User
Pass
2FA
 
 

(rezolvat)Cerere unban CillOut

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message806
cillout

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2014 11:41)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -7.9
Votes: 2

Post Posted: 24-08-2014, 11:52:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): Cill^Out
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 12:45pm
Harta (pe care s-a produs incidentul): de_train
Admini online (care erau pe server in acel moment): -
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): Cattani
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): mi-a facut 4 poze si imi cere id`u.. .I`am zis ca nu am mess`u instalat pe pc si sa`mi da id`u sa`i trimit pozele pe e-mail. dupa care imi da ban
Reintru si ii zic sa imi dea id`u sa ii dau pozele imi da destroy
Dovada (in cazul unui abuz):
Ip-ul: am ip dinamic dar nu am chef , ca de fiecare data cand intru sa iau ban.


Pozele : http://postimg.org/image/vmk9d1jcj/
http://postimg.org/image/fcu3a58oj/
http://postimg.org/image/z4w99fk8j/
http://postimg.org/image/rfzexpjqr/


Ps: cum sa iau destroy aiurea?
Cum vine asta iti fac poze da`mi id`u sa imi trimit pozle?
Daca vrei poozele da`mi idu` nu? mi se pare normal..
Ce ii era frica ca fac ceva cu id`u lui,
Sper sa nu`l mai vad la admin pe pustiu asta, mai are de invatat cum se admineaza si cum se procedeaza!
Pace.

Din cauza lui mi sa f..T cs`u praf pustiulica asta..! la slot cu el.[b]


 
Staff message (-P!C@-):
 
Te mananca? Ai grija la limbaj!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cattani
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-09-2015 16:19)
Joined: 10 May 2013
Posts: 874, Topics: 28
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 188.7
Votes: 23

 
Post Posted: 24-08-2014, 11:57:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lasa impresile astea pe aici ca nu tin....ti-am facut 4 poze ti-am cerut id ...ai zis ca nu ai yahoo pe pc sii kkturi de astea ...nu ii nimeni curios dc ai yahoo sau nu pe pc pustiule...ti am dat ban pt neprezentare ss ...iar pentru ca tu esti smecher ai reintrat (nu o sa stau sa banez toate ip ca esti tu smenar pustiule) alta data cand ti se da ban intrii pe forum pui pozele si astepti ne-am inteles pustiule?

spor la joc poti sa intrii pustiule


UNII...urasc fara sa inteleaga...judeca fara sa gandeasca...aud fara sa asculte...critica fara sa cunoasca
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cillout

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2014 11:41)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -7.9
Votes: 2

Post Posted: 24-08-2014, 12:04:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- alt muc de 15 ani care si`a luat admin

Prafule in primu rand esti admin cand faci poze dai id`u pentru a`ti fi date pozele nu ceri id`u.
In al doilea rand nu dai destroy, treci prin regulament , a doaua oara am intrat ca sa`ti cer id`u ca sa`ti pot trimite pozele .Esti frustrat ca te`am omorat si ce sa faci si tu mi`ai dat destroy.
Owneru poate verifica logurile cum ti`am cerit id`u ca sa iti dau poozele nu ai vrut mi`ai dat ban si pe urma destroy
Inainte sa le dai admin pustilor astora de se cred mari puneti sa lectureze regulile ca is prafii.. uni din ei.!

Astept sanctionarea lui !!! se crede zeu are acces la destroy si`l foloseste unde nu trebuie!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Malo

[Neuron ]



Status: Offline
(since 24-02-2019 15:44)
Joined: 27 Jul 2014
Posts: 1382, Topics: 45
Location: War7.freakz.ro

Reputation: 723.6
Votes: 31

   
Post Posted: 24-08-2014, 12:08:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eram si eu pa servar tea zis sa le pui pa forum iar tu ai inceput cu talente.iar a 2 oara cand ai intrat nu iai cerut id sau ce ai zis tu mai sus ai inceput sal ameninti!



Când îți vine sã RENUNȚI aminteste-ți de ce ai INCEPUT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cattani
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-09-2015 16:19)
Joined: 10 May 2013
Posts: 874, Topics: 28
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 188.7
Votes: 23

 
Post Posted: 24-08-2014, 12:08:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da asa e nici nu am replica sa iti raspund la asemenea inteligenta....spor la frage iar dc mai incerci sa ma jignesti intr-un fel nu mai ai ce cauta pe acest sv sper sa intelegi si sa ne intelegem

UNII...urasc fara sa inteleaga...judeca fara sa gandeasca...aud fara sa asculte...critica fara sa cunoasca
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cillout

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2014 11:41)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -7.9
Votes: 2

Post Posted: 24-08-2014, 12:16:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Ma muc cum sa te fac sa intelegi?
Ma doare`n pl de adminu tau si de tine personal
Ma pis pe tine cu tot cu admin am ip dinamic , nu joc la rank... esti nebun nu mai ma lasi pe sv...
Oricum sv a luat`o la vale de cand baga admini de 12-16 ani care cum dai head cum ban cum destroy.. cum slay..
Pana nu se invata pica sa nu mai dea admini la toti blegi.. nu va merge.!

Cattani o sa joc pe sv cand vreau cum vreau iar tu o sa iti sugi pl de ciuda ca nu ai ce sa`mi faci!

Pace.! m`am saturat de novice de genu care n`au o treaba !

Posturi unite automat, 24-08-2014, 13:16:17

Malo Pica poate verifica !
Si chiar te rog asta!!! Pica

Am zis sa`mi dea id`u prafule ce talente visezi? il pupi in cur pe asta ca sa te lasa 1h pe joc?


Pica verifica logourile daca esti curios sa vezi ce sa intamplat! si prima data si a doua oara i`am cerut id`u
El fiind smecher ban si destroy.! praf de smecher.. tarzan pe internet.. frustrat in viata reala si mielusel.!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 24-08-2014, 12:35:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa jignirile nu ajungi departe vad ca esti arogant rau si suferi mult de tine intradevar cattani nu avea voie sa dea decat ban dar nici tu nu esti usa de biserica
ai primit unban spor la joc

cattani sa nu mai vad ca dai *** pentru neprezentare ss acu ai un avertizment verbal dar la urmatoru trec la warns.



Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 24-08-2014, 13:38:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca jignesti adminii te poti astepta la ban. Daca ti-a facut poze, pluginul iti scrie automat ca jucatorul da pozele, nu adminul. Daca nu vrei ca ceilalti jucatori sa iti vada id-ul il poti da cu u@ si e totul ok. Pana la urma e un forum si server public, hai sa ne comportam in limita bunului simt, fara jigniri gratuite aduse unor persoane.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -bebeto-, 24 August 2014 10:38



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 29-09-2024, 02:38:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x