User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie Banilor (5 lei -> ai VIP )

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1128
MATHEW.DNL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-10-2014 18:52)
Joined: 21 Apr 2014
Posts: 120, Topics: 20
Location: LUGOJ

Reputation: -8.3
Votes: 17

     
Post Posted: 22-09-2014, 18:25:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau - ZeNN
- Numele adminului reclamat - dai 5 lei ai vip (tuturor vip-urilor si ownerilor)
- Harta, ora si data faptei reclamate - 22 Septembrie 2014
- Motivul / Regula incalcata - Se acorda vip tuturor suferitilor si copiile care au 5 lei de la mama.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola - n-am .

Deci am facut-o dupa model ca sa se ia in considerare , voi numerota aliniatele pentru a cuprinde toti indivizii care se implica aici.

1: Nu am voie , sunt un porc , prost , needucat , codat si cum mai vreti voi , DAR AM DREPTURI(am dreptul sa ma exprim).
2: Imi cer scuze Ingerului , stiu ca e mai mare ca mine ,dar eram suparat , scuze mosu .
3: Un lucru imi doresc sa posteze 3 owneri sau 3+ dupa mine , nimeni altcineva , nici un bagacios sau vreu hater .

___________________________________________________________________________________
Quote:
Booon , de ce sunt eu aici ? Pentru ca azi am intrat pe server (tin sa mentionez ca am unban pe steam si pe ip nu stiu de la cine ) , am intrat pe server sa joc ca omu' la serverul meu de suflet si ce credeti , e unu ma , un VIP (Very important person ) pe numele /M/ , are accese omu , fac o gluma cu 2-3 oameni de acolo , zic "ba jane de ce joci cu wall " , el gag , il rog frumos , ii explic , el ma ameninta cu ban , da si voteban dar fanii ma vroiau langa ei - si povestea continua pana a venit Nadya pe un cal alb si mi-a dat kick / ban .
bla bla bla.
Ce ma deranjeaza este ca , eu acum cativa ani , adica noi si cativa din owneri au facut asta , ne luptam pentru un slot si 2 luni , ce sa mai zic de blood ca eu am avut blood dupa 3 luni si 300 de ore , si acum s-a ajuns la "vrajeala asta de prajeala " cu 5 lei iei ce vrei - , 5 lei vip=ul , pai cu 5 lei nu faci nimic , plus ca dai un acces la un posibil copil sau la un posibil "incult" .
VIP ->(Very important person ) , adica sa fii facut ceva cu folos , sa fi fost cineva , sa fi respectat , frumos , bun , DAR NU CU 5 LEI PRIMITI DE LA MAMA !!!!!!

Propun ownerilor sa se scoata vip-uiala asta , duce serverul in jos .

__________________________________________________________________________________

Daca am deranjat pe cineva sau nu va place ca am postat imi cer mii de scuze .
Va multumesc , si se putea si mai bine.
cya -


ZeNN a fost aici !
:pepsi:
1 2
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Motan

[-grobian-]



Status: Offline
(since 04-05-2017 13:43)
Joined: 29 Mar 2010
Posts: 257, Topics: 29
Location: de_westwood

Reputation: 360.7
Votes: 20

 
Post Posted: 22-09-2014, 19:22:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Motivul / Regula incalcata - Se acorda vip tuturor suferitilor si copiile care au 5 lei de la mama. Please translate into romanian, invalid language.

- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola - n-am .

E nu ai, ce sa ai daca nu e nimic in avantajul tau. Vii aici cu povesti nefondate si ceri ce? !
I-am dat gag pentru ca a spus de un jucator ca are wall pe say.
A continuat sa imi spuna, in repetate randuri pe amx_page ca daca nu-i scot gag-ul o sa regret,ca n-am curaj sa-i dau ban si ca atunci cand avea el admin eu ma jucam cu puta in nisip.
Daca un owner poate scoate consola sa vada exact ce a spus ar fi excelent.
A intrat Nadya i-am dat chatul si i-a dat ban 300 sa se linisteasca.
End of story.



0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
MATHEW.DNL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-10-2014 18:52)
Joined: 21 Apr 2014
Posts: 120, Topics: 20
Location: LUGOJ

Reputation: -8.3
Votes: 17

     
Post Posted: 22-09-2014, 19:38:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am zis doar ownerii , ai dreptate , e adevarat ce ai scris mai sus.
o zi buna , tie -


ZeNN a fost aici !
:pepsi:
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 22-09-2014, 20:56:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zenn-ule ma uit la postul tau si rad,iti accept scuzele cu toate ca am observat ca mi-ai dat rep - ,inteleg si gestul acela poate erai nervos,in fine,referitor la reclamatia ta iti voi spune doar ca a dat gag pe drept faza cu voteban nu pot pronunta nimic deoarece nu sunt acasa sa pot verifica,voi reveni maine cu un edit daca nu va fi prea tarziu. O seara buna



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nadya

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 29-03-2024 08:30)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 836, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 745
Votes: 65

Post Posted: 22-09-2014, 21:14:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ban i am dat eu....sa il calmez
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
prafz0r

[wwwwwww]



Status: Offline
(since 07-03-2019 14:22)
Joined: 10 Nov 2009
Posts: 2448, Topics: 24
Location: Giurgiu

Reputation: 722.7
Votes: 21

Post Posted: 22-09-2014, 22:49:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zen nu veni acum sa faci pe desteptul aici avand in vedere ca ti-ai luat 300 de banuri pe acest server daca M a gresit o sa plateasca si el.
Si mai faci si o propunere proasta pe deasupra, te vezi mare rau de ii faci pe alti copii, eu in locul tau taceam din gura.
Tu ai facut 12312342142 de greseli si acum vii sa ne dai noua sfaturi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by prafz0r, 22 September 2014 20:49



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 02-05-2024, 01:18:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x