User
Pass
2FA
 
 

Model subiect diferenta informatica.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone
Author Message2966
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 04-09-2014, 11:55:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci, m-am transferat acum in clasa zecea de la profilul filologie la mate-info (la acelasi liceu) si astazi m-am dus sa mi dea ce sa invat pentru difeneta la informatica..Bun mi-a dat cartea de a IX-a sa o rasfoiesc si sa invat pana joia viitoare. Daca dintre voi a mai dat cineva aceasta diferenta sau cunoasteti pe cineva care a dat-o, spuneti-mi va rog daca va fi un "examen" serios (trebuie sa inveti pe rupte..) sau va fi ceva asa sa se zica ca a fost data. Am inteles ca nu prea ai cum sa pici proba.. Imi puteti da niste eventuale subiecte sau ceva dupa care sa ma orientez in ceea ce priveste invatatul? (ca nu cred ca pot invata o carte intreaga intr-o saptamana..).
Multumesc mult.




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 11-09-2014, 13:59:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca nu a stiut nimieni sa raspunda. Am dat proba. A fost destul de greu, ne uitam unii la altii si radeam ca nu stiam nimic, a plecat si profa din clasa (deci eram singuri si tot nu stiam) dar a zis ca in general vor trece toti.

TC!




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone  


The time now is 27-04-2024, 00:54:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x