User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie sprite

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message699
stacz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2014 19:43)
Joined: 21 Aug 2014
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 27.9
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2014, 21:13:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Un titlu adecvat Reclamatie sprite
- Numele tau sTACz-D
- Numele adminului reclamat sprite
- Harta, ora si data faptei reclamate fy_snow 8/22/14
- Motivul / Regula incalcata Nici el nu stie
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola https://imageshack.com/i/knCCoJGEp
Frate aici toti dau asa ban? Sa faca fiecare admin poze/demo ca le dau nu mie greu faza cu foitza nu am stiut cu tga si din probleme cu cs am reinstalat si sau sters pozele lui...nu mie frica de nici 1 admin de pe server la orice ora orice zi poate sa faca ss/demo nu imi pasa
Dar nu intri pe server si vezi 1 player si ban direct

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 22-08-2014, 21:23:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Omu dupa ce i sa facut poze a primit *** si a trebuit sa reinstaleze cs si automat nu mai exista pozele


Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stacz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2014 19:43)
Joined: 21 Aug 2014
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 27.9
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2014, 22:03:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-bebeto- wrote:
Omu dupa ce i sa facut poze a primit *** si a trebuit sa reinstaleze cs si automat nu mai exista pozele

Am vazut la reclamatia cealaltalta system esti nke? Uitate pe forum ca am postat pozele facute de tine...la tn nici nu am apucat sa intru pe mess copilas ca banu era deja dat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<*SpRiTe*>

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 02-03-2020 09:35)
Joined: 12 Jun 2013
Posts: 3001, Topics: 129
Location: Craiova

Reputation: 179.2
Votes: 65

       
Post Posted: 22-08-2014, 22:05:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok fratilor gata eu ii dau unban si nu ma mai iau dupa nimeni ca daca il prind pe server sa ii dau ban ,sunt problemele voastre le rezolvati eu deacuma dau ban doar jcatorilor care ii prind eu personal cu cod sau daca un owner imi spune doar atata . Ca nu vreau sa mai apar implicat in alte discuti sau sa mi`se faca reclamatie . nu ma mai iau dupa alti player/admini sa dau ban ca la vazut el cu nush ce si etc . EU dau doar daca imi cere un owner sau daca il prind cu ochi mei atata
Frate stacz eu iti dau unban si scz nush daca ai avut sau nu cod mie misa cerut din partea altui admin sa dau ban daca te prind pe server si asta am facut , dar deacuma nu o sa se mai repete
UNBAN, va rezolvati voi intre voi .

Sper ca am fost inteles o`sa particip si la parerile de demo dar imi dau doar cu parerea nu dau ban .
Ban vam spus mai sus cand dau

Multumesc pt ascultare si scuzati ca nu am scris corect unele cuvinte, propoziti . sa nu ziceti ca sunt analfabet . Am avut nervi si mam grabit sa scriu si am scris urat si apropate tot gresit .

O seara buna tuturor




Best Server : War7.Freakz.Ro = WaRloRd
Best Server2 : War6.Freakz.Ro = Champion
Best Server3 : War5.Freakz.Ro = Champion

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
stacz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2014 19:43)
Joined: 21 Aug 2014
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 27.9
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2014, 22:16:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<*SpRiTe*> wrote:
ok fratilor gata eu ii dau unban si nu ma mai iau dupa nimeni ca daca il prind pe server sa ii dau ban ,sunt problemele voastre le rezolvati eu deacuma dau ban doar jcatorilor care ii prind eu personal cu cod sau daca un owner imi spune doar atata . Ca nu vreau sa mai apar implicat in alte discuti sau sa mi`se faca reclamatie . nu ma mai iau dupa alti player/admini sa dau ban ca la vazut el cu nush ce si etc . EU dau doar daca imi cere un owner sau daca il prind cu ochi mei atata
Frate stacz eu iti dau unban si scz nush daca ai avut sau nu cod mie misa cerut din partea altui admin sa dau ban daca te prind pe server si asta am facut , dar deacuma nu o sa se mai repete
UNBAN, va rezolvati voi intre voi .

Sper ca am fost inteles o`sa particip si la parerile de demo dar imi dau doar cu parerea nu dau ban .
Ban vam spus mai sus cand dau

Multumesc pt ascultare si scuzati ca nu am scris corect unele cuvinte, propoziti . sa nu ziceti ca sunt analfabet . Am avut nervi si mam grabit sa scriu si am scris urat si apropate tot gresit .

O seara buna tuturor

Nu ii problema fratica...dar ma supara faptu de la nke nu am apucat nici pe mess sa intru ca am primit direct ban dar pozele lui sunt pe forum dar nu cauta...faza de la foitza am explicat...daca era sa joc cu cod crezi ca mai faceam atata tam-tam pe aici daca era asa nu imi pasa...sa tot intru pe forum dar pe unii copilasi nu ii intereseaza se cred mari zmei ca au admin!!!
Si system daca vrei pozele .tga uplodeaza tu daca sti cum si dami si mie 1 site unde poti pana atunci gura mica.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 23-08-2014, 11:09:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai primit unban joci voi sta cu ochii pe tine personal.
Spor la joc,.



Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 24-08-2014, 13:38:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai ai de dat si pozele facute de (foitza), pana atunci banul ramane.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -bebeto-, 23 August 2014 09:09



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 29-06-2024, 13:47:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x