User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Cerere unban VILLAS

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message819
Kid.

[Purely Awesome]



Status: Offline
(since 20-12-2019 21:31)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 1831, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 27

 
Post Posted: 10-09-2014, 12:33:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): VILLAS
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 13:15? 10/09/2014
Harta (pe care s-a produs incidentul): de_inferno
Admini online (care erau pe server in acel moment): meeeow, Freakz * MASK, pavaluc cred?
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): -
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): Am primit gag 5 minute,am iesit de pe server,dupa 5 minute cand am vrut sa ma conectez aveam ban.Eu zic ca e abuz,nu esti obligat sa stai pe server daca primesti gag...si apoi sa-ti dea 120 minute sau cat mi-a dat,stiu ca nu ma haliti,dar nici chiar asa...Nu vad nicio regula care zice ca trebuie sa stai pe server daca primesti gag!
PS:"In cazul in care ati fost supus comenzii de gag nu aveti voie sa va reconectati la server pentru a scapa de efectele acestora, pedeapsa: 30-100 minute ban." -Eu am fost supus comenzii de gag,dar nu m-am reconectat si tot am primit ban...As dori si eu o mica explicatie domnule MASK...
Dovada (in cazul unui abuz): http://www11.zippyshare.com/v/85106359/file.html
Ip-ul: -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
THEMASK

[war5 server owner]



Status: Offline
(since 29-12-2015 15:39)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 771, Topics: 20
Location: Oradea

Reputation: 393.4
Votes: 18

 
Post Posted: 10-09-2014, 12:43:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ai iesit din randul staffului war5 nu inseamna ca trebuie sa te razbuni, sa te certi, sa nu respecti regulile, sa-ti faci de cap dupa bunul plac, noi lucram dupa anumite reguli pe care se pare tu nu le-ai putut onora! nu a fost prima data cand ai primit gag!
Respecta modelul cererii unban si vei primi!


Nu pierd niciodatã, ori caștig ori invãț !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kid.

[Purely Awesome]



Status: Offline
(since 20-12-2019 21:31)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 1831, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 27

 
Post Posted: 10-09-2014, 13:05:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am facut cererea sa vad cu ce motivi vii sa-mi dai ban,vad ca n-ai niciunul pertinent,asta e...Nu m-am certat/razbunat si nu cred ca nu am respectat regulile,am primit gag pentru ca am zis un codat fara u@,sunt de acord in privinta gag-ului,am iesit pur si simplu,sau nu e voie?Daca iesi de pe server dupa gag primesti automat ban? Asta-i ceva nou,nu stiam,trebuie o regula noua in privinta asta...
Din partea mea poti da ban permanent,si asa nu ma suporti. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 10-09-2014, 13:26:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Am primit gag 5 minute,am iesit de pe server,dupa 5 minute cand am vrut sa ma conectez aveam ban." - ai primit gag in timpul mapei, daca te.ai fi conectat dupa "5minute", ai fi luat ban oricum -> "In cazul in care ati fost supus comenzii de gag nu aveti voie sa va reconectati la server pentru a scapa de efectele acestora, pedeapsa: 30-100 minute ban."// Gag-ul trebuie respectat, dar tu stii asta foarte bine, nu? - Banul dat de mask e pentru repetatele randuri cand ai primit (sau NU) gag pentru chestii ce le spuneai ostentativ pe server, la adresa oricui, fara sa.ti pese prea mult de consecinte. Atitudinea aroganta nu iti "shade" bine, nu are nimeni nimic cu tine, eu iti pot confirma din moment ce dupa "micul circ" cu adminul, am ales sa vb cu tine, ok? Sper ca nu te astepti sa se roage cineva de tine... - Joaca linistit si nu mai cauta scandal cu toti.
P.S.: Da.i PM lui MASK cu ip.ul tau, nu il stim pe derost.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by THEMASK, 10 September 2014 11:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 26-04-2024, 01:56:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x