User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ Pato
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message7489
andree_a

[ <3 T/A/C 30d]



Status: Offline
(since 29-11-2016 18:20)
Joined: 21 Jan 2011
Posts: 13251, Topics: 236
Location: To the moon and back

Reputation: 645.2
Votes: 270

 
Post Posted: 22-09-2014, 21:09:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Pato: La început eram pe forum doar pentru cã voiam sã mã implic @server, pe urmã am descoperit ºi alte pãrþi ale forumului, m-am dus la jocuri pe forum sã fac posturi, nu înþelegeam eu de ce unii au buline d-alea albe, am spamat acolo grav cu AMG, Airmax, killik, andree_a ºi mai erau 2-3 nebuni.

Frumos atunci -
Si de asemenea, frumos interviu, felicitari!



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 23-09-2014, 18:13:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I-auzi, Los Vitangeles, ma homie. #PascuCoast. Pato ma ***.

Si eu am cateva amintiri cu Realul ala, cand am ramas intr-o noapte fara bautura/tigari si am mers acolo, 5-6 baieti, sa luam si noi o samanta, o atentie ceva. Nu gaseam raionu, ajungem la echipamente sportive. Unu darama o minge, iar careva se trezeste sa bage cioaca sub ea in timp ce sare. Si normal, il nimereste p-ala care daramase mingea fix in pupatoare. Se ridica, fiindca era turta de beat si-l puteai darama cu-n bobarnac, ia mingea de jos si incepe sa-l fugareasca p-ala de i-a dat prin tot realu, sa-i bombeze si el una. Apare paznicu, la vreo 60+ de ani si cateva cefe de porc la bord, total depasit de situatie. Ba si urla odata de se aude in tot magazinul: "IESIÞ AFAAAAR CA CHIEM POLITIA"(cu ecou). Astia 2 o tulesc afara din magazin, noi cei ramasi nu mai stiam cum sa facem sa parem ca nu-i cunoastem.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 23-09-2014, 19:02:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
I-auzi, Los Vitangeles, ma homie. #PascuCoast. Pato ma ***.

Si eu am cateva amintiri cu Realul ala, cand am ramas intr-o noapte fara bautura/tigari si am mers acolo, 5-6 baieti, sa luam si noi o samanta, o atentie ceva. Nu gaseam raionu, ajungem la echipamente sportive. Unu darama o minge, iar careva se trezeste sa bage cioaca sub ea in timp ce sare. Si normal, il nimereste p-ala care daramase mingea fix in pupatoare. Se ridica, fiindca era turta de beat si-l puteai darama cu-n bobarnac, ia mingea de jos si incepe sa-l fugareasca p-ala de i-a dat prin tot realu, sa-i bombeze si el una. Apare paznicu, la vreo 60+ de ani si cateva cefe de porc la bord, total depasit de situatie. Ba si urla odata de se aude in tot magazinul: "IESIÞ AFAAAAR CA CHIEM POLITIA"(cu ecou). Astia 2 o tulesc afara din magazin, noi cei ramasi nu mai stiam cum sa facem sa parem ca nu-i cunoastem.


Sartorius wrote:
pato suntem vecini


VITAN LOVE, ***! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 23-09-2014, 19:28:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu in real mergeam cu tovarasii sa ne jucam pe xboxu ala cand era acolo -

gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 23-09-2014, 20:30:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hahaha, am citit cu placere! GJ Carina!



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 23-04-2024, 22:03:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x