User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ David130899

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message1727
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 29-09-2014, 19:55:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Interviu interesant, ce sã zic.
Îmi place David ãsta, e cool.
Nu uitaþ' sã comentaþ' ºi sã vã daþ' cu pãrerea!





Carina: Cum te numeºti?

David130899: David.

Carina: Evident. Câþi ani ai?

David130899: 17.

Carina: Doar atât? Mulþi înainte. Lol, credeam cã ai mai mult. De unde eºti?

David130899: Credeai. Mersi. Din Negrești-Oaș, județu' Satu-Mare.

Carina: Mhm. Te poþi descrie în câteva cuvinte?

David130899: Destul de rușinos cu persoanele cu care nu le cunosc dar totuși mã împrietenesc repede cu lumea. De multe ori mi se spune cã sunt arogant.

Carina: Ok, bun. Ce genuri de muzicã ascuþi? Te influenþeazã cumva?

David130899: Pãi nu știu ce cântã Eminem, dar în general din astea. Mai merge și un rock din când în când. Mã influențeazã destul de mult, parcã-mi dau chef de viațã când ascult unele melodii.

Carina: Eºti credincios sau ateu?

David130899: Creștin.

Carina: Te mai întreb ºi de ce..? Hai, fie. Ce anume te reþine sã fii în continuare creºtin? Aºa ai fost crescut sau chiar crezi cã existã ceva pe undeva pe sus?

David130899: Cred. Mai deschid din când în când Biblia și chiar cred ce e scris în ea. Știu cã mulți sunt crescuți de mici așa și ei nu-și schimbã religia, dar dacã citești și faci unele cercetãri ajungi la o concluzie cã ceva existã, nu mi se pare logic sã fi apãrut totul din senin. Și faptul cã nu se vede în jur prezența ãluia de sus e scris în Biblie de ce, credincioșilor.

Carina: ªi eu am citit ºi-am cercetat ca tine, dar la mine rezultatul a fost invers. Mã rog, next: Eºti rasist?

David130899: Da. Cel mai rasist.

Carina: Urãºti doar þiganii sau toþi cei de altã culoare?

David130899: Țiganii, ungurii și iugoslavii sau cum s-o scrie.

Carina: Oh, ok. Cu viaþa amoroasã cum stai? Ai avut vreo iubitã pânã acum?

David130899: Da. Am avut o relație de câteva luni cu o fatã de care sincer și acum îmi place. O singurã relație a fost serioasã sã zic așa, în rest nu prea au fost ¨relații amoroase¨.

Carina: Înþeleg. Ai trecut de 'bariera' pupicilor ºi a luatului în braþe? Sau ai rãmas la ele?

David130899: Cu mult peste ele. Ținând cont cã sunt plecat în Austria, în vacanța aia de varã am profitat cât mai mult de timp și am experimentat diferite chestii, știi tu.

Carina: Buuun, deci vorbesc cu un veteran sã înþeleg. Îmi poþi spune de prima experienþã de genul sau preferi sã nu?

David130899: Eh, veteran. Prima oarã a fost la presiunile prietenilor. Eram un copil și am mers la domnișoara de pe naționalã și m-a rezolvat ea. Mai știu cã tremuram de emoții.

Carina: Oh, bun, înþeleg. Ai avea vreun sfat pentru cei care se hotãrãsc sã-ºi înceapã viaþa sexualã? Aºa ceva, de început.

David130899: Nu o sã fiți mai bãrbați cã ați fãcut-o. E o plãcere de moment dacã o începeți ca și mine. Dacã sunteți într-o realație mai lungã ar fi bine sã treceți la treabã, poate doar mi se pare mie, dar relația dintre cei doi e altfel dupã aceea, e mai bine. Rãmâne la decizia fiecãruia.

Carina: Total de acord, good. Next: Bei? Fumezi?

David130899: Beau, dar mai rar. O datã la 2 luni sã zic. Adicã beții. În rest mai savurez câte o bere în timp ce citesc prin forum. Fumez uneori, în special când mã îmbãt sau când îmi dã cineva.

Carina: Bun. Fumezi doar þigãri normale sau ai încercat ºi altceva?

David130899: Nu am încercat alte senzații. Poate într-o zi.

Carina: Ok then. Pãi cam asta cu întrebãrile din viaþa ta, am aflat aproape tot ce-am vrut. Trecem la freakz?

David130899: Trecem.

Carina: Ok. Cum ai dat de freakz?

David130899: Prin 2009 juca un prieten pe zm.freakz și mereu îmi povestea cã face level și prostii. Deja era enervant și i-am cerut sã-mi arate ce prostie mai e și aia și mi-a plãcut. Am început sã joc pe la sfârșitul anului fãrã sã am un cont pe forum. Mã mai banau sau pierdeam creditele și totuși eram prea prost sã știu intra pe forum. Prin 2011 am dat și de forum, unde fãceam doar cereri de unban. Dupã aceea imediat dupã revelion în 2012 mi-am fãcut contu' DaViDeNkO care e banat acum și am început sã mã bag în seamã cu lumea și prin alte pãrți.

Carina: Cu cine te-ai împrietenit prima oarã? ªi cum þi s-a pãrut forumul la prima vedere?

David130899: Pãi am dat de jocuri pe forum. Atunci era gașca lui Pato pe acolo și era destul de distractiv. Dupã aceea am venit și eu la spam-zone cu Derp, Acerul și mai erau câțiva și noi eram ¨prieteni¨. Cum sã-mi parã? Multe chestii inutile peste care treci sã ajungi la spam zone, în rest nimic special.

Carina: Deci sã înþeleg cã spam zone era atracþia principalã pentru tine.

David130899: Da, cã și așa nu mai prea jucam cauntãr. Și eBets dupã aceea.

Carina: Ok. Ce pãrere ai despre staff în prezent? E competent sau doar de decor?

David130899: Au o atitudine de cãcat. Nu știu cum e-n alte pãrți, dar a ajuns sã ni se interzicã certurile la spam-zone. Hai bã sã fim serioși.

Carina: Deci nu prea bunã. Dar despre useri, cum sunt? Dupã tine.

David130899: Proști. Cum eram eu la început, dar o sã se schimbe ei, nu toți, dar majoritatea.

Carina: Din rândul staff-ului, crezi cã ar merita cineva up? Dar remove?

David130899: mitrut administrator. Și ție remove.

Carina: Good, mãcar eºti sincer. Dacã ai putea schimba ceva la forum, ce ai schimba? Sau l-ai lãsa aºa?

David130899: E bine așa, dacã nu mã intereseazã ceva nu intru acolo. Așteptam sã întrebi de ce meriți tu remove [întreabã ce ***]

Carina: Bine, fie. De ce merit remove?

David130899: Cã ne-ai spulberat inimile când ai spus cã ai iubit, chiar nu trebuia.

Carina: Ah, uh.... Pãi, o sã vãd ce rezolv. Bun, acum, altã întrebare ºi probabil ultima: Þi-ai dori sã faci parte din staff?

David130899: Da și nu. Aș vrea doar sã-l banez pe mitrut și sã mã dau șmecher cã-s albastru. Dar nu mã agit în legãturã cu asta.

Carina: Ok, foarte sincer, I like it. Ai vreun mesaj final pentru comunitate?

David130899: Nu mai pupați lumea între buci doar cã au un grad, par șmecheri sau ați vrea sã fie tata copiilor voștri. Am uitait sã zic cã Alexander meritã gradul super-zeu pe forum pentru cã a ajuns sã fie urât de mulți vizitatori spam-zone. Chiar are glume bune. În rest s-o lãsați mai moale cu dreapta și puneți-vã pe școalã ãștia de vârsta mea.

Carina: Got it, bun mesaj. Cam asta a fost, sper cã þi-a fãcut plãcere.

David130899: Nu, cã ai prieten. sal pwp. Meriți totuși felicitãri cã îți pierzi timpul cu interviurile ãste'.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mitrut

[Jack's]



Status: Offline
(since 10-02-2019 17:25)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 5625, Topics: 199
Location: Romania

Reputation: 255.2
Votes: 439

Post Posted: 29-09-2014, 19:59:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ciudat - Toata lumea la SZ are +20 de ani si aici nimeni nu trece peste 18 ani -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 29-09-2014, 20:02:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Caterinca -

Quote:
David130899: Pãi am dat de jocuri pe forum. Atunci era gașca lui Pato pe acolo și era destul de distractiv.

- erai impachetat rau atunci, gramada!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 29-09-2014, 21:00:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cariinush wrote:


Carina: Bine, fie. De ce merit remove?

David130899: Cã ne-ai spulberat inimile când ai spus cã ai iubit, chiar nu trebuia.

.


Like. -

Bun interviu



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cosmin827

[Welcome to my Hood ]



Status: Offline
(since 02-12-2022 21:31)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 16374, Topics: 74
Location: Oltenita

Reputation: 2370.2
Votes: 304

 
Post Posted: 29-09-2014, 21:40:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai ca m-am amuzat umpic din ce am citit ! -

#IseeY Blizz! ^El Lider
La confussione mi irrita ....e tanto!
Every new day is another chance to change your life
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  


The time now is 19-04-2024, 11:33:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x