User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Krlamantul
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message1140
Loading ;x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2017 09:29)
Joined: 06 Jun 2014
Posts: 466, Topics: 7
Location: Blaj

Reputation: 197
Votes: 21

      centerbContact: loading_cs28yahoo.com/center/b 
Post Posted: 09-08-2014, 18:43:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

~MRS~ wrote:
Krl incepand de azi nu mai faci pe nimeni nemesis , survivor si nu mai faci nici runde fun.Lasi jocul sa decurga asa cum e el , fara sa te implici DELOC. M-am saturat de tampeniile astea sa mi se planga playerii si dupa comentati ca joaca 3 playeri pe server.Sper ca m-am facut inteles .Inlove nu ti-a dat acces la comanda de credite sa iti faci tu de cap pe server. O runda fun inseamna sa faci diversi playeri survivori si sa faca credite , nu sa-i faci pe ei nemesis si tu survivor si sa te distrezi pe seama lor. Mai vroiai si acces ftp.


MRS, nu e deloc cum zice dark . Krl face o treaba foarte bine ca N1 . Il vad de 100 de ori batand capu` sa fie playeri pe server . Si acest subiect a fost facut pe acel subiect cand krl ne-a facut surv & nemesis, si ne-a facut o poza de grup . Si nu e asa cum zice dark . Are si el 12 ani si incepe sa minta . Krl face ceea ce face pentru a avea playeri pe server . Un player cand vede ca e 1 runda fun, imediat isi cheama amicu` la un zm . Sper ca e bine acum dark ca nu mai face fun krl !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dark88
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-10-2014 12:55)
Joined: 07 Jul 2014
Posts: 350, Topics: 47
Location: Romania

Reputation: 24.7
Votes: 24

 
Post Posted: 09-08-2014, 18:55:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

corect mrs ,dami id de mes vreau s donez pt sm ,sper sa nu isi mai bata joc krl de noi,el sia luat peste 400k si isi ia toate armele si alte chesti

____________________
Connect YIM! dark.freakz52
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
krl

[Schizofrenic']



Status: Offline
(since 24-12-2019 11:19)
Joined: 22 Dec 2013
Posts: 2589, Topics: 198
Location: L.A.

Reputation: 271.6
Votes: 357

 
Post Posted: 09-08-2014, 19:06:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

~MRS~ wrote:
Krl incepand de azi nu mai faci pe nimeni nemesis , survivor si nu mai faci nici runde fun.Lasi jocul sa decurga asa cum e el , fara sa te implici DELOC. M-am saturat de tampeniile astea sa mi se planga playerii si dupa comentati ca joaca 3 playeri pe server.Sper ca m-am facut inteles .Inlove nu ti-a dat acces la comanda de credite sa iti faci tu de cap pe server. O runda fun inseamna sa faci diversi playeri survivori si sa faca credite , nu sa-i faci pe ei nemesis si tu survivor si sa te distrezi pe seama lor. Mai vroiai si acces ftp.

Nu mai conteaza nimic ~MRS~ . Cu oameni ca astia, in scurt timp cred ca o sa cer remove.Nu apreciaza nimic....ei nu vad ca fac event-uri cu intrebari(50 credite dupa spusele lu' Inlovee)/jet-sawn/fun in fiecare zi. M-am saturat.
Si dark, ca sa nu mai am nici o treaba cu tine, o sa imi dau credite 0 si o sa stau tot timpul spec. Cu oameni ca tine nu ai ce discuta.
DELIRIQ o sa primeasca creditele in seara asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by krl, 09 August 2014 17:07



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 24-09-2024, 23:27:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x