User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message24545
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 04-08-2014, 18:40:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoopy ai mare dreptate, a fost o tampenie , dewarr ma refeream la logos=> normal ca il schimb, a fost o situatie de *****, negandita , greseala mea oricine a avut vreodata sub nume ens are respectu meu si poate posta aici.


Love is...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dewar

[Stalker of ENS]



Status: Offline
(since 17-05-2022 00:38)
Joined: 18 Apr 2012
Posts: 203, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 357.6
Votes: 22

 
Post Posted: 04-08-2014, 18:42:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

The Kantay wrote:
Snoopy ai mare dreptate, a fost o tampenie , dewarr ma refeream la logos=> normal ca il schimb, a fost o situatie de *****, negandita , greseala mea oricine a avut vreodata sub nume ens are respectu meu si poate posta aici.


Respect for that !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 04-08-2014, 20:11:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dewar wrote:
The Kantay wrote:
Snoopy ai mare dreptate, a fost o tampenie , dewarr ma refeream la logos=> normal ca il schimb, a fost o situatie de *****, negandita , greseala mea oricine a avut vreodata sub nume ens are respectu meu si poate posta aici.


Respect for that !

Dewarr sper ca florin tine cu dintii de tine ca esti baiat bun -



Love is...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-08-2014, 21:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Omg, Reigner, de fiecare data cand vizitez aceasta sectiune a forumului ma minunez de cata lume asista acestor discutii irelevante


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 04-08-2014, 21:10:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wipe, ei sunt doar niste oameni cu o problema de rezolvat , ce maine va fi rezolvata, si atat restul de ex dewarr si meow au fost politicosi,ceilalti nu e prob mea eu nu ma dau zmeu si nu ma voi da pot sa faca ce vor ei -


Love is...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-08-2014, 21:12:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dar nu e cazul sa se faca acest scandal aici, public, intelegi ce spun? Exista moduri mai putin vizibile pentru a rezolva problema asta absurda. Nu va mai spalati rufele in vazul tuturor -


Don't touch this



Last edited by Wipe on 05-08-2014, 10:24:37; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 05-08-2014, 10:14:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ehh se mai intampla


Love is...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-08-2014, 20:33:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
Dar nu e cazul sa se faca acest scandal aici, public, intelegi ce spun? Exista moduri mai putin vizibile pentru a rezolva problema asta absurda. Nu va mai spalati rufele in vazul tuturor -

Cu ocazia de a-mi lua warn, ești o curvã cu douã fețe amice și atât timp cât n-ai avut o prestanțã prin toate guildele în care ai fost și ai fost cãrat de clasã(deși tot nu știai sã dai heal) ar trebui sã-ți vezi de viața ta și r@nkwL tãu de DotA Tournament sau ce faci tu. Atât timp cât guilda originalã EliteNightStalkers a ajutat la testarea End-Boss-ului de pe wotlk(Lich king pentru tine) și a fost o legendã pe orice server în care fost pusã la hoardã în colțișorul ei(Hysteria,Ultimate,Freakz etcc) îți sugerez sã-ți ții pliscul. Atât timp cât WOW n-ai fãcut nimic sã te remarci printr-o guildã și oamenii te-au pãrãsit fãrã sã mã cunoascã mãcar și au venit în guildã la mine, spune multe despre tine.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 06-08-2014, 10:49:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
tompiing wrote:
Dar nu e cazul sa se faca acest scandal aici, public, intelegi ce spun? Exista moduri mai putin vizibile pentru a rezolva problema asta absurda. Nu va mai spalati rufele in vazul tuturor -

Cu ocazia de a-mi lua warn, ești o curvã cu douã fețe amice și atât timp cât n-ai avut o prestanțã prin toate guildele în care ai fost și ai fost cãrat de clasã(deși tot nu știai sã dai heal) ar trebui sã-ți vezi de viața ta și r@nkwL tãu de DotA Tournament sau ce faci tu. Atât timp cât guilda originalã EliteNightStalkers a ajutat la testarea End-Boss-ului de pe wotlk(Lich king pentru tine) și a fost o legendã pe orice server în care fost pusã la hoardã în colțișorul ei(Hysteria,Ultimate,Freakz etcc) îți sugerez sã-ți ții pliscul. Atât timp cât WOW n-ai fãcut nimic sã te remarci printr-o guildã și oamenii te-au pãrãsit fãrã sã mã cunoascã mãcar și au venit în guildã la mine, spune multe despre tine.

Snoopy , stiu scandalul dintre tine si wipe, sper din suflet sa nu ti iei warn (sunt kinda pacifist) si inca o data EliteNightStalkers este baza, a fost si va fi, doar ca trebuie burton sa vina, fara el meow cred ,corectatima daca gresesc, guilda nu mai are farmec, noi inca ne gandim la un nume dragut pt g- pace!



Love is...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-08-2014, 11:35:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
tompiing wrote:
Dar nu e cazul sa se faca acest scandal aici, public, intelegi ce spun? Exista moduri mai putin vizibile pentru a rezolva problema asta absurda. Nu va mai spalati rufele in vazul tuturor -

Cu ocazia de a-mi lua warn, ești o curvã cu douã fețe amice și atât timp cât n-ai avut o prestanțã prin toate guildele în care ai fost și ai fost cãrat de clasã(deși tot nu știai sã dai heal) ar trebui sã-ți vezi de viața ta și r@nkwL tãu de DotA Tournament sau ce faci tu. Atât timp cât guilda originalã EliteNightStalkers a ajutat la testarea End-Boss-ului de pe wotlk(Lich king pentru tine) și a fost o legendã pe orice server în care fost pusã la hoardã în colțișorul ei(Hysteria,Ultimate,Freakz etcc) îți sugerez sã-ți ții pliscul. Atât timp cât WOW n-ai fãcut nimic sã te remarci printr-o guildã și oamenii te-au pãrãsit fãrã sã mã cunoascã mãcar și au venit în guildã la mine, spune multe despre tine.


Ar fi culmea sa ma cert cu tine... Dar totusi, tu cu ce te-ai remarcat? Sau, ti se pare ca vreau sa ma remarc in wow? Pot fi si ultimu player de pe freakz - ... nu ar fi treaba ta oricum. Cand vorbesti de oamenii mei, te referi la Orc si Roshk? Aia nu sunt oamenii mei, sunt niste progress hunters. Daca printr-o minune, guilda voastra de doi banuti si-ar pierde valoarea, ar pleca si ei.

1. Daca nu aveam prestanta, "amice" (nu pricep cum poti sa folosesti apelativul asta, pentru ca nu ma cunosti), nu ramaneam in guildele respective atata timp. Tu nu m-ai vazut la nici un raid.
2. Ma faci *** cu doua fete? Iar nu ma cunosti, repeti niste porcarii spuse de niste randomi frustrati.
3. Mi se rupe de guildele voastre si ce ati facut cu ele. Degeaba vii sa te lauzi cu ceva mort. Priepi? Nu mai exista! Caput! Aia e istorie.
4. Poti sa te legi de rankul meu pana faci riduri. Nu eu l-am cerut, degeaba incerci sa-mi scotii ochii cu asta.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-08-2014, 12:01:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

în ce guilde ai rãmas tu "atâta timp" mã? În toate guildele ai fost ținut din milã, hai sã zicem Blue World nu cã era a ta și nici Faith of blabla fãcutã la ally cu wannabe legendaries players.
Te știu mai bine decât tata punish ce bãjat ai fost pe server. Mã laud cu ceva mort? Pãi amice, atât timp cât eu mai joc, x mai joacã, y mai joacã, mereu vom povesti ce am fãcut noi și cum era.
Iar diferența dintre tine și mine e cã în fiecare zi îmi dã whisper cineva în legãturã cu paladinul la ce stat sã joace, cum sã facã reforge-urile și etc și ca sã-ți spun ceva, puteam sã fiu un CÃCAT PENAL de 999999 de ori și sã fur sute de conturi, dar bãiețașii au avut încredere în mine și mi-au dat contul și parola sã le intru și sã îi ajut cu absolut orice.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-08-2014, 12:11:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu am sute de conturi. Am avut unul singur care mi s-a furat, si iar, am tot unul singur, la care nimeni nu are acces. Ce guild m-a tinut din mila ba? Tu vorbesti fara tine... Nu pot intelege de ce esti asa frustrat... Ce am fost eu pe server? Nu am fost o vedeta ca tine, si nici nu vreau sa fiu. Putin imi pasa sa ies in evidenta, dar tu nu intelegi asta... Daca vrei sa mai continuam conversatia asta inutila, te rog sa-mi dai PM. Degeaba continui cu hating-ul aici, sa vada lumea cat de tare esti tu. Pe mine nu ma impresionezi.


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-08-2014, 12:33:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
Ar fi culmea sa ma cert cu tine... Dar totusi, tu cu ce te-ai remarcat? Sau, ti se pare ca vreau sa ma remarc in wow? Pot fi si ultimu player de pe freakz - ... nu ar fi treaba ta oricum. Cand vorbesti de oamenii mei, te referi la Orc si Roshk? Aia nu sunt oamenii mei, sunt niste progress hunters. Daca printr-o minune, guilda voastra de doi banuti si-ar pierde valoarea, ar pleca si ei.

1. Daca nu aveam prestanta, "amice" (nu pricep cum poti sa folosesti apelativul asta, pentru ca nu ma cunosti), nu ramaneam in guildele respective atata timp. Tu nu m-ai vazut la nici un raid.
2. Ma faci *** cu doua fete? Iar nu ma cunosti, repeti niste porcarii spuse de niste randomi frustrati.
3. Mi se rupe de guildele voastre si ce ati facut cu ele. Degeaba vii sa te lauzi cu ceva mort. Priepi? Nu mai exista! Caput! Aia e istorie.
4. Poti sa te legi de rankul meu pana faci riduri. Nu eu l-am cerut, degeaba incerci sa-mi scotii ochii cu asta.




Scuze de offtopic, dar avand in vedere ca mi-ai activat casuta vocala sunt obligat sa raspund.

Acei oameni Orc si Roshk erau top DPS si respectiv top HPS in guilda ta in care tu erai sub jumatate de membrii ca performante, si pe langa asta nu stiai sa intretii o guilda.

1. Nu vad in ce guilde ai ramas "asa de mult timp", peste tot unde te-am vazut, inclusiv cand ai fost in ASR DPS-ul tau era banal fata de alti shadowpriesti care chiar stiau ce fac, nici nu mai pomenesc de heal, pe 4.0.6 erai sub tank la heal pe priest, trebuia sa te caram pe tine, ca si guild master, la fiecare raid.
2. Esti un Golddigger.
3. Cu ce se lauda? Guilda nu este moarta, deci are dreptul sa se laude avand in vedere ca este una din guildele de top (asta daca te refereai la guilda in care se afla Snupeeh)
4. Esti un spamer de 2 lei sincer, ar trebuii sa ai interdictie sa postezi altundeva inafara de sectiunea de DotA.. M-am saturat sa iti vad posturile inutile peste tot pe forum.

Again, sorry pentru off-topic, nu voi mai posta aici daca nu voi mai fii provocat.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-08-2014, 12:36:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si eu te iubesc Roshkatule! Dar, totusi, du-te la alta masa... Nu am de gand sa ma cert cu tine, pentru ca nici macar nu ai varsta necesara sa porti o conversatie normala. Esti un frustrat si cauti in continuu sa ma ataci. Intelege odata ca wipe s-a duuuuus, si nu mai vine... Impaca-te cu ideea -

Roshkatul wrote:
Esti un Golddigger.

what?



Don't touch this



Last edited by Wipe on 06-08-2014, 12:40:53; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-08-2014, 12:40:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
Si eu te iubesc Roshkatule! Dar, totusi, du-te la alta masa... Nu am de gand sa ma cert cu tine, pentru ca nici macar nu ai varsta necesara sa porti o conversatie normala. Esti un frustrat si cauti in continuu sa ma ataci. Intelege odata ca wipe s-a duuuuus, si nu mai vine... Impaca-te cu ideea -


Dandumi minus rep ai demonstrat ca tot ce am zis a fost adevarat, sper sa nu mai am deaface cu persoane atat de pline de sine ca tine -



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    


The time now is 27-04-2024, 14:53:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x