User
Pass
2FA
 
 

abuz de admin !?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message397
ipwndl0l

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-10-2014 14:13)
Joined: 27 Aug 2014
Posts: 8, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 35.3
Votes: 1

Post Posted: 15-09-2014, 12:41:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau ipwndl0l
- Numele adminului reclamat DieGypsy
- Harta, ora si data faptei reclamate fy_snow , fy_dust
- Motivul / Regula incalcata abuz de admin
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola http://imgur.com/Oty5WPo
http://imgur.com/8ZI91II
http://imgur.com/gcQksrn

- IP-ul tau / SteamID-ul tau 86.125.167.237(sunt STEAM ON si asta e de ajuns)

Chiar astept sa se ia masura in cazul acestori copii ( admini ) care fac abuz. Pierdeti jucatori constanti , de valoare si nivelul serverului scade. Eram pe fy_snow , am luat polar cu 5k si am inceput sa joc cu el. Dupa vreo 5-6 killuri un admin (gypsy) a inceput sa se oftice. Dupa cum se vede si in poza , imi zice sa inghit awpul. Dupa l-am intrebat "oftica fratica"? Raspunsul a fost un SLAY !?!? What ? Deci pentru ce motiv imi da el slay ? Nu stiam ca scrie undeva in regulament ca nu e voie cu AWP pe SNOW !! Oricum , dansul trebuia sa specifice asta la inceputul hartii, asa ar proceda un admin cat de cat bun. Daca nu e in stare sa accepte ca e un noob , atunci il rog sa se apuce de alt joc mai simplu. Dupa il intreb "motivul?" Raspunsul e un KICK !? WTF din nou? Am inteles ca esti un copil si probabil esti frustrat ca incepe scoala, dar las-o dracu frate, nu faci deastea.. Reintru , il intreb pentru ce mi-a dat kick ? El raspunde cu "GURA MA !" Mai apoi , la ora 12:30 am primit ban cu motivul "NE" , nu stiu de la care admin , dar il suspectez pe el si am facut cerere de UNBAN !.. Ce atitudine e asta ? Chiar am ajuns sa dati admini la toti care au destule ore ? Pe urma , ii zic sa imi zica motivul iar el imi da GAG , iar apoi scrie "na motiv". Gypsy ( sa nu iti spun in romana sa nu sune mai rau..) , am inteles ca esti un frustrat, dar ti-am zis si atunci ca iti fac reclamatie , uite , am facut-o. Sper sa se ia masuri dupa incidentul asta, nu ma cred un jucator de valoare , dar un jucator constant si probabil ca nu te-ai ofticat degeaba, ai avut tu un motiv -

PS: Ar merita sa i se ia adminul , dar macar un downgrade.. Mai mult ca sigur.
PS : Rog , sa cititi si topicul de UNBAN

Stima si o zi placuta va doresc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by kalwin, 15 September 2014 12:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-10-2024, 10:25:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x