User
Pass
2FA
 
 

Zon'ozz

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message496
dulahann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2014 12:40)
Joined: 01 Aug 2014
Posts: 16, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 41.7
Votes: 1

 
Post Posted: 30-08-2014, 16:22:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare ,

Am si o intrebare legat de cum sa tankezi Zon'ooz. Din cate am inteles din diverse clipuri pe youtube bossul da : Bila , psychic drain in ordinea asta. Adica : Bila , drain ... bounce 7 times. Black phase . IMPORTANT : dupa black phase intai da BILA, si dupa drain de cateva ori pana intra iar in black phase si se repeta. Asta am inteles, asta am facut dar mi s-a intamplat de cateva ori sa dea drain neasteptat cand il tineam cu fata asteptand bila. Deci poate sa imi explice cineva exact in ce ordine le da?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-08-2014, 17:27:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dulahann wrote:
Salutare ,

Am si o intrebare legat de cum sa tankezi Zon'ooz. Din cate am inteles din diverse clipuri pe youtube bossul da : Bila , psychic drain in ordinea asta. Adica : Bila , drain ... bounce 7 times. Black phase . IMPORTANT : dupa black phase intai da BILA, si dupa drain de cateva ori pana intra iar in black phase si se repeta. Asta am inteles, asta am facut dar mi s-a intamplat de cateva ori sa dea drain neasteptat cand il tineam cu fata asteptand bila. Deci poate sa imi explice cineva exact in ce ordine le da?


Ordinea este exact cum ai precizat-o tu.. pe heroic mode.

Pe normal mai da un drain inainte de bila.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 23-09-2024, 09:23:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x