User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ Eustache69

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message2801
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 24-09-2014, 22:00:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupã cum spune ºi numele userului, Eustache69:
În acest interviu s-a intrat mai adânc în subiectul "sex". Ceea ce-i bine!!
Aº vrea sã mai am ocazia de asemenea interviuri, poate chiar mai ceva ca ãsta.
Citiþi ºi comentaþi!

Þin sã precizez, ce este scris italic ºi pus între "[" "]" descrie ce gândeam în acel moment! Sper cã mai adaugã un + interviului.





Carina: Cum te numeºti?

Eustache69: Coteþ Cãtãlin Adrian.

Carina: De unde eºti?

Eustache69: De lângã Baia Mare.

Carina: Mai exact..?

Eustache69: E de ajuns atât.

Carina: OK. Câþi ani ai?

Eustache69: 17 ani.

Carina: Mulþi înainte. Te poþi descrie în câteva cuvinte?

Eustache69: Mulþam. Pãi sunt un tip cam morocãnos, nu-mi place sã fiu luat la miºto... [bla bla bla cã e leneº ºi nu a vrut sã mai scrie deºi ºtia cã e la un interviu]

Carina: OK. Dacã tu crezi cã atât e de ajuns, mai departe. Ce muzicã asculþi? Te influenþeazã în vreun fel?

Eustache69: Îmi place orice fel de muzicã înafarã de popularã, nu prea mã influenþeazã... [bla bla bla iarãºi a scris puþin deoarece e sec]

Carina: Aha. Ai lucruri care te motiveazã în viaþã? Dar care te demoralizeazã? Dacã da, care ar fi acelea?

Eustache69: Nu mã prea motiveazã nimic, ºi mã demoralizeazã foarte tare oamenii bogaþi care îºi bat joc de cei sãraci... [cum sã nu-l motiveze nimic mã nene? Wow, chiar e sec]

Carina: Ai avut vreo iubitã pânã acum?

Eustache69: Doar aventuri, nu cred cã e nevoie sã am prietenã la vâstra de 17 ani, adicã nu sunt genul de bãiat care sã iubeascã prea tare (mai ales la vârsta asta când fierbe sângele mai tare în adolescenþi) [oooooooooooooooohhhhhhh dayuuuumm]

Carina: ªi prin 'aventuri' ce sã înþeleg? Aventuri de o noapte?

Eustache69: Doar de o noapte, e de ajuns pentru vârsta mea.

Carina: OK deci sã înþeleg cã þi-ai început viaþa sexualã.

Eustache69: Normal.

Carina: ªi cum þi se pare? Meritã sã þi-o începi aºa devreme? [normal cã meritã, cum dracu sã nu merite, proastã eºti c-ai întrebat asta...]

Eustache69: Pãi la 15 ani la cât am fãcut-o prima datã, eu zic cã da, mai ales dacã prinzi o super bunãciune la început...

Carina: Înþeleg. Ai avea vreun sfat de dat despre sex, având în vedere cã ai experienþe anterioare? [eºti nebunã, femeie?! auzi la ea...]

Eustache69: Întodeauna sã fie prezervativul în buzunare, ca sã nu se ajungã la spital pentru analize de sarcinã ºi HIV, nu se ºtie niciodatã peste ce dai. [oh yea]

Carina: Mhm. Încã ceva legat de asta, cum te-ai simþit prima oarã când ai fãcut-o? [deja eºti nesimþitã zãu, cum sã întrebi asta? de când te-ai fãcut aºa proastã?]

Eustache69: Nu prea pot sã spun cum m-am ºimþit pentru cã am fost beat când am fãcut-o, era în seara de Crãciun ºi aveam cam 5-6 pahare de þuicã la bord... ªtiu cã a 2-a zi m-a durut penisu' dar nu a fost o durere care sã nu o suporþi... [serios? de Crãciun? k...]

Carina: Aha.. Deci prin intermediul unei beþii ai reuºit sã... faci ce-ai fãcut. Bei des? De fumat, fumezi? [evident cã bea des, dãã]

Eustache69: De bãut beau aproape în fiecare zi... Dar nu beau sã nu mai ºtiu de mine, beau o bere, maxim 2, ºi în legãturã cu fumatul, n-am fumat niciodatã, nu o voi face niciodatã ºi aº fi foarte bucuros dacã ar interzice tutunul în România, nu pentru cã nu fumez eu ºi ca sã zic cã alþii fumeazã... doar cã mai nou la ºcoli vezi copii care nu ºtiu sã þinã stiloul bine în mânã ºi fumeazã ca turcii... [really bro'? fãrã tutun în România? eºti nebun înseamnã]

Carina: Înþeleg. De Marijuana ce pãrere ai? [la fel de proastã, logic]

Eustache69: ªi aia e o prostie, la fel ca þigãrile ºi etnobotanicele... Nu-mi dau cu pãrerea despre ea, dacã cineva o consumã sã o facã pentru el, nu sã înveþe pe alþii cum sã fumeze Marijuana, am spus ºi mã repet, vreau sã disparã tutunul/drogurile/etnobotanicele din România, sunt cele mai mari prostii pe care omul poate da un leu. [la fel de proastã pãrerea, mai am ºi eu dreptate]

Carina: E pãrerea ta. Dar sã ºtii cã Marijuana are mult mai multe beneficii decât efecte negative, nu se comparã cu þigãrile, sau cu etnobotanicele. Dar fie acum.. trecem @ freakz?

Eustache69: Da.

Carina: OK. Cum ai dat de freakz?

Eustache69: Era 5/05/12, din lipsã de ocupaþie mã jucam metin, ºi m-am plictisit, am mers pe google ºi am scris: ce sã mã joc, dar ceva interesant? ºi am gãsit rezultate de genul: joacã-te cs, e super, cs aici, cs dincolo, ºi mi-am descãrcat cs-ul în pc, l-am instalat ºi am jucat 2-3 zile cu boþii, apoi mi-a zis un prieten cã se poate juca ºi în reþea, l-am intrebat cum ºi mi-a zis cã sã bag server, am cãutat pe google un server ºi am gãsit serverul care azi e decedat mr.freakz.ro, l-am bãgat ºi m-am jucat, apoi prin 15 iunie am fãcut primu cont pe forum... ºi tot jucându-mã pe forum m-am împrietenit cu Cm.PuNky, care mi-a zis sã mã joc pe zmx2, ºi aºa am ajuns "mai adânc" în forum ºi am dat de una alta... Am ajuns sã fiu banat pe 5/6 conturi pe care le am pe forum, ºi acum sunt pe actualul. [tu abia acum 2 ani ai aflat de cs? k. ºi serios? 5 conturi banate? WHAT ARE YOU!?]

Carina: Înþeleg. Când ai fãcut prima datã contact cu forumul, cum þi s-a pãrut? Avea ceva special care te-a atras, sau era doar un forum ca celelalte?

Eustache69: Pãi dintre alte forumuri pe care am intrat doar freakz mi s-a pãrut interesant, toate celelalte au acelaºi stil de ***** ºi nu-mi plac, dupã ce am luat ban pe primu' cont m-am dus pe o altã comunitate dar nu ºtiam ce ºi cum, citeam ca prostu' da nu înþelegeam nimic, ºi aºa am revenit pe forumul freakz de unde n-am mai plecat ºi sper sã nu plec.

Carina: Ok. Þi-ai dori funcþie pe forum? ªi dacã da, de ce?

Eustache69: Nu, dacã aº ajunge moderator/smod pe forum aº da ban la mai mulþi ºi s-ar goli comunitatea ºi bleah... nu mi-ar plãcea sã fiu mod... [þeapã, greºiºi întrebarea lady.. da` ãsta cam exagereazã...]

Carina: Cam ciudat, dar mã rog. Ce pãrere ai despre staff? (mods/smods/admins) [helpers, ai uitat: HELPERS]

Eustache69: Sunt de treabã ce-i care sunt acum, mai de mult erau 2 "tipi" [aici era ceva urât, dar am tãiat] pe care i-am urât mult, dar acuma unu' e banat ºi unu' nu mai are treabã aºa multã cu forum-ul...

Carina: Crezi cã ar merita cineva din staff up in grad? Dar remove? [eu, eu, eu, eu, eu, eu]

Eustache69: BonJovi ar merita, remove nu cred cã meritã nimeni, de Acerul mi-e dor ca moderator. [pãi ºi eu? *sadface*]

Carina: Încã ceva, dacã ai avea posibilitatea de a schimba ceva major la forum, ce ai schimba? Sau l-ai lãsa cum este acum?

Eustache69: Ar trebui sã nu se mai aprobe servere de la oamenii intraþi recent în comunitate... Sunt mulþi care se înregistreazã pe forum azi, mâine fac cererea pentru a intra în comunitate ºi peste o sãptãmânã pleacã... nu mi se pare normal.

Carina: OK. Pãi cam ãsta a fost tot interviul, am aflat tot ce am vrut, relativ. Sper cã þi-a fãcut plãcere. [normal cã i-a fãcut, doar a vorbit cu MINE]

Eustache69: A fost bun. (y)


Dupã cum vedeþi, am abordat câteva subiecte interesante, pãi cum altfel.



3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
David130899
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-12-2015 21:17)
Joined: 05 Jun 2014
Posts: 2126, Topics: 60
Location: Bã, cum i se zice acolo?

Reputation: -79.3
Votes: 222

 
Post Posted: 24-09-2014, 22:08:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu era mai simplu sã zici cã ai mers la șosea în Baia Mare, ai dat 50 de lei și ai dat la buci?

Shpace wrote:
Sa iti vinzi rinichii sa cumperi reputatie pe forum, asta inseamna sa fii mafiot.

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SkyLin3r1

[Nightmare King]



Status: Offline
(since 24-12-2023 20:02)
Joined: 21 Oct 2012
Posts: 3246, Topics: 168
Location: Romania

Reputation: 807.2
Votes: 58

 
Post Posted: 24-09-2014, 22:33:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa ce am citit tot, el scrie la final "Eustache69: A fost bun. (y) " - .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 24-09-2014, 22:34:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pãi eu ce am zis. SEC.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 24-09-2014, 22:44:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

David130899 wrote:
Nu era mai simplu sã zici cã ai mers la osea în Baia Mare, ai dat 50 de lei i ai dat la buci?


Big Like. -)

On: Interesanta poveste.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
David130899
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-12-2015 21:17)
Joined: 05 Jun 2014
Posts: 2126, Topics: 60
Location: Bã, cum i se zice acolo?

Reputation: -79.3
Votes: 222

 
Post Posted: 24-09-2014, 22:46:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
 mai ales dacã prinzi...


Și dacã pute, n-are dinți și mai e și urâtã, ce faci?


Simplu și finuț, îmi place cum o arzi Eustache. E ok interviul.


Shpace wrote:
Sa iti vinzi rinichii sa cumperi reputatie pe forum, asta inseamna sa fii mafiot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 25-09-2014, 05:57:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tare rau interviul, eustache, sexul e viata ta -).

Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wzA

[Cultivator de Vise]



Status: Offline
(since 11-02-2018 10:49)
Joined: 28 Apr 2009
Posts: 3535, Topics: 43
Location: Unknown

Reputation: 963.5
Votes: 98

 
Post Posted: 25-09-2014, 11:10:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
aº fi foarte bucuros dacã ar interzice tutunul în România


La faza asta era sã cad de pe scaun ºi în cãdere sã mã ard cu tigarea ºi sã iau foc. Sã nu mai zic ºi de mãriuca...

Ce pãrerea ai dacã ar interzice þuica în România? Cariinush, trebuia sã-i pui ºi întrebarea asta. -






*** SOCIETY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 25-09-2014, 11:19:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuiau puse multe, dar am uitat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eustache69
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-12-2014 16:44)
Joined: 31 May 2014
Posts: 1322, Topics: 65
Location: Maramu'

Reputation: -78.6
Votes: 37

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  #alupigustovarase 
Post Posted: 25-09-2014, 13:40:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wzA wrote:
Code:
aº fi foarte bucuros dacã ar interzice tutunul în România


La faza asta era sã cad de pe scaun ºi în cãdere sã mã ard cu tigarea ºi sã iau foc. Sã nu mai zic ºi de mãriuca...

Ce pãrerea ai dacã ar interzice þuica în România? Cariinush, trebuia sã-i pui ºi întrebarea asta. -

Doamne fereºte Surprise

@David nu merg eu la din alea -


Cea mai urata senzatie e acea cand doresti sa descarci o melodie si site-ul respectiv de redirectioneaza spre un site de matrimoniale.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexXxXxX

[Eu sunt sefu' aici !]



Status: Offline
(since 25-11-2017 10:39)
Joined: 04 Jun 2013
Posts: 5846, Topics: 844
Location: Romania

Reputation: 1113.1
Votes: 248

Post Posted: 26-09-2014, 21:19:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Carina: OK. Pãi cam ãsta a fost tot interviul, am aflat tot ce am vrut, relativ. Sper cã þi-a fãcut plãcere. [normal cã i-a fãcut, doar a vorbit cu MINE]

Eustache69: A fost bun. (y) "

Ce raspuns -)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  


The time now is 23-04-2024, 10:11:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x