User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Anunt catre admini!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message462
THEMASK

[war5 server owner]



Status: Offline
(since 29-12-2015 15:39)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 771, Topics: 20
Location: Oradea

Reputation: 393.4
Votes: 18

 
Post Posted: 03-10-2014, 15:05:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vazut gresala asta la mai multi dintre dvs, nu mai faceti poze asa de capul vostru, mai ales celor cu steam! Daca mai sunt si alti admini pe server, chiar daca sunt in joc sau spectator, cereti-le parerea, au OBLIGATIA de a iesi din joc si sa va sfatuiti! daca se decide ca are demo ( concludent ) si ban, daca tot mai aveti dubii POZE.
Dupa ce ati facut poze si jucatorul este curat anuntati acest lucru! (y@). Daca aveti nelamuriri va stau la dispozitie!!!


Nu pierd niciodatã, ori caștig ori invãț !!!
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 03-10-2014, 15:17:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pozele sa fie ultima varianta, cel mai bine e sa faceti demo(daca nu sunteti siguri, puneti la pareri demo, nu este nici o rusine sa postati acolo).



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Balu!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2019 21:48)
Joined: 17 Apr 2014
Posts: 342, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 290.7
Votes: 18

 
Post Posted: 03-10-2014, 22:38:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

THEMASK wrote:
Am vazut gresala asta la mai multi dintre dvs, nu mai faceti poze asa de capul vostru, mai ales celor cu steam! Daca mai sunt si alti admini pe server, chiar daca sunt in joc sau spectator, cereti-le parerea, au OBLIGATIA de a iesi din joc si sa va sfatuiti! daca se decide ca are demo ( concludent ) si ban, daca tot mai aveti dubii POZE.
Dupa ce ati facut poze si jucatorul este curat anuntati acest lucru! (y@). Daca aveti nelamuriri va stau la dispozitie!!!

scuza-ma ca iti spun dar ultimii mei codati aveau steam...chiar vroiam sa pun in discutie oare de ce in ultima vreme multi jucatori cu steam au coduri...
-P!C@- wrote:
Pozele sa fie ultima varianta, cel mai bine e sa faceti demo(daca nu sunteti siguri, puneti la pareri demo, nu este nici o rusine sa postati acolo).

Eu iti pot demonstra ca pot intra cu wall si nu-ti dai seama...daca esti destept poti folosii wallul fara a parea suspect.. ( daca te duce capul) ...parerea mea e ca e bine sa faci poze cand ai dubii in legatura cu un player care tot trage ciudat prin pereti sau prefire... la aim demo direct sau pt pareri...nu sunt toti experimentati,exemplu bombardierul, fiind nou in ale adminatului nu-si da seama de wall sau sunet/experienta....eu unu chiar indemn adminii mai neexperimentati sa foloseasca ss....parerea mea!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RoJa

[We're all mad here]



Status: Offline
(since 24-04-2016 01:09)
Joined: 20 Mar 2014
Posts: 398, Topics: 10
Location: Gensokyo

Reputation: 143.5
Votes: 9

Post Posted: 03-10-2014, 23:00:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Balu! wrote:

Eu iti pot demonstra ca pot intra cu wall si nu-ti dai seama...daca esti destept poti folosii wallul fara a parea suspect.. ( daca te duce capul) ...parerea mea e ca e bine sa faci poze cand ai dubii in legatura cu un player care tot trage ciudat prin pereti sau prefire... la aim demo direct sau pt pareri...nu sunt toti experimentati,exemplu bombardierul, fiind nou in ale adminatului nu-si da seama de wall sau sunet/experienta....eu unu chiar indemn adminii mai neexperimentati sa foloseasca ss....parerea mea!!!


Total de acord cu tine.


When you love what you do, you’ll never ‘work’ another day in your life.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 03-10-2014, 23:11:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuzați-mã cã vã întrerup, însã:
1. Acest topic trebuia închis dupã pãrerea ownerilor, just sayin'. E un anunț, nu un pool.
2. Dacã cu ajutorul unei simple comenzi îți dai seama de cod, cum prinzi experiențã? Ce ai face fãrã SS? Ai da ban pe nedrept? Adminii trebuie sã învețe ce e ãla aim, ce e ãla silent, ce e ãla wall, ce e ãla speed (nu lag!, etc.). Total de acord cu topicul ãsta, chiar am vrut sã aduc în discuție asta, am vãzut 2 admini care bãnuiau pe cineva de wall și imediat unul dintre ei i-a fãcut SS, nu au fost predate, ban. Al doilea la fel, numai cã ãla nu rãspundea, nu ieșise.
Dacã cineva are ceva de obiectat la acest reply, aștept PM.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-07-2015, 18:50:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rog toti admini cu grad peste blood care sunt disponibili adica care au acces la internet sa mai dea si un ochi peste cererile de admin slot, pareri etc... adica vreau activitate si pe forum ... va coste cateva minute sa intrati sa dati cu parerea si apoi va reluati munca de zi cu zi.... am sa incep sa sactionez daca nu vad inplicare si pe forum

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 001, 29 December 2015 07:25



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 23-04-2024, 16:54:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x