User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints
Author Message514
Mihai4_you

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2021 11:02)
Joined: 05 May 2011
Posts: 135, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 212.6
Votes: 13

Post Posted: 03-10-2014, 17:50:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): Mihai4_you

Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul):6:42 03.10.2014

Harta (pe care s-a produs incidentul): aztec

Admini online (care erau pe server in acel moment): cutza red shady si nu mai cunosc

Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): -

Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): motivul il prezint mai jos

Dovada (in cazul unui abuz):
Ip-ul:



Deci .. jucam linistit dar totodata nu mai puteam de nervi pt ca se juca numai awp automat dala,
toate si frumoase, pana i-am zis unui player sa se apuce de mario si sa-si dea quit.
Adminul freakz nsd ceva de genu ca nu`l cunosc , nu l`am vazut pana acuma - , imi da gag. Il intreb de ce imi da gag,
mi`a zis ca de la QUIT pana la INJURATURA mai este putin -) si apoi baga replica celebra :

Te-amVazutSpreVegas,PePegasErai killed Ly0n with deagle
(ADMIN) Freakz* ncd1 : Pt a pot si pt ca vreau . war6.freakz.ro pentru reclamatie si punct .
*** Un Nume killed Skol. with a headshot from g3sg1 ***
D.E.L.T.A killed CRazvan with

Nu faceam reclamatie pt asta ...dar daca imi zice ca imi da pt ca vrea si pentru ca poate ...e deja urat , joc de atata timp aici
si n`am luat un gag pt injuratura...

Mersi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 03-10-2014, 17:53:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am vazut ca si tu ai scapari Mihai,fara nici`o suparare,te`am lasat slot pentru ca te`ai pus in gura cu anumiti admini,iar tu NCD1 nu trebuie sa dai gag si sa ameninti in stanga si`n dreapta ca faci ce vrei ! Nu ma faceti sa intru in voi,ca va las pe toti slot si am incheiat balciul,NU MAI SUFERITI CU PLAYERII !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Activ., 03 October 2014 16:07



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints  


The time now is 11-05-2024, 20:22:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x