User
Pass
2FA
 
 

- Recrutari ! -
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message38978
dracusoru93

[Achive Hunter]



Status: Offline
(since 18-09-2021 15:29)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 2611, Topics: 274
Location: Suceava

Reputation: 994.9
Votes: 205

           
Post Posted: 09-05-2014, 21:46:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins .. low ilvl


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
uNknówN!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2020 16:08)
Joined: 10 Sep 2013
Posts: 233, Topics: 29
Location: Iasi

Reputation: 254.6
Votes: 17

   
Post Posted: 16-05-2014, 17:05:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam main chare !!!

Death Knight - Unholy , Frost / Blood ( OFF-spec neaparat )

Mage - Fire




Pentru detalii /w kaya !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gulfnarof

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2014 09:41)
Joined: 19 May 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.1
Votes: 2

 
Post Posted: 19-05-2014, 08:30:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Gulfnarof
Nume character: Gulfnarof
Clasa: Druid
Rasa: Tauren
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Feral, cat de cat, am 389 ilvl
Item Level (minim 398): 398 fix
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Warmaster Blackhorn
Screenshot cu interfata: http://imgur.com/hXtvtIz
Screenshot cu /played (print complet): http://imgur.com/5ue4lMg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: Sunt heal
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Pai, druidul, se joaca cel mai mult la haste si mastery, fiercare dintre voi stiu ce fac aceste stats. Rotatia: nu este o rotatie anumita pe restoration.
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Pentru ca este o guilda buna.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Pentru ca stiu scripturi, imi stiu clasa foarte bine si cred ca as putea intra in T.COE.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.3.4): Stiu all script 4.3.4 dar am facut doar 5/6, Warmaster Blackhorn nu am avut cu cine, stiu si pe hc scripturi.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Am fost prin niste guilde "Fantoma", itemele care le am in acest moment sunt facute cu globalul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
uNknówN!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2020 16:08)
Joined: 10 Sep 2013
Posts: 233, Topics: 29
Location: Iasi

Reputation: 254.6
Votes: 17

   
Post Posted: 01-06-2014, 19:31:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru orice clasa !!!



Pentru detalii /w kaya

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^^PunisheR^^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 19:49)
Joined: 20 Jun 2012
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 94.2
Votes: 3

 
Post Posted: 01-06-2014, 22:00:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ackham
Nume character: Ackham
Clasa: DK
Rasa: Tauren
Main spec: Blood
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Unholy- se poate mai bine -
Item Level (minim 398): 404
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Warmaster Blackhron- nu l-am dat pe freakz .. doar pe oficial
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Mastery-Stamina-Hit-Expertise, Nu am o rotatie fixa .. depinde de runic power si de rune.. spell prioritar e ds si rune strike pentru agro urmat de rune tap, Bone shield activ mereu etc.
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Am mai fost in guilda si intrecut.. mi-a placut si as vrea sa ajut guilda daca se poate -
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Nu cred ca pot decide eu daca sunt sau nu "persoana potrivita"... dar cred ca am experienta si skillul necesar pentru a intra in guild
Te incadrezi programului nostru de raids? : Aproximativ
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Stau cat e nevoie
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): biss pe toate patchurile pe oficial -
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Blue world ( desfintata) si in guilda voastra (inactivitate.. probleme cu scoala .. bac-ul etc. )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
uNknówN!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2020 16:08)
Joined: 10 Sep 2013
Posts: 233, Topics: 29
Location: Iasi

Reputation: 254.6
Votes: 17

   
Post Posted: 02-06-2014, 08:46:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^^PunisheR^^ wrote:
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ackham
Nume character: Ackham
Clasa: DK
Rasa: Tauren
Main spec: Blood
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Unholy- se poate mai bine -
Item Level (minim 398): 404
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Warmaster Blackhron- nu l-am dat pe freakz .. doar pe oficial
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Mastery-Stamina-Hit-Expertise, Nu am o rotatie fixa .. depinde de runic power si de rune.. spell prioritar e ds si rune strike pentru agro urmat de rune tap, Bone shield activ mereu etc.
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Am mai fost in guilda si intrecut.. mi-a placut si as vrea sa ajut guilda daca se poate -
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Nu cred ca pot decide eu daca sunt sau nu "persoana potrivita"... dar cred ca am experienta si skillul necesar pentru a intra in guild
Te incadrezi programului nostru de raids? : Aproximativ
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Stau cat e nevoie
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): biss pe toate patchurile pe oficial -
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Blue world ( desfintata) si in guilda voastra (inactivitate.. probleme cu scoala .. bac-ul etc. )


Acceptat! /w kaya ingame !!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bodo123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2014 15:19)
Joined: 22 Apr 2011
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 36.2
Votes: 2

 
Post Posted: 11-06-2014, 10:38:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bris
Nume character: Bris
Clasa: Paladin
Rasa: Blood Elf
Main spec: Holy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Retri [Incepator cu multe inbunatatiri]
Item Level (minim 398): 396[is un pic cam low sper sa fie bine - ]
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Warmaster
Screenshot cu interfata: IMG: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/834/jwqlb.jpg
Screenshot cu /played (print complet): IMG: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/829/gb6w.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: IMG: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/840/8zde.jpg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): In principui paladinul holy nu are o ratatie prestabilita folosesc spell's in functie de necesarul de heal in raid si nici o data toate cd-urile o data. Stat's Spirit/Intel/Haste/Crit/Mastery
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Este o guilda buna cu foarte mult potential -
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Eu nu cred ca sunt persoana potrivita pentru nimic dar doresc sa ma incadrez si eu intr-o comunitate buna -
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Dupa 16 iulie da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Tbc:Bt [server:Elements] ; Woltk:Icc 25 h [full][server:freakz] ; Cata 4.0.6:Bwd 5/6; Bot 3/4 [sever:freakz] toate astea au fost realizate la alianta -
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : eu am avut o pauza mai lunga din cauza licentei dar acum ca sunt pe terminate vreau sa ma reapuc -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
uNknówN!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2020 16:08)
Joined: 10 Sep 2013
Posts: 233, Topics: 29
Location: Iasi

Reputation: 254.6
Votes: 17

   
Post Posted: 11-06-2014, 15:10:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bodo123 wrote:
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bris
Nume character: Bris
Clasa: Paladin
Rasa: Blood Elf
Main spec: Holy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Retri [Incepator cu multe inbunatatiri]
Item Level (minim 398): 396[is un pic cam low sper sa fie bine - ]
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Warmaster
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): In principui paladinul holy nu are o ratatie prestabilita folosesc spell's in functie de necesarul de heal in raid si nici o data toate cd-urile o data. Stat's Spirit/Intel/Haste/Crit/Mastery
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Este o guilda buna cu foarte mult potential -
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Eu nu cred ca sunt persoana potrivita pentru nimic dar doresc sa ma incadrez si eu intr-o comunitate buna -
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Dupa 16 iulie da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Tbc:Bt [server:Elements] ; Woltk:Icc 25 h [full][server:freakz] ; Cata 4.0.6:Bwd 5/6; Bot 3/4 [sever:freakz] toate astea au fost realizate la alianta -
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : eu am avut o pauza mai lunga din cauza licentei dar acum ca sunt pe terminate vreau sa ma reapuc -


RESPINS !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gulfnarof

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2014 09:41)
Joined: 19 May 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.1
Votes: 2

 
Post Posted: 18-06-2014, 19:33:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Gulfnarof
Nume character: Gulfnarof
Clasa: Druid
Rasa: Tauren
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Feral, cat de cat, am 389 ilvl
Item Level (minim 398): 398 fix
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Warmaster Blackhorn
Screenshot cu interfata: http://imgur.com/hXtvtIz
Screenshot cu /played (print complet): http://imgur.com/5ue4lMg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: Sunt heal
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Pai, druidul, se joaca cel mai mult la haste si mastery, fiercare dintre voi stiu ce fac aceste stats. Rotatia: nu este o rotatie anumita pe restoration.
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Pentru ca este o guilda buna.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Pentru ca stiu scripturi, imi stiu clasa foarte bine si cred ca as putea intra in T.COE.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.3.4): Stiu all script 4.3.4 dar am facut doar 5/6, Warmaster Blackhorn nu am avut cu cine, stiu si pe hc scripturi.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Am fost prin niste guilde "Fantoma", itemele care le am in acest moment sunt facute cu globalul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
uNknówN!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2020 16:08)
Joined: 10 Sep 2013
Posts: 233, Topics: 29
Location: Iasi

Reputation: 254.6
Votes: 17

   
Post Posted: 20-06-2014, 21:13:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gulfnarof wrote:
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gulfnarof
Nume character: Gulfnarof
Clasa: Druid
Rasa: Tauren
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Feral, cat de cat, am 389 ilvl
Item Level (minim 398): 398 fix
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Warmaster Blackhorn
Screenshot cu interfata: http://imgur.com/hXtvtIz
Screenshot cu /played (print complet): http://imgur.com/5ue4lMg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: Sunt heal
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Pai, druidul, se joaca cel mai mult la haste si mastery, fiercare dintre voi stiu ce fac aceste stats. Rotatia: nu este o rotatie anumita pe restoration.
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Pentru ca este o guilda buna.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Pentru ca stiu scripturi, imi stiu clasa foarte bine si cred ca as putea intra in T.COE.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.3.4): Stiu all script 4.3.4 dar am facut doar 5/6, Warmaster Blackhorn nu am avut cu cine, stiu si pe hc scripturi.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Am fost prin niste guilde "Fantoma", itemele care le am in acest moment sunt facute cu globalul.


Acceptat! /w kaya , Banks ingame!!!

Posturi unite automat, 20-06-2014, 22:13:56

Recrutari deschise pentru orice clasa !!!

ilvl minim - 390

Only Main-Char

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Atlantis94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2018 14:26)
Joined: 13 Jul 2013
Posts: 46, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 118.8
Votes: 4

 
Post Posted: 06-07-2014, 20:04:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bruce
Nume character: Bruce
Clasa: Mage
Rasa: Undead
Main spec: Fire
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Arcane (cat de greu poate fi sa spamezi 3 butoane?)
Item Level (minim 398): 397
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Warmaster, am achiev la el
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Tinand cont ca mage fire e o clasa cu main stat crit e relativ simplu de jucat, incepi cu macro care activeaza trinket pvp si il schimba cu cel pve instant, bagi o potiune de intelect, dai pyro blast dupa living bomb spam fireball pana prinzi 2 crit de fireball si 1 de pyro pentru a avea ignite lvl 3 si pui combustion care ar trebui sa fie destul de decent daca s-a respectat ce am spus. Dupa scoti clone dai fire orb si continui sa dai fireball si pyro cand procuie. Trebuie sa fii atent sa pui living bomb, dar doar dupa ce explodeaza precedentul, pentru ca altfel se pierde dps
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Sper ca intr-un final sa gasesc o guilda cu oameni care se inteleg si fara suferinte
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Pentru ca joc wow din 2004 si imi cunosc clasa, si alte clase
Te incadrezi programului nostru de raids? : Nu ma deranjeaza nici un fel de program de raid atat timp cat oamenii sunt seriosi si nu isi iau enrage la wipe etc
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da, nu e o problema de stat la orele tarzii
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Pe vanilla si tbc nu ma facut pve, pe WoTLK am facut full ICC si pe 4.0.6 iar m-am lasat de pve pt ca jucam cu niste prieteni de la facultate si testam cele mai op clase in pvp. Dupa cum bine stiti pala prot cu dk blood rupeau cam tot
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Hell Raiders (nu se repsecta programul de raid si erau preferinte); momentan sunt in Keeprs of the Chaos (guilda asta am infiintato cu inca 2 prieteni cu care am crescut si a fost o intelegere intre noi 3 cand s-a infiintat guilda, acea intelegere nu s-a respectat, am renuntat din a face parte din conducerea guildei, si acum vreau sa renunt la guilda)

P.S: Momentan sunt in vacanta in Belgia si nu o sa fiu atat de activ. Sper sa nu fie asta problema. Daca o sa fiu respins pe motivul asta am rugamintea sa mi se mentioneze. Multumesc frumos! O seara placuta!



Last edited by Atlantis94 on 06-07-2014, 20:15:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
e93robert

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2017 10:10)
Joined: 29 Jun 2014
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.7
Votes: 2

 
Post Posted: 06-07-2014, 20:13:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atlantis94 wrote:
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bruce
Nume character: Bruce
Clasa: Mage
Rasa: Undead
Main spec: Fire
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Arcane (cat de greu poate fi sa spamezi 3 butoane?)
Item Level (minim 398): 397
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Warmaster, am achiev la el
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Tinand cont ca mage fire e o clasa cu main stat crit e relativ simplu de jucat, incepi cu macro care activeaza trinket pvp si il schimba cu cel pve instant, bagi o potiune de intelect, dai pyro blast dupa living bomb spam fireball pana prinzi 2 crit de fireball si 1 de pyro pentru a avea ignite lvl 3 si pui combustion care ar trebui sa fie destul de decent daca s-a respectat ce am spus. Dupa scoti clone dai fire orb si continui sa dai fireball si pyro cand procuie. Trebuie sa fii atent sa pui living bomb, dar doar dupa ce explodeaza precedentul, pentru ca altfel se pierde dps
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Sper ca intr-un final sa gasesc o guilda cu oameni care se inteleg si fara suferinte
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Pentru ca joc wow din 2004 si imi cunosc clasa, si alte clase
Te incadrezi programului nostru de raids? : Nu ma deranjeaza nici un fel de program de raid atat timp cat oamenii sunt seriosi si nu isi iau enrage la wipe etc
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da, nu e o problema de stat la orele tarzii
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Pe vanilla si tbc nu ma facut pve, pe WoTLK am facut full ICC si pe 4.0.6 iar m-am lasat de pve pt ca jucam cu niste prieteni de la facultate si testam cele mai op clase in pvp. Dupa cum bine stiti pala prot cu dk blood rupeau cam tot
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Hell Raiders (nu se repsecta programul de raid si erau preferinte); momentan sunt in Keeprs of the Chaos (guilda asta am infiintato cu inca 2 prieteni cu care am crescut si a fost o intelegere intre noi 3 cand s-a infiintat guilda, acea intelegere nu s-a respectat, am renuntat din a face parte din conducerea guildei, si acum vreau sa renunt la guilda)

P.S: Momentan sunt in vacanta in Belgia si nu o sa fiu atat de activ. Sper sa nu fie asta problema. Daca o sa fiu respins pe motivul asta am rugamintea sa mi se mentioneze. Multumesc frumos! O seara placuta!


acceptat .... /w Kaya , Muth ingame

P.S. Invata Fire



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nephro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-08-2015 18:16)
Joined: 17 May 2014
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 101.2
Votes: 3

 
Post Posted: 01-08-2014, 14:48:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nephro
Nume character: Nephro
Clasa: Druid
Rasa: Tauren
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Feral dps 30k+
Item Level (minim 398): 400 resto 398 feral
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Am facut warmaster pe normal dar pe hc inca nu am reusit.
Screenshot cu interfata: IMG: http://i58.tinypic.com/zmjl7a.jpg
Screenshot cu /played (print complet): IMG: http://i59.tinypic.com/oh62t.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Prioritar este sa am mereu lifebloom pe cnv (tank sau cnv care urmeaza sa ia mult dmg) healing touch si rw ptr ''urgente'', rejuvenation ptr fill si ptr a se activa nature bounty ptr un bonus de haste la nourish si wild growth/swiftmend atunci cand raidul ia aoe dmg iar ca stats int desigur main stat si scd stat haste cap 2200 ptr ticks iar apoi mastery.
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Caut o guilda serioasa si cu progres.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Ptr ca imi cunosc foarte bine clasa si stiu scripts la toti bossii.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Sigur
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Cu cea mai mare placere
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Pe 4.0.6 full bwd si bot fara ac hc
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Ultima guilda in care am fost Madness of Deathwing nu era ceea ce cautam eu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
uNknówN!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2020 16:08)
Joined: 10 Sep 2013
Posts: 233, Topics: 29
Location: Iasi

Reputation: 254.6
Votes: 17

   
Post Posted: 01-08-2014, 19:32:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nephro wrote:
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nephro
Nume character: Nephro
Clasa: Druid
Rasa: Tauren
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Feral dps 30k+
Item Level (minim 398): 400 resto 398 feral
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Am facut warmaster pe normal dar pe hc inca nu am reusit.
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Prioritar este sa am mereu lifebloom pe cnv (tank sau cnv care urmeaza sa ia mult dmg) healing touch si rw ptr ''urgente'', rejuvenation ptr fill si ptr a se activa nature bounty ptr un bonus de haste la nourish si wild growth/swiftmend atunci cand raidul ia aoe dmg iar ca stats int desigur main stat si scd stat haste cap 2200 ptr ticks iar apoi mastery.
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Caut o guilda serioasa si cu progres.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Ptr ca imi cunosc foarte bine clasa si stiu scripts la toti bossii.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Sigur
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Cu cea mai mare placere
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Pe 4.0.6 full bwd si bot fara ac hc
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Ultima guilda in care am fost Madness of Deathwing nu era ceea ce cautam eu.


Acceptat! /w kaya ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raulytoh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2019 11:31)
Joined: 01 Aug 2014
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 1

Post Posted: 01-08-2014, 23:29:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shamydek
Nume character: Shamydek
Clasa: Shaman
Rasa: Troll
Main spec: Restoration
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Enhancement, gear slabut tare dar ma descurc stiu ce si cum se face.
Item Level (minim 398): 391
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Astazi Spine of deathwing, penultimu Warmaster (In caz de nu se pune spine.)
Screenshot cu interfata: http://uploadimage.ro/viewer.php?file=7346_saddsasda_85qh.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://uploadimage.ro/viewer.php?file=1797_bsadasdasdas_hs4v.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Single target: riptide la cd, healingweave (In caz de nu e low hp) greater healing weave pt low hp. Aoe: healing rain la cd, riptide + chain heal.
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Placerea de a face pve cu oameni seriosi, nu cu globalu in care majoritatea sunt idioti.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Sunt foarte interesat sa invat daca e nevoie si cred ca pot fi folositor.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Categoric.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Am jucat putin, cam o saptamana TBC, WoTLK nu am jucat deloc iar pe cata 4.0.6 facusem tot bwd si bot disponibil pe normal iar pe hc doveditor doar Chimareon.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : A fost o guilda creata de un prieten incercand sa o facem dar nu am reusit sa facem ceva cu ea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    


The time now is 17-05-2024, 22:24:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password