User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints
Author Message1140
Mihai4_you

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2021 11:02)
Joined: 05 May 2011
Posts: 135, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 212.6
Votes: 13

Post Posted: 04-10-2014, 15:48:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): Mihai4_you
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 04.10.2014 4 :36
Harta (pe care s-a produs incidentul): inferno
Admini online (care erau pe server in acel moment):erau vreo 4-5 -
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): din contra -
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): -
Dovada (in cazul unui abuz): -
Ip-ul: -


Nick : Sn0vlv
Ip : 82.78.210.97
Motiv : Wall
Dovada : http://www.girlshare.ro/33994925.8


Mi s-a spus ca ma iau mereu de admin si daca am vreo probleme sa reclam.
Baiatu avea 120 de killuri dupa cum se vede in demo ...2 admini spectatori
si inca vreo 2 la joc. Nimeni nu observa nimic. Am anuntat ca are wall :

*** WhiteTip201 killed bLu3#Cosmin with a headshot from m4a1 ***
*** PassengeR- killed Blazkowicz with a headshot from deagle ***
(ADMIN) Mihai4_you : are wall sn0vlv ?
Sn0vlv killed djred with g3sg1
*** WhiteTip201 killed Claudiu75 with a headshot from m4a1


Din pacate nimeni nimic nu ma astept sa imi dati dreptate...ca e normal ca tot eu sa fiu de vina -
Dar totusi 4-5 admini online si sa nu`l vezi pe ala ca joaca cu wall fiind pe primu loc la t si ditamai scoru ?

Posturi unite automat, 04-10-2014, 16:48:23

Uitasem ...ca sa nu mai spun ca am luat si kick -


Marius killed Blazkowicz with ak47
*** ERMAC killed Bunicutza with a headshot from ak47 ***
Kicked by Console
Kick

Probabil ca am instistat sa faceti un lucru pun si ati crezut ca va stresez -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razvynoname

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2015 13:04)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 131, Topics: 4
Location: Aarhus

Reputation: 101.3
Votes: 7

 
Post Posted: 04-10-2014, 16:08:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci , draga domnule Mihai4_you , Jucatorul foloseste auto awp, trage in zid la nimereala. Daca vede ca da damage, continua sa traga. M-am uitat pe el, cu Activ. Nu am vazut niciun wall niciun cap prin zid nimic. SI faptul ca ai inceput iar cu balivernele" Aa? uitate cati admini sunt online, si chestii de genu ti-a cauzat kick-ul". Mie unul mi sa parut curat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mihai4_you

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2021 11:02)
Joined: 05 May 2011
Posts: 135, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 212.6
Votes: 13

Post Posted: 04-10-2014, 16:29:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Razvanel sau cum te cheama ...si activ ... cum puteti voi sa ziceti ca ala nu are WALL cand iese cu tinta tragand si cu tinta pe perete tot mereu???? Aici toata lumea isi da cu pararea daca are sau nu ...dar frate cand unu zice ca nu are ...si se adevereste ca are nu luati masuri cu aia ...
Daca nici asta nu mai are wall ...joc cs degeaba atunci -


Cat despre activ ..."prietene" mai sunt owneri pe aici ...nemo pica viper chiar si pamflet care din cate am auzit el detine sv ....dar niciodata n`am vazut pe unu din ei sa sufere cum o faci u ...

Sa intre si sa schimbe mapa cum vrea el si sa puna ce mapa vrea el ...sa spuna bagamias (cu toate ca nu termina fraza) si toate cele ...ma omule intelege ca nu joci singur pe sv ala ...suntem 30 de prosti pe un sv si nu jucam ce vrei u cand vrei u, daca celorlalti admini le place sa se dea pe langa owneri nu au decat ,dar eu nu sunt asa prietene , si stiu ca nu ma poti suferii pt ca baiatu iti da replica nu sunt ca ceilalti sa stau drept ...cand am dreptate merg cu tine pana in panzele albe ... Puteti sa`mi dati ban ce vreti voi daca n`am dreptate asta e. Dar ajunge atatia playeri care se plang de tine si nimeni nu face nimic ba din contra daca cineva iti face reclamatie mai rau le faci pe sv ...ii aduci in stare sa te jigneasca ca sa`i poti bana.SI sa nu`mi spui ca mint si bla bla bla ...exista un login daca chiar vor ownerii sa se uite -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gospodaru

[Experiment]



Status: Offline
(since 29-08-2017 08:47)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 8476, Topics: 135
Location: Bucuresti

Reputation: 52.1
Votes: 269

     
Post Posted: 04-10-2014, 17:53:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Are wall clar, pensie uita-te mai bine ca nu e vorba de nici un sunet .

Posturi unite automat, 04-10-2014, 18:53:27

razvynoname wrote:
Deci , draga domnule Mihai4_you , Jucatorul foloseste auto awp, trage in zid la nimereala. Daca vede ca da damage, continua sa traga. M-am uitat pe el, cu Activ. Nu am vazut niciun wall niciun cap prin zid nimic. SI faptul ca ai inceput iar cu balivernele" Aa? uitate cati admini sunt online, si chestii de genu ti-a cauzat kick-ul". Mie unul mi sa parut curat.


Are tot dreptul sa-si spuna parerea, nu-i poti interzice asta.
Mai uita-te odata la demo si revii cu o parere -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 04-10-2014, 18:10:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e wall clar, cum nu se vede nimic?
Activ. wrote:
Eu ti`am dat kick pentru ca m`am saturat sa ne direjezi pe noi cum sa ne facem treaba,ai fost admin si n`ai fost in stare sa ti`o faci,te rog sa incetezi cu circul asta,adminii care sunt pe server nu sunt degeaba,iar daca ti se spune ca e curat,pai asa ramane.

Si eu m-am saturat sa te vad cum te dai in stamba si te comporti ca un copil mic deranjand jucatorii pe server. Chiar daca esti owner nu iti da nimeni dreptul sa deranjezi lumea cu suferintele tale de 2 bani, parca am mai avut o discutie pe tema asta. Culmea sau nu dupa demo-ul asta ai demostrat ca esti degeaba, nu stii sa recunosti nici un wall mult prea clar. Te rog sa iti revizuiesti comportamentul!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ups!

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 24-04-2020 18:46)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 11012, Topics: 1416
Location: war7.freakz.ro

Reputation: 240.5
Votes: 6120

 
Post Posted: 04-10-2014, 18:46:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

razvynoname wrote:
Deci , draga domnule Mihai4_you , Jucatorul foloseste auto awp, trage in zid la nimereala. Daca vede ca da damage, continua sa traga. M-am uitat pe el, cu Activ. Nu am vazut niciun wall niciun cap prin zid nimic. SI faptul ca ai inceput iar cu balivernele" Aa? uitate cati admini sunt online, si chestii de genu ti-a cauzat kick-ul". Mie unul mi sa parut curat.


Daca si ala e curat inseamna ca eu am 3 ani......

Posturi unite automat, 04-10-2014, 19:46:34

Mihai4_you wrote:
Razvanel sau cum te cheama ...si activ ... cum puteti voi sa ziceti ca ala nu are WALL cand iese cu tinta tragand si cu tinta pe perete tot mereu???? Aici toata lumea isi da cu pararea daca are sau nu ...dar frate cand unu zice ca nu are ...si se adevereste ca are nu luati masuri cu aia ...
Daca nici asta nu mai are wall ...joc cs degeaba atunci -


Cat despre activ ..."prietene" mai sunt owneri pe aici ...nemo pica viper chiar si pamflet care din cate am auzit el detine sv ....dar niciodata n`am vazut pe unu din ei sa sufere cum o faci u ...

Sa intre si sa schimbe mapa cum vrea el si sa puna ce mapa vrea el ...sa spuna bagamias (cu toate ca nu termina fraza) si toate cele ...ma omule intelege ca nu joci singur pe sv ala ...suntem 30 de prosti pe un sv si nu jucam ce vrei u cand vrei u, daca celorlalti admini le place sa se dea pe langa owneri nu au decat ,dar eu nu sunt asa prietene , si stiu ca nu ma poti suferii pt ca baiatu iti da replica nu sunt ca ceilalti sa stau drept ...cand am dreptate merg cu tine pana in panzele albe ... Puteti sa`mi dati ban ce vreti voi daca n`am dreptate asta e. Dar ajunge atatia playeri care se plang de tine si nimeni nu face nimic ba din contra daca cineva iti face reclamatie mai rau le faci pe sv ...ii aduci in stare sa te jigneasca ca sa`i poti bana.SI sa nu`mi spui ca mint si bla bla bla ...exista un login daca chiar vor ownerii sa se uite -



Ca bine zici.......si mie mi sa vorbit foarte urat, a facut pe seful foarte mult......imi pare rau sa zic asta, dar tu activ trebuie sa iti schimbi comportamentul nu eu asa cum ai zis!

Si eu am facut la fel si o sa fac, cand stiu ca am dreptate merg pana la capat, nu pup in cur pe nimeni si daca gresesc suport si cu asta basta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gospodaru

[Experiment]



Status: Offline
(since 29-08-2017 08:47)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 8476, Topics: 135
Location: Bucuresti

Reputation: 52.1
Votes: 269

     
Post Posted: 04-10-2014, 18:55:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
 ] amx_banip 82.78.210.97 [AMXX] IP Banned


Daca aveti chef de cearta va rog la consiliu admini nu aici !

t/c



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gospodaru, 04 October 2014 16:55



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints  


The time now is 29-04-2024, 02:39:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x