User
Pass
2FA
 
 

Chat "Los Spam"
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 629, 630, 631 ... 740, 741, 742  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message227509
EDUTz

[HardcoreAmxxScripter]



Status: Offline
(since 15-08-2021 16:34)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 4306, Topics: 244
Location: Jud. Miserupia, sat Bagadanc

Reputation: 4085
Votes: 179

         
Post Posted: 06-09-2014, 22:11:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cont blocat la amandoi 1 saptamana. sa-mi trimita PM cu noile parole. intre timp joaca cu orice alt nume vor ei. sa zica merci ca nu le blochez permanent.

daca mai dati parola altcuiva ati belit _)_ si vi se va da cont blocat permanent + ban pe clasa de IP. Nu mai are rost sa zic ca dupa ce vi se va restaura contul noi vom nomitoriza o data la saptamana IPurile sa vedem de unde vin. Daca aveti impresia ca va bateti joc de noi, defapt doar va bateti joc de voi.

Astept PM cu noile parole




Pentru pluginuri complicate le fac cu $$ pe paypal/psc. PM

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 06-09-2014, 22:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lui Aly i-am schimbat-o de când a fost faza aia, iar Kristian nici nu e admin, ce sã mai vorbim de acces la Consiliu. Lasã-i aici un reply dacã e.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mTv-Aly*sL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2023 21:54)
Joined: 20 Feb 2009
Posts: 234, Topics: 7
Location: Hunedoara

Reputation: 49.7
Votes: 9

   
Post Posted: 06-09-2014, 22:42:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

EDUTz wrote:
cont blocat la amandoi 1 saptamana. sa-mi trimita PM cu noile parole. intre timp joaca cu orice alt nume vor ei. sa zica merci ca nu le blochez permanent.

daca mai dati parola altcuiva ati belit _)_ si vi se va da cont blocat permanent + ban pe clasa de IP. Nu mai are rost sa zic ca dupa ce vi se va restaura contul noi vom nomitoriza o data la saptamana IPurile sa vedem de unde vin. Daca aveti impresia ca va bateti joc de noi, defapt doar va bateti joc de voi.

Astept PM cu noile parole


daca asta e decizia ta finala ..

decizia mea finala e urmatoarea .. blocheaza de totu contu anyway .. imi fac cont nou .. nu mai fac in veci cerere de admin -

o sa fiu player de acuma incolo .. cius !

vreau remove si de la consiliu !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
_RaNdY^

[-The*CrazY-]



Status: Offline
(since 16-12-2015 18:09)
Joined: 17 Mar 2013
Posts: 1508, Topics: 25
Location: Constanta

Reputation: 318.2
Votes: 44

 
Post Posted: 06-09-2014, 22:51:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mTv-Aly*sL wrote:


daca asta e decizia ta finala ..

decizia mea finala e urmatoarea .. blocheaza de totu contu anyway .. imi fac cont nou .. nu mai fac in veci cerere de admin -

o sa fiu player de acuma incolo .. cius !

vreau remove si de la consiliu !


Asta e a 2-a oara cand ceri remove prietene, si dupa sa te aud la fel ca suferi ca vrei iara admin.
Te asigur eu ca nu vei mai primi admin aici. Noi nu ne jucam de-a "Ia adminu' / lasa adminu" . Nu-ti stam la cherem tie sa-ti scoatem accesu dupa la cateva zile sa ti-l puneam iara, sa-ti schimbam nick-ul, pai ce drq ma ?
Ai cerut cont blocat + remove ? Pai asa sa ramana !

# EDUTz scoatei accesu' la consiliu.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SamDude

[★★★]



Status: Offline
(since 09-07-2020 08:13)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 10525, Topics: 516
Location: Romania

Reputation: 317.7
Votes: 122

   
Post Posted: 06-09-2014, 23:07:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

_RaNdY^ wrote:
mTv-Aly*sL wrote:


daca asta e decizia ta finala ..

decizia mea finala e urmatoarea .. blocheaza de totu contu anyway .. imi fac cont nou .. nu mai fac in veci cerere de admin -

o sa fiu player de acuma incolo .. cius !

vreau remove si de la consiliu !


Asta e a 2-a oara cand ceri remove prietene, si dupa sa te aud la fel ca suferi ca vrei iara admin.
Te asigur eu ca nu vei mai primi admin aici. Noi nu ne jucam de-a "Ia adminu' / lasa adminu" . Nu-ti stam la cherem tie sa-ti scoatem accesu dupa la cateva zile sa ti-l puneam iara, sa-ti schimbam nick-ul, pai ce drq ma ?
Ai cerut cont blocat + remove ? Pai asa sa ramana !

# EDUTz scoatei accesu' la consiliu.


Aly, nu vreau sa te supar, dar randy cam are dreptate aici.

Prima oara chiar m-am mirat cum de ti-au scos aia adminul si ti l-au pus la loc ( neo aka paragon si amg ( nu stiu daca si amg ti-a setat adminu dupa cerere de remove ) ). Dar nu faci deloc bine. Eu am incercat sa te ajut, de obicei mi-e lene si nu am chef sa stau sa explic ca nu am rabdare, dar am vazut ca esti baiat bun si ca iti dai silinta sa faci ceva pentru serverul asta. Esti bun, adminezi bine, pe parcurs poate adminai si mai bine, cu un grad mai mare, dupa imi luai mie locul sau altcuiva si le explicai playerilor sau noilor admini daca mai erau, erai activ, ma anuntati ca lipsesti 2 zile cand altii lipsesc o luna si nu anunta deloc, asta m-a mirat sa fiu sincer, bravo. Insa, un lucru m-a deranjat, ca ceri remove mereu si dupa cand te calmezi din nervi vrei sa revi, zi-mi sincer daca esti zodia varsator - ca si eu fac asa cateodata, dar nu in tot ceea ce fac, decat la pzde mai mult.

Trebuie sa te stapanesti, nu toti suntem calmi dar ne stapanim nervii unii mai mult altii mai putin, desi nu trebuie sa reactionezi asa, te calmezi cat de repede poti sau pleci de la calculator si dupa cand esti ok vii, dar fara sa spui ca renunti la admin, asta se numeste lasitate si nu e tocmai un lucru bun. Deci, ti-am zis, nu renunti, te calmezi si dupa te gandesti daca e bine ceea ce faci sau nu si te gandesti si la urmari, chestia asta cu "vreau remove" dupa 2 ore sa zici "baga adminu la loc" am facut si eu o faza tot la fel asemanatoare frate doar ca nu cu adminul, cu ceva din viata reala si chiar regret acum, ma doare inima smrfm deci iti sugerez sa nu mai fi asa ca o sa ai numai de pierdut, nu trebuie sa renunti. Daca te duci la cu.rve si alea zic dezbraca-te tu pleci ca nu vrei? Te duci le dai una doua si gata, dupa sa vezi ca ai facut bine ce ai facut. Temperamentul nu se poate schimba, se mosteneste, dar comportamentul il poti "modifica" in timp, cu rabdare.

Sper ca te-a ajutat ce am scris, iti vreau binele.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EDUTz

[HardcoreAmxxScripter]



Status: Offline
(since 15-08-2021 16:34)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 4306, Topics: 244
Location: Jud. Miserupia, sat Bagadanc

Reputation: 4085
Votes: 179

         
Post Posted: 06-09-2014, 23:09:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mTv-Aly*sL wrote:
EDUTz wrote:
cont blocat la amandoi 1 saptamana. sa-mi trimita PM cu noile parole. intre timp joaca cu orice alt nume vor ei. sa zica merci ca nu le blochez permanent.

daca mai dati parola altcuiva ati belit _)_ si vi se va da cont blocat permanent + ban pe clasa de IP. Nu mai are rost sa zic ca dupa ce vi se va restaura contul noi vom nomitoriza o data la saptamana IPurile sa vedem de unde vin. Daca aveti impresia ca va bateti joc de noi, defapt doar va bateti joc de voi.

Astept PM cu noile parole


daca asta e decizia ta finala ..

decizia mea finala e urmatoarea .. blocheaza de totu contu anyway .. imi fac cont nou .. nu mai fac in veci cerere de admin -

o sa fiu player de acuma incolo .. cius !

vreau remove si de la consiliu !


care ti-e problema ? a bulit-o pe ma-0ta sau ce ???? tu vrei remove pt ca ce ? din ce motiv ?????

retardatii p*lii mele sa vedeti ce va astapta ....

EDIT : acces scos, las sa raspunda aici ....




Pentru pluginuri complicate le fac cu $$ pe paypal/psc. PM

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mTv-Aly*sL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2023 21:54)
Joined: 20 Feb 2009
Posts: 234, Topics: 7
Location: Hunedoara

Reputation: 49.7
Votes: 9

   
Post Posted: 06-09-2014, 23:33:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

EDUTz wrote:
mTv-Aly*sL wrote:
EDUTz wrote:
cont blocat la amandoi 1 saptamana. sa-mi trimita PM cu noile parole. intre timp joaca cu orice alt nume vor ei. sa zica merci ca nu le blochez permanent.

daca mai dati parola altcuiva ati belit _)_ si vi se va da cont blocat permanent + ban pe clasa de IP. Nu mai are rost sa zic ca dupa ce vi se va restaura contul noi vom nomitoriza o data la saptamana IPurile sa vedem de unde vin. Daca aveti impresia ca va bateti joc de noi, defapt doar va bateti joc de voi.

Astept PM cu noile parole


daca asta e decizia ta finala ..

decizia mea finala e urmatoarea .. blocheaza de totu contu anyway .. imi fac cont nou .. nu mai fac in veci cerere de admin -

o sa fiu player de acuma incolo .. cius !

vreau remove si de la consiliu !


care ti-e problema ? a bulit-o pe ma-0ta sau ce ???? tu vrei remove pt ca ce ? din ce motiv ?????

retardatii p*lii mele sa vedeti ce va astapta ....

EDIT : acces scos, las sa raspunda aici ....


in primu rand domnule edi , eu unu nu ti-am vorbit in felul asta - ... si in al 2 lea rand am cerut remove pentru ca din cate observ is tratat ca pe un mamutoi de companie .. din cate vad eu ... si acuma sa fiim dreptii si otili ... cum o zis si sam am fost bun bun bun dar parerea mea e ca n-ai procedat corect edi .. pentru ca eu am primit o pedeapsa de la amg si tu intorci pedeapsa aia invers .. adica imi blochezi contu pentru 2 saptamani ... anyway pai ce regula mai e si asta pana mea ? .. support o pedeapsa si iau alta si mai grea ? ... pai isi bati joc pus si simplu de mine ...

si in privinta ce o zis randy da ai dreptate ca am cerut de mai multe ori remove dar pana mea .. acuma chiar mi sa pus capac ...si anyway inteleg ca edi e mai mare in varsta de cat mine .. dar pana mea .. sa vii asa si ma injuri in felul asta ? .. pana mea .. inteleg ca e server tau mister edi .. dar sa fiim seriosi .. nu sunt nici copii , nici sa injuram in felul asta .. doamne iarta-ma dar .. nu ti-am gresit cu nimica ca sa vii dupa nush cat timp cu o decizie ca acceasta - .. anyway

si in privinta care ramane e ca vad ca is dus cu zaharelul sa zic asa ... v-am vorbit frumos , v-am tratat ca pe niste owneri sa zic asa .. adica nu comentam , nu saream cu gura repede sau nu mai stiu eu ce ... deci asta e totu ce zic eu ...

mi-am facut treaba de admin de pomana sa zic asa ... ca tu ma injuri in felul asta , inger isi batea joc de mine acuma 2 luni jumate ... anyway .. frumos din partea voastra sa veniti in felul asta si va bateti joc de un admin care isi face treaba zilnic ... si zilnic on pe server ....

deci atat mi-a fost mie cel putin ... daca sunt tratat ca pe un maidanez - ...

well vam pupat si numa-i bine ...

si inca ceva

1. Edi eu niciodata nu te-am tratat in felul asta , adica te inteleg esti mare esti om in toata firea ... dar sa nu vii tu dupa nush cat timp si sa sari in felul asta ...

2. Aici ai gresit edi foarte rau .. pentru ca nu ta-i interesat de situatia mea + ca nu tai interesat si de pedeapsa pe care eu am primit reciproc de la amg ....

well deci si eu am o parte devina .. dar si tu pentru ca n-ai procedat corect ...

deci pratic is un nimic din postul tau care ai dat ... adica " ai belit-o pe ma-ta ? " .... pai asta inseamna ca eu is un nebun si am fututo pe maicamea ... la asta tai referit tu ... anyway .... te inteleg esti obosit , esti somnoros etc .. dar vii pus si simplu dupa 2 luni sa ma injuri in felul asta ... pai da-o incolo de treaba ....

si inca odata repet ... am fost pedepsit de amg in felul urmator si o zis clar " nu-ti dau remove sau cont blocat , ci iti dau o pedeapsa " ... si pedeapsa care mi-o dato el o fost ca mi-o dat 2 warn ... well

deci raspunsu final e la tine edi .. tot nu mai lamurit cum sta treaba ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 07-09-2014, 07:01:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci ai ales remove si cont blocat permanent, very well. Asta ii a doua sau a treia cand ceri asa ceva, eu m-am saturat de atitudinea asta. Atata tot faci pe victima, eu asa ceva nu am vazut de ani de zile, nici la playerii aia problema. Edi, sa ii scoti accesul consiliu.
@AMG Unul are cont blocat permanent, deci va avea si Kristian cont blocat permanent. Sa incheiem toata povestea asta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 07-09-2014, 07:23:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
Deci ai ales remove si cont blocat permanent, very well. Asta ii a doua sau a treia cand ceri asa ceva, eu m-am saturat de atitudinea asta. Atata tot faci pe victima, eu asa ceva nu am vazut de ani de zile, nici la playerii aia problema. Edi, sa ii scoti accesul consiliu.
@AMG Unul are cont blocat permanent, deci va avea si Kristian cont blocat permanent. Sa incheiem toata povestea asta.


AM un feeling ca o sa-l vedem la Breaking-News --> Copil retardat s-a sinucis ca a luat cont blocat de la owner fara mila -


Connect Mc.Freakz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 07-09-2014, 07:24:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scapam planeta de un retardat, va fi mai curata, nu ma deranjeaza.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 07-09-2014, 07:25:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
Scapam planeta de un retardat, va fi mai curata, nu ma deranjeaza.


Dilau -


Connect Mc.Freakz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 07-09-2014, 07:50:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum serios, si asa planeta ii suprapopulata, asa 1-2 miliarde de oameni slabi, prosti, buni de nimic, nu m-ar deranja sa ii vad disparuti.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 07-09-2014, 07:56:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
Acum serios, si asa planeta ii suprapopulata, asa 1-2 miliarde de oameni slabi, prosti, buni de nimic, nu m-ar deranja sa ii vad disparuti.


https://www.facebook.com/video.php?v=572843986109844

-)


Connect Mc.Freakz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 07-09-2014, 08:02:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, si cei ca ei -.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mTv-Aly*sL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2023 21:54)
Joined: 20 Feb 2009
Posts: 234, Topics: 7
Location: Hunedoara

Reputation: 49.7
Votes: 9

   
Post Posted: 07-09-2014, 08:13:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IngerDr00gat wrote:
Paragon wrote:
Deci ai ales remove si cont blocat permanent, very well. Asta ii a doua sau a treia cand ceri asa ceva, eu m-am saturat de atitudinea asta. Atata tot faci pe victima, eu asa ceva nu am vazut de ani de zile, nici la playerii aia problema. Edi, sa ii scoti accesul consiliu.
@AMG Unul are cont blocat permanent, deci va avea si Kristian cont blocat permanent. Sa incheiem toata povestea asta.


AM un feeling ca o sa-l vedem la Breaking-News --> Copil retardat s-a sinucis ca a luat cont blocat de la owner fara mila -


Frumos din partea ta mr. sa vorbesti in felul asta - ... well

Paragon wrote:
Scapam planeta de un retardat, va fi mai curata, nu ma deranjeaza.


well ... mr. neo daca tot is retardat cum zici tu ... inseamna ca tu esti mai presus de cat mine ... anyway - ....

daca am ajuns sa fiu tratat de niste oamenii in toata firea in felul asta .. insemana ca is un las si un negativist .... am mancat atatea din partea voastra dar asta o fost limita pentru mine .. pentru ca nu imi convine sa vina dupa 2 luni jumate edi si sa imi zica ca am fututo pe maicamea ... hai sa fim seriosi .. nu is copil care m-am nascut ieri si sa vb in felul asta ... am fost om cu voi si voi vati batut joc de mine in ultimu hal ...

atat am de zis .. va urez bafta la server si adminii care o sa aveti .... ca eu is tratat vad ca ... ca si pe un maidanez dala care sta pe strada ....

vam pupat si bafta inca odata !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by IngerDr00gat, 10 February 2015 15:02



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 629, 630, 631 ... 740, 741, 742  Next    


The time now is 09-05-2024, 20:52:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x