User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie D@NEZU
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3612
mdaBAROS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2017 17:27)
Joined: 02 Sep 2013
Posts: 375, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 22.8
Votes: 12

   
Post Posted: 12-09-2014, 18:45:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blue20 wrote:
Pe mine unu` ma dispera acest copil, deja ma scoate din sarite grav. Si-a luat-o rau de tot in cap. Pe server face glume proaste si pe forum se da nevinovata. Dao dracu de treaba !!!


+1



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wickie

[Welcome in Jungle]



Status: Offline
(since 14-06-2018 23:09)
Joined: 03 Mar 2010
Posts: 9453, Topics: 218
Location: Romania

Reputation: 565.2
Votes: 184

Post Posted: 12-09-2014, 21:36:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa e sunt un penibil, dar macar nu cer admin asa ca tine si nu sunt instare sa-l folosesc.
@mdaBAROS: Om fals Dosent Matter -.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Py7y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2019 16:32)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 459, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 45.4
Votes: 20

Post Posted: 13-09-2014, 07:45:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wickie de ce nu iti vezi tu de jocul tau si de treaba ta???
Este un sfat..si stii ca am mai vb pe steam si ti-am mai zis sa stai lin sa-ti vezi de treaba ta.
Vezi frate de treaba ta, joaca-te, relaxeaza-te, nu intra in discutii inutile!
Fii calm!SAL...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wickie

[Welcome in Jungle]



Status: Offline
(since 14-06-2018 23:09)
Joined: 03 Mar 2010
Posts: 9453, Topics: 218
Location: Romania

Reputation: 565.2
Votes: 184

Post Posted: 13-09-2014, 10:22:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta fac Py7y, de exemplu cu tine si cu altii am ceva? Nici cu un salut nu va deranjez. Insa tot de D@NEZU asta dau pe server care imi cauzeaza mereu neplaceri si nervi. Din pacate nu este pentru prima oara ca se treaca cu vederea.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 13-09-2014, 13:16:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wickie wrote:
Asta fac Py7y, de exemplu cu tine si cu altii am ceva? Nici cu un salut nu va deranjez. Insa tot de D@NEZU asta dau pe server care imi cauzeaza mereu neplaceri si nervi. Din pacate nu este pentru prima oara ca se treaca cu vederea.

Hai sa iti explic putin cum sta treaba cu comportamentul tau , poate bagi la cap . Tu ai impresia ca esti mai destept decat ceilalti , te crezi oarecum superior si zeflemist , cum intri incepi sa gasesti nod in papura la orice , ba ca nu da harta care vrei tu la vot , ba ca nu stiu ce mai face cutare admin . Tu critici pe toti care crezi tu ca iti sunt inferiori si care nu au nici-o putere asupra ta , in cazul de fata d@nezul . Nu ii pun palma in fund , dar il stiu destul de bine cum se comporta , ti-a spus omul cand intri pe server sa iti vezi de treaba ta si sa nu te bagi in seama cu el , din contra tu faci in ambitie , iti gasesti motiv de conversatie cu el si devii ironic . Acelasi lucru il faceai cu mine dupa incidentul dupa war4 .
Daca tu iti permiti asta cu anumiti admini uite ca altii nu suporta comportamentul tau infantil si impertinent . Vezi-ti omule de jocul tau si cauta sa nu iti faci glume cu cei care nu te inghit prea mult pentru ca nu toti sunt la fel , iti permiti sa jignesti foarte usor , nimeni nu e obligat sa treaca cu vederea .
Ti-ai facut aliat pe Nsk Cracked care tot arunca cu noroi in munca lui d@nezu si care dupa cate vad eu incearca prin orice mijloc ca acesta din urma sa nu primeasca admin . Atat de josnic mi se pare comportamentul vostru (al tau si a lui Nsk) incat ii rog pe colegii de aici sa se gandeasca bine inainte de voturile pentru trial si sa evalueze corect situatia reclamatiilor gratuite pe care le-ati complotat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 13-09-2014, 14:04:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clau, eu zic sa termini,nu i-am tinut deloc partea.Eu am tinut cu danezul pentru ca arecunsocut prin pm ca agresit.Dar vi sa mai invarti putin lingura in *****.Eu zic sa te lasi cu comentariile la adresa mea.Ai fost admin,unu bun,recunosc,te respect,dar nu mai venii cu faze dastea.Te rog sa fie ultima data cand comentezi la adresa mea asa,plus ca ai dreptate.Ceao.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blue20
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2014 23:25)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 1154, Topics: 105
Location: peste tot si nicaieri

Reputation: -95.3
Votes: 129

 
Post Posted: 13-09-2014, 21:07:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in 10 ani de cand joc acest joc, va dau cuvantul meu ca NU am intalnit un aseamenea specimen, am pus peste 20 de printuri in care denota ca el este vinovat, si el o tine cu varf si indesat ca eu aplic comenzile pe el aiurea, ca nu ii iau in considerare cerintele de vot, etc...
Are vechime si degeaba o are, e total pe dinafara cu acest joc si cu realitatea. La inebunit jocul asta.
Asta o saptamana de zile a cerut la vot ( NUMAI ) 35hp, de doua ori i-am pus harta, dar treaba sta in felul urmator, cand harta ( 35hp ) nu e in last, cere sa bagam 35hp si pe langa asta se impune cu figuri de gradinita, " sa pui harta pe 1" "ai inteles" Sa fim seriosi, de cand pana cand a ajuns un gaozar de 18 ani sa imi vorbeasca asa ? Adica stati putin, pentru ce sunt eu pus admin, sa accept figurile astea unui delincvent psihic ? sau sa am grija de server ? Treaba mi-am facut-o extraordinar de bine, singura mea greseala a fost ca m-am luat in gura cu unii admini, fiind la inceput trebuia sa las de la mine, dar omul mai greseste. Nu suntem roboti.
Am stat de vorba cu el de cel putin 10 ori, am vorbit cu frumosul. cu toate ca imi vorbea mumai la misto eu tot am incercat sa inchei acest "conflict"
Imi cer scuze fata de staff pentru felul in care m-am exrpimat. M-am adresat de ficare data cat am putut de cilivizat, dar nu se mai poate, el pe server cauta cearta pentru a face reclamatii de genu, si dupa ce face reclamatie se plange exact ca o muiere care a fost parasita de barbat. (krek): Ai vazut fa ce a facut marian ?( yozzy): ce a facut fa!?( krek): m-a parasit FAAAAAA!!! (yozzy): NU SE POATE!! Asta e krek.


wickie wrote:
Asta fac Py7y, de exemplu cu tine si cu altii am ceva? Nici cu un salut nu va deranjez. Insa tot de D@NEZU asta dau pe server care imi cauzeaza mereu neplaceri si nervi. Din pacate nu este pentru prima oara ca se treaca cu vederea.



Esti bolnav la mansarda, du-te la un control si trateaza-ti boala cat se mai poate. Vorbesc la modul cel mai serios, esti dus cu pluta amice!! Omul intreg la minte mai face pe prostu, sa vada daca ii merge, dar la un momentdat isi da seama ca a exagerat si inceteaza, insa tu, NEVAR!!.
Cu celalti admini nu ai cum sa faci figurile care mi le faci mie pentru ca te expediaza imediat, cu ban pe steamid. Cu ei nu iti merge, si nici nu mine nu iti mergea daca aveam acces la ban pe steamid, te educam mai bine decat te educa profesorii tai la scoala.


 
Staff message (AMG):
 
Usor ca o dai in flame si vor veni warn-urile in ritmul asta. A doua oara nu ma mai repet.





https://www.youtube.com/watch?v=WLNkIM7pcYE


Last edited by Blue20 on 13-09-2014, 21:36:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eustache69
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-12-2014 16:44)
Joined: 31 May 2014
Posts: 1322, Topics: 65
Location: Maramu'

Reputation: -78.6
Votes: 37

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  #alupigustovarase 
Post Posted: 13-09-2014, 21:21:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Romanu' "împotriva lu' D@NEZU". Sunt de acord cu colegi mei, krek are multe momente când face unele glume proaste.

Cea mai urata senzatie e acea cand doresti sa descarci o melodie si site-ul respectiv de redirectioneaza spre un site de matrimoniale.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wickie

[Welcome in Jungle]



Status: Offline
(since 14-06-2018 23:09)
Joined: 03 Mar 2010
Posts: 9453, Topics: 218
Location: Romania

Reputation: 565.2
Votes: 184

Post Posted: 13-09-2014, 21:41:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Mersi de jigniri.
2. Daca stiai ca nu esti vinovat nu te agitai atat si vorbesti atat de mult si prost combinat cu minciuni.
3. Ma repet daca nu esti instare sa folosesti adminul acesta fiind (Blood) dece ai mai vrut ma? Numa asa sa imi strici mie jocu mereu? Ca tu imi suferi si imi faci in contre (stiu ca nu esti obligat sa dai la vot ce harti veau eu dar tu deja esti nerusinat si faci doar in contra.(ASTA E CLAR)
Oricum nu ma mai intereseaza ca vei primi sau nu advertisment si asa nu o sa mai joc des. Te las sa-i freci si pe altii la icre.
@rTh: serios? tu lipseai. Ala care sa spec pe mine crezand ca am cod. Esti total frustrat pe mine dar nu e vina mea ca te urc pe mapa. Fa demo - -
@Mastermind incheie balciu asta si o seara faina!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 13-09-2014, 21:48:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wickie wrote:
1. Mersi de jigniri.
2. Daca stiai ca nu esti vinovat nu te agitai atat si vorbesti atat de mult si prost combinat cu minciuni.
3. Ma repet daca nu esti instare sa folosesti adminul acesta fiind (Blood) dece ai mai vrut ma? Numa asa sa imi strici mie jocu mereu? Ca tu imi suferi si imi faci in contre (stiu ca nu esti obligat sa dai la vot ce harti veau eu dar tu deja esti nerusinat si faci doar in contra.(ASTA E CLAR)
Oricum nu ma mai intereseaza ca vei primi sau nu advertisment si asa nu o sa mai joc des. Te las sa-i freci si pe altii la icre.
@rTh: serios? tu lipseai. Ala care sa spec pe mine crezand ca am cod. Esti total frustrat pe mine dar nu e vina mea ca te urc pe mapa. Fa demo - -
@Mastermind incheie balciu asta si o seara faina!!

Dupa aia sa mai ai tupeu sa mai ceri unban . Pe unde te prind numai in amx_bye te tin . Nesimtitule . O sa mai joci aici pana cand se vor satura si ei de tine si dupa aceea o sa vedem unde te mai duci , pe cine o sa mai iei tu la misto si pe cine o sa mai jignesti , ca in alte comunitati te zboara in secunda 2 .
D@nezule nu iti mai bate capul cu el ca asta nu merita .



Last edited by clau88 on 13-09-2014, 21:54:36; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 14-09-2014, 05:35:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va mananca rau pe unii din voi. Rau de tot, si poate va va costa. Closed. Numai Mastermind mai trebuie sa posteze aici, cu o rezolvare.
@Mastermind



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 14-09-2014, 20:40:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
Va mananca rau pe unii din voi. Rau de tot, si poate va va costa. Closed. Numai Mastermind mai trebuie sa posteze aici, cu o rezolvare.
@Mastermind

Gag/Ban meritat. Daca faci misto de admini mai bine stai pe tusa..



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 14 September 2014 03:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-04-2024, 02:09:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x