User
Pass
2FA
 
 

Black list
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3842
Shadowphyre

[Ōtsutsuki Clan]



Status: Offline
(since 21-04-2019 04:32)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 683, Topics: 155
Location: Romania

Reputation: 1814.2
Votes: 174

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-08-2014, 16:26:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici vor aparea numele tuturor playerilor care din diverse motive si-au pierdut dreptul de a mai intra in aceasta guilda.Doresc ca toti ofiteri si second gm-i sa posteze aici oricui dau kick si motivul.
1.Justiden - suferinta de progres
2.Trased - suferinta de progres
3.Rikii - injuri si nu ai o treaba cu scripturile
4.Desolation - gquit
5.Pachito - gquit
6.Killahin - gquit
7.Demedeci - gkick
8.Cheekun - gquit
9.Cybrowen - gquit
10.Duduheal - gquit
11.Alexrz - gkick

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 11-08-2014, 20:24:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

12.Bloodyzdk-leave g fomist progress
13.Sere-leave g fomist de progress



Love is...



Last edited by The Kantay on 11-08-2014, 20:41:42; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowphyre

[Ōtsutsuki Clan]



Status: Offline
(since 21-04-2019 04:32)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 683, Topics: 155
Location: Romania

Reputation: 1814.2
Votes: 174

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-08-2014, 20:40:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

14.Queenofpain - gquit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Swaggy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-08-2014 13:25)
Joined: 01 Dec 2013
Posts: 399, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 8.9
Votes: 17

         
Post Posted: 12-08-2014, 04:06:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shadowphyre wrote:
Aici vor aparea numele tuturor playerilor care din diverse motive si-au pierdut dreptul de a mai intra in aceasta guilda.Doresc ca toti ofiteri si second gm-i sa posteze aici oricui dau kick si motivul.

11.Alexrz - gkick

Ti'am zis pe sa ma scoti de aici . De ce m'ai bagat pe mine aici cand eu nu am avut o treaba cu guilda ta distrusa ? Ce's cu acuzatiile astea false ? Pentru niste certuri pe care le'am avut pe forum , sa te injosesti in asa hal incat sa minti ca ultimul ... Te'am injurat destul pe /w , nu are rost sa o fac si aici . Stii prea bine ce esti si ti'am mai spus . Sper ca ma scoti de aici .
// Poti sa faci report , eu doar am raspuns acestor acuzatii false . Nu instig la flame si alte prostii , ti'am spus si pe /w . nu ai vrut sa asculti , asa ca iti spun si aici . Last post here . Sper ca ne'am inteles .


 
Staff message (Rageless):
 
Ti-am mai zis odata ca daca te bagi pe unde nu iti fierbe oala, te avertizez. Urmatoarea data chiar iti dau warn. Ai PM.






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shadowphyre

[Ōtsutsuki Clan]



Status: Offline
(since 21-04-2019 04:32)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 683, Topics: 155
Location: Romania

Reputation: 1814.2
Votes: 174

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-08-2014, 10:35:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Swaggy wrote:
Shadowphyre wrote:
Aici vor aparea numele tuturor playerilor care din diverse motive si-au pierdut dreptul de a mai intra in aceasta guilda.Doresc ca toti ofiteri si second gm-i sa posteze aici oricui dau kick si motivul.

11.Alexrz - gkick

Ti'am zis pe sa ma scoti de aici . De ce m'ai bagat pe mine aici cand eu nu am avut o treaba cu guilda ta distrusa ? Ce's cu acuzatiile astea false ? Pentru niste certuri pe care le'am avut pe forum , sa te injosesti in asa hal incat sa minti ca ultimul ... Te'am injurat destul pe /w , nu are rost sa o fac si aici . Stii prea bine ce esti si ti'am mai spus . Sper ca ma scoti de aici .
// Poti sa faci report , eu doar am raspuns acestor acuzatii false . Nu instig la flame si alte prostii , ti'am spus si pe /w . nu ai vrut sa asculti , asa ca iti spun si aici . Last post here . Sper ca ne'am inteles .


Aceasta sectiune a forumului guildei este STRIC redusa doar gm-ului,sgm-ilor si ofiterilor.Vreu ca mesajul de mai sus sa fie sters.Casuta:Zohl,Rageless.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 12-08-2014, 13:04:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Swaggy wrote:
Shadowphyre wrote:
Aici vor aparea numele tuturor playerilor care din diverse motive si-au pierdut dreptul de a mai intra in aceasta guilda.Doresc ca toti ofiteri si second gm-i sa posteze aici oricui dau kick si motivul.

11.Alexrz - gkick

Ti'am zis pe sa ma scoti de aici . De ce m'ai bagat pe mine aici cand eu nu am avut o treaba cu guilda ta distrusa ? Ce's cu acuzatiile astea false ? Pentru niste certuri pe care le'am avut pe forum , sa te injosesti in asa hal incat sa minti ca ultimul ... Te'am injurat destul pe /w , nu are rost sa o fac si aici . Stii prea bine ce esti si ti'am mai spus . Sper ca ma scoti de aici .
// Poti sa faci report , eu doar am raspuns acestor acuzatii false . Nu instig la flame si alte prostii , ti'am spus si pe /w . nu ai vrut sa asculti , asa ca iti spun si aici . Last post here . Sper ca ne'am inteles .

Ehh uite cum iau eu al 4 lea warn:
Ba ****** crucea matii de japita zdreanta ordinara, ce **** calului in varful dealului nu ai inteles din "MARSH DRACU DE PE SUBFORUMU MEU"?Esti prea autist sa citesti, te-a scapat mata in cap cand erai mic , sau ce **** mea te bagi tu aici ma distrusule?Playeri mei joaca de 150 de ori mai bine decat tine,esti un ratat rupt in cur si un distrus fara pic de minte in cap,S@L P@
casuta rageless: E al 4 lea post pe subforum si el inca nu e sanctionat ce naiba

Posturi unite automat, 12-08-2014, 14:04:19

Asa ca sa linistesc eu fanaticu lu salam ca tot e terminat
11.Alexrz-PAPAGAL
poate mai dai un quote pe vreo sectiune din forum sa vezi ca iau al 5 lea warn pe prostia matale


 
Staff message (Rageless):
 
+1 warn, limbaj.




Love is...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 12-08-2014, 14:03:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ori terminati ori inchid topicul si gata, ce alegeti ? Rezolvati intre voi pe pm, nu pe forum, unde mai vad si alti users toate prostiile care le ziceti pe aici.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Swaggy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-08-2014 13:25)
Joined: 01 Dec 2013
Posts: 399, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 8.9
Votes: 17

         
Post Posted: 12-08-2014, 15:23:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

The Kantay wrote:
Swaggy wrote:
Shadowphyre wrote:
Aici vor aparea numele tuturor playerilor care din diverse motive si-au pierdut dreptul de a mai intra in aceasta guilda.Doresc ca toti ofiteri si second gm-i sa posteze aici oricui dau kick si motivul.

11.Alexrz - gkick

Ti'am zis pe sa ma scoti de aici . De ce m'ai bagat pe mine aici cand eu nu am avut o treaba cu guilda ta distrusa ? Ce's cu acuzatiile astea false ? Pentru niste certuri pe care le'am avut pe forum , sa te injosesti in asa hal incat sa minti ca ultimul ... Te'am injurat destul pe /w , nu are rost sa o fac si aici . Stii prea bine ce esti si ti'am mai spus . Sper ca ma scoti de aici .
// Poti sa faci report , eu doar am raspuns acestor acuzatii false . Nu instig la flame si alte prostii , ti'am spus si pe /w . nu ai vrut sa asculti , asa ca iti spun si aici . Last post here . Sper ca ne'am inteles .

Ehh uite cum iau eu al 4 lea warn:
Ba ****** crucea matii de japita zdreanta ordinara, ce **** calului in varful dealului nu ai inteles din "MARSH DRACU DE PE SUBFORUMU MEU"?Esti prea autist sa citesti, te-a scapat mata in cap cand erai mic , sau ce **** mea te bagi tu aici ma distrusule?Playeri mei joaca de 150 de ori mai bine decat tine,esti un ratat rupt in cur si un distrus fara pic de minte in cap,S@L P@
casuta rageless: E al 4 lea post pe subforum si el inca nu e sanctionat ce naiba

Posturi unite automat, 12-08-2014, 14:04:19

Asa ca sa linistesc eu fanaticu lu salam ca tot e terminat
11.Alexrz-PAPAGAL
poate mai dai un quote pe vreo sectiune din forum sa vezi ca iau al 5 lea warn pe prostia matale

Pisamas pe tine de sclav ordinar , si'a mai facut many fani de ai inceput sa ii copiezi toate ***** . Ma pis pe tine si pe guilda ta de sparti , sunteti niste retardati , pupincuristi , sclavi imputiti , care incearca sa caute atentie pe serverul asta . Ma pis pe guilda ta si pe subforumulul tau . Esti un terminat care se tot caca pe el unde se duce + Wipe cel mai sclav de pe server , un ***** cu ochi care o arde dubios si cauta atentie ca un terminat ce e . SI cu asta am terminat . Rageless vino si mai da'mi warn si o **** lu' astia 2 daca tot esti aici .


 
Staff message (Rageless):
 
banned






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
darkrogue10

[Guild Master]



Status: Offline
(since 25-12-2016 19:38)
Joined: 24 Apr 2013
Posts: 73, Topics: 26
Location: Moinesti

Reputation: -24.1
Votes: 7

     
Post Posted: 13-08-2014, 08:54:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Futu-ti morti mati pune motivu calumea dece am iesit din cauza guild masterului retardat cat timp un kkt cu ochi ce nu stie organiza raiduri strange oameni este guild master eu nam ce cauta acolo si nu stiu ce o sa se intample cu guilda daca o sa ramana tot asa treaba am bagat multi oameni pe care ii stiam si care se descurca simi pare rau pentru ei ca au un guild master de tot kktu.

 
Staff message (Rageless):
 
+1 warn, limbaj.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 13-08-2014, 10:05:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Draga copil pe care mamica il scoate la 8 si zice ca se duce sa faca nush ce, nu ai ce cauta aici, esti un progress hunter, si asta o sa ramai, stii ce zic playerii pe care iai adus?Ca stiau ca o sa iesi cum ai facut si cu methods, si nu comenta de raids mele, din cauza impertinentei tale si limbajului tau de coada vacii au iesit 9 playerii, lets look at the facts, stii juca mediocru , suferi de crapi, injuri pe toata lumea, esti blamer, progress hunter, si nu ai ce cauta aici si nici ce discuta cu mine , S@L P@


Love is...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkrogue10

[Guild Master]



Status: Offline
(since 25-12-2016 19:38)
Joined: 24 Apr 2013
Posts: 73, Topics: 26
Location: Moinesti

Reputation: -24.1
Votes: 7

     
Post Posted: 13-08-2014, 20:37:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

The Kantay wrote:
Draga copil pe care mamica il scoate la 8 si zice ca se duce sa faca nush ce, nu ai ce cauta aici, esti un progress hunter, si asta o sa ramai, stii ce zic playerii pe care iai adus?Ca stiau ca o sa iesi cum ai facut si cu methods, si nu comenta de raids mele, din cauza impertinentei tale si limbajului tau de coada vacii au iesit 9 playerii, lets look at the facts, stii juca mediocru , suferi de crapi, injuri pe toata lumea, esti blamer, progress hunter, si nu ai ce cauta aici si nici ce discuta cu mine , S@L P@

1.Draga copil pe care mamica il scoate la 8 si zice ca se duce sa faca nush ce(aici deja aberezi in guilda in care sunt raidurile incep de la ora 8.
2.esti un progress hunter nam iesit pentru progres ca fac ca nu fac spine nu ma intereseaza atata timp cat tu esti guild master si faci raidurile de hc guilda o sa coboare nu o sa urce niciodata si de aia am iesit nu vreau eu sa fiu luat la raid sau sa organizez raid vreau sa faca asta cineva care stie in orice caz nu tu pala retri 406 trinketa si ghurtalak debea scoti 54k la zonozz....
3.Ca stiau ca o sa iesi cum ai facut si cu methods. Nu te intereseaza ce sa intamplat in methods in orice caz guilda aia a fost sparta cu un motiv iar tu nu erai in ea nar trebui sati bagi nasul
4.din cauza impertinentei tale si limbajului tau de coada vacii au iesit 9 playerii.Eu cred ca au iesit pentru ca tu esti Guild Master in acea guilda si sper sasi gaseasca o guilda cu un guild master ce stie script sti tu la ce ma refer aici.
5.stii juca mediocru , suferi de crapi, injuri pe toata lumea, esti blamer, progress hunter, si nu ai ce cauta aici si nici ce discuta cu mine , S@L P@.
De aici toata lumea isi da seama ca aberezi daca vrei poti sa te uiti pe videocliprile din Methods la raidurile de hc si acolo ai sa te convingi ce fel de jucator sunt.si nu ai ce cauta aici (Guilda a fost obtinuta de mine si ridicata la cati playeri a ajuns acum asa ca nu comenta ca vai de mine ca guilda ta aduti aminte bine cine a obtinuto cine a bagat playeri in guilda si cine facea toate raidurile)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 13-08-2014, 22:08:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

darkrogue10 wrote:
The Kantay wrote:
Draga copil pe care mamica il scoate la 8 si zice ca se duce sa faca nush ce, nu ai ce cauta aici, esti un progress hunter, si asta o sa ramai, stii ce zic playerii pe care iai adus?Ca stiau ca o sa iesi cum ai facut si cu methods, si nu comenta de raids mele, din cauza impertinentei tale si limbajului tau de coada vacii au iesit 9 playerii, lets look at the facts, stii juca mediocru , suferi de crapi, injuri pe toata lumea, esti blamer, progress hunter, si nu ai ce cauta aici si nici ce discuta cu mine , S@L P@

1.Draga copil pe care mamica il scoate la 8 si zice ca se duce sa faca nush ce(aici deja aberezi in guilda in care sunt raidurile incep de la ora 8.
2.esti un progress hunter nam iesit pentru progres ca fac ca nu fac spine nu ma intereseaza atata timp cat tu esti guild master si faci raidurile de hc guilda o sa coboare nu o sa urce niciodata si de aia am iesit nu vreau eu sa fiu luat la raid sau sa organizez raid vreau sa faca asta cineva care stie in orice caz nu tu pala retri 406 trinketa si ghurtalak debea scoti 54k la zonozz....
3.Ca stiau ca o sa iesi cum ai facut si cu methods. Nu te intereseaza ce sa intamplat in methods in orice caz guilda aia a fost sparta cu un motiv iar tu nu erai in ea nar trebui sati bagi nasul
4.din cauza impertinentei tale si limbajului tau de coada vacii au iesit 9 playerii.Eu cred ca au iesit pentru ca tu esti Guild Master in acea guilda si sper sasi gaseasca o guilda cu un guild master ce stie script sti tu la ce ma refer aici.
5.stii juca mediocru , suferi de crapi, injuri pe toata lumea, esti blamer, progress hunter, si nu ai ce cauta aici si nici ce discuta cu mine , S@L P@.
De aici toata lumea isi da seama ca aberezi daca vrei poti sa te uiti pe videocliprile din Methods la raidurile de hc si acolo ai sa te convingi ce fel de jucator sunt.si nu ai ce cauta aici (Guilda a fost obtinuta de mine si ridicata la cati playeri a ajuns acum asa ca nu comenta ca vai de mine ca guilda ta aduti aminte bine cine a obtinuto cine a bagat playeri in guilda si cine facea toate raidurile)

Draga bloody daca mai postezi aici o sa iti iei warn pana dai in boala, si toata lumea zice acelasi lucru ca esti un peizan,dragul meu ma chemai pe dk tau in opus la raid ca te scotea mamica:))))))))))) , si cica stai la raid, pe pala mi am zis ca stiu juca dar eu al zon am dat 54 si tu cu dku tau si skillu tau de zeu ai dat 45k, asa ca eu zic sa taci lil noob,si asa just for fun pt tine, dragul bloody am fost in methods, iar pana si ionut a zis ca esti cam nesimtit, S@L P@



Love is...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowphyre

[Ōtsutsuki Clan]



Status: Offline
(since 21-04-2019 04:32)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 683, Topics: 155
Location: Romania

Reputation: 1814.2
Votes: 174

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-08-2014, 09:39:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rageless wrote:
Ori terminati ori inchid topicul si gata, ce alegeti ? Rezolvati intre voi pe pm, nu pe forum, unde mai vad si alti users toate prostiile care le ziceti pe aici.

Dai over la topic si stergel pt ca e prea multa suferinta...Nu a iesit cum credeam :/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
amneris

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2014 16:58)
Joined: 08 Aug 2014
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 32.4
Votes: 1

Post Posted: 14-08-2014, 15:08:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-) nam iesit pt progres...repet sunt full nu am ce face cu sholderi de 416...trinketa o am -... am iesit pt ca esti un mare nesimtit..chemi lumea la raid ...anunt ca intarzii 5 minute si tu incepi raidu...nesimtit...+ nu stii sa organizezi un raid si ai un orgoliu prea mare .... -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 14-08-2014, 16:27:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intarzii 35 de minute si zici ca nu te iau la raid???? WTF , sere you no talk!!!!


Love is...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 18-05-2024, 15:38:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password