se vede clar ca nu e wall ,Russ ala ma prindea cu he in mana , am si o viziune a jocului , RUSS ala cand nu era nici dupa lada nici in X mereu statea scari acolo si stiu frate cum joaca imi dau seama, cu day abia il gaseam pentru ca statea numa la panda la CT daca aveam "wall" ma duceam pe el imi dadeam seama unde e ,dar ma chinuiam sa-l caut si ma lua mereu , nu e chiar asa cum ziceti voi.

Eu toti anii astia am jucat pur si simplu , nu m-am bagat in chestii niciodata nu am vrut admin pe orice serv, ma joc de placere nu am cautat niciodata cearta si niciodata nu m-a batut vreo idee sa -mi pun ceva, venea si varmiu LIQUIDZOR SI stateam noptile cu el, mi-a aratat multe chestii am invatat mult , cum sa trag cum sa stau , in timp m-am invatat , am o viziune a jocului, aud bine in casti si imi dau seama in ce pozitii stau daca arunca he sau daca trag 1 glont , el stie foarte bine ca niciodata nu am jucat cu coduri, nu vad rostul unui joc, nu castig bani din joc sau ceva pur si simplu ma joc si atata tot, incet incet am devenit mai bun , mi-am imbunatat skill-ul , ca ma prindeti voi intr-o zi proasta si ma faceti asta e altceva " MIHUUU " , nu ma consider un jucator bun , niciodata nu m-am considerat..
Si sunt mai multe chestii, CU O VIZIUNE BUNA A JOCULUI SI CU SUNET poti juca lafel ca mine , sunt unele momente in care trag prost rau dar si unele cand am un bulan si dau cap la misto, uneori trag si din instinct si dau hs sau prin pereti dar asta nu da dovada de "wall", mi-ati facut 1000 de poze, toate vi le-am dat si nimic suspect credeti ca-mi arde mie de glume , daca aveam nici nu ma mai interesa nu mai scriam eu aici toata povestea mea .


Danger mereu a fost ofticat de cand il stiu eu, il cunosc de mult de pe war4, mereu ma acuza de "wall" pentru ca eram mai bun ca el si toate astea .. mereu se oftica cand il luam .. acum a mai invatat si el CS si se da boss dar Frate ai uitat de unde ai plecat? Ai uitat multe Danger, aminteste-ti de cand jucam amandoi. -



Last edited by DuTzU^ on 29-07-2014, 16:03:29; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIHu ;(

[vipera sentimentala]



Status: Offline
(since 18-11-2017 22:59)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 6725, Topics: 496
Location: United Kingdom

Reputation: 490.2
Votes: 637

       
Post Posted: 29-07-2014, 16:03:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ati spart o lume cu o viziune a jocului, cu un sunet si cu mai stiu eu ce. BA, sa zicem CA NU AI WALL, ok? Doar sa zicem. Toader a garantat pentru tine cand te-ai scris pnm pnm pnm, a zis ca te cunoaste. Acuma, spune ca nu te mai cunoaste si o da ca te cunoaste pe virtual. Bon. Acuma vii tu barosane cu contul tau din 2010 afirmand ca "mi-am ghicit parola". Ba du-te si te culca -. Ti-ai ghicit tu parola FIX cand era nevoie de o proba pentru a dovedi ca tu joci de 100 de ani cs. De ce nu ti-ai ghicit parola cand a trebuit sa te inscrii? Nu era asa de greu sa mai asteptam inca un jucator sa se inscrie ( unul vechi si cu steam). Ai spart o lume cu o viziune a jocul, vezi sunete auzi gloante. Da cine esti ba tu? Markeloff? Imi spui si mie de ce nu ai steam daca tot te dai asa mare jucator? Zi. Liquidzor ala, e f4mous de pe war4? Daca da, ce sa te invete omul ala ? Ca ala n-are o treaba. Pe noi, participantii acestei cupe, de ce nu ne-a intrebat nimeni "ba sunteti de acord sa-l bagam pe acest valver care pretinde ca joaca de 10 ani cs, dar are cont pe forum de 2 sapt si n-are steam" ? De ce nu ne-ati intrebat si pe noi? Daca ne intrebati, va spuneam eu sigur ca mai mult de jumate spuneau ca NU, NU VREM SA INTRE.
Nu fac tam-tam acuma pentru 1 meci, ca ma ... pe el, asta este. Cum ai spus tu , nu jucam pe bani, jucam de placere. Daca tot vreti sa fiti corecti, fiti pana la capat. El este inscris pe contul "Adi" care are 2 saptamanai pe freakz, dar n-are steam. De altadata sa te inscrii de pe contul Dutzu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DuTzU^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2016 07:12)
Joined: 14 May 2010
Posts: 222, Topics: 26
Location: Galati

Reputation: 33.8
Votes: 11

Post Posted: 29-07-2014, 16:06:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baaa nebunule LIQUIDZOr sa fie f4mous Haha ,el e plecat inafara , cand juca el FACEA LEGEA CU REVOX, NU STII NIMIC ,absolut nimic esti 0 pentru mine .
M-am enervat si am pus parole, incerc de foarte mult timp sa caut parola, e si pe unul din ID-urile mele , o sa ma inscriu de acum.

Frate DACA nu-l stii pe LIQ mai bine taci - - , Steam-ul e pierdut datorita unui id fost care mi-a fost furat.. mi-a spart cineva parola dar inca mai am STEAMID si tot la el stiu tot contul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 29-07-2014, 16:07:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu va mai atacati unul pe altul ca nu rezolvati nimic. Vizionati demo-urile, spuneti-va parerea si atat. Dutzu calmeaza-te si asteapta si parerile arbitrilor/concurentilor. O sa vad si eu demo-urile mai tarziu putin.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 456, 457, 458  Next    


The time now is 29-04-2024, 12:33:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x