User
Pass
2FA
 
 

WoW Freakz dungeon preview Well of Eternity

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message1847
Raikiida133

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2019 18:23)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 40, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 3

 
Post Posted: 12-10-2014, 15:59:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=NgoG1QnLGHU:


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 12-10-2014, 17:45:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am zis ca poate ati invatat ceva din primele 2 esecuri. L-am inchis si pe asta intr-un minut. La ce gear ai, dai la 3 targets mai putin cu 30k dps.

Aceleasi tentative de glume. Puteai da un fast-forward pe trash... in fine, ar fi multe de zis, dar nu ai cu cine.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 12-10-2014, 20:32:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca rostul clipului e sa prezinte dungeon-ul, si nu cum da uariorul, pe freakz(cu trash cu tot). Dar ca un roman terminat, ce esti, pms, incepi sa te legi de alte rahaturi care nu au o treaba cu ce au vrut defapt sa arate baietii in clip.
Mai si precizezi ca vi aici si dai play, te scobesti in nas, apoi il inchizi ca nu e ce vrei tu.
pms wrote:
dar nu ai cu cine.

Nu ai cu cine, cand ti se zice intr-una sa nu mai prapadesti pixelii aiurea pe forum.
Fiecare post al tau e un rahat imprastiat pe perete. /period



Twitch
Vand wow gametime
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 12-10-2014, 20:51:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Barnie wrote:
Cred ca rostul clipului e sa prezinte dungeon-ul, si nu cum da uariorul, pe freakz(cu trash cu tot). Dar ca un roman terminat, ce esti, pms, incepi sa te legi de alte rahaturi care nu au o treaba cu ce au vrut defapt sa arate baietii in clip.
Mai si precizezi ca vi aici si dai play, te scobesti in nas, apoi il inchizi ca nu e ce vrei tu.
pms wrote:
dar nu ai cu cine.

Nu ai cu cine, cand ti se zice intr-una sa nu mai prapadesti pixelii aiurea pe forum.
Fiecare post al tau e un rahat imprastiat pe perete. /period


Vezi ca mai are 2 videos. Stai jos. Fa legatura.

+1 hater -.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 12-10-2014, 22:31:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:

Vezi ca...bla bla bla, sunt paralel
+1 hater -.

Da, si la unul din ele ti-am batut apropo-ul.
Insa stim cu totii vorba aia...
Quote:
dar nu ai cu cine.



Twitch
Vand wow gametime
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 12-10-2014, 23:24:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te doare de existenta mea, inseamna ca mai ai pana sa ajungi la nivelul meu.

Ramai on topic daca poti.

ON: Eu raman la ce am zis. Incercati sa le editati, iar rezultatul o sa fie mai bun. In rest, putem comenta gameplay-ul per total, pentru ca asta ne oferiti spre a viziona. Aviz celor batuti de logica si hateri care fac pe bunii samariteni in detrimentul faptului ca este constructiva critica. Asta ne-ati pus pe tava, asta am vazut si ne-am exprimat parerea.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raikiida133

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2019 18:23)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 40, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 3

 
Post Posted: 13-10-2014, 12:58:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:
Te doare de existenta mea, inseamna ca mai ai pana sa ajungi la nivelul meu.

Ramai on topic daca poti.

ON: Eu raman la ce am zis. Incercati sa le editati, iar rezultatul o sa fie mai bun. In rest, putem comenta gameplay-ul per total, pentru ca asta ne oferiti spre a viziona. Aviz celor batuti de logica si hateri care fac pe bunii samariteni in detrimentul faptului ca este constructiva critica. Asta ne-ati pus pe tava, asta am vazut si ne-am exprimat parerea.


Inteleg perfect ce zici. Suntem la inceput si orice reply e bine venit... pana la urma fara critica nu poti evolua. Nu sunt eu warriorul ce filmeaza, eu doar fac prezentarea si vorbesc in mare parte din video... deocamdata folosim ce avem in materie de editare. urmeaza sa facem anumite upgrade-uri pe partea tehnica. Iti multumim pentru ca ti-ai exprimat parerea .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Elementalic

[Headsman's pride ]



Status: Offline
(since 26-05-2019 11:45)
Joined: 24 Apr 2014
Posts: 223, Topics: 13
Location: Sub harta in wsg

Reputation: 107.1
Votes: 21

 
Post Posted: 16-10-2014, 18:58:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun deci facem putina critica constructiva :
1 daca vrei sa faci si pentru raids videourui din astea da fast forward la trash
2 zi la mag ca se joaca cu thitaku doar pentru swich
3 si la war ca spam slam NU e rotatie de war e , sa puna si el un rend ceva , un ms la cd , ma rog
4 nu mai da inspect la oameni , chiar si cand nu ai ce face
5 nu configura recountu in mijlocu fightului
6 de preferat inchide globalu si questurile , eventual si recountul , sau macar pune dmg done .


Nerf Combustion (つ・・)つ¤=[]====> Nerf Me /╲/\╭(▀̿̿Å̯̿̿▀̿ ̿)╮/\╱\


Last edited by Elementalic on 18-10-2014, 10:24:44; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex_x

[Owner of something ]



Status: Offline
(since 10-10-2019 20:26)
Joined: 20 Aug 2014
Posts: 503, Topics: 55
Location: Buzau

Reputation: 199.1
Votes: 60

 
Post Posted: 17-10-2014, 20:41:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Felicitari . Frumos , se pare ca mai sunt persoane care se distreaza pe serverul asta . e bine ca ai cu cine sa faci chestii de genul care nu te plictisesc . Eu m'am lasat de wow , mno , doar intram vedeam intr'un bh , unu care ninjeaza sau cum incep Rrumanii sa injure , pierzi tot cheful de wow . Oricum lasand asta la o parte . Continuati cu ce faceti . Gj -

Barnie wrote:

Da, si la unul din ele ti-am batut apropo-ul.
Insa stim cu totii vorba aia...

Barnie , nu merita sa iti bati capul , el e doar unu care incearca sa isi faca simtita prezenta intr'o astfel de comunitate , cum crezi ca a facut el 4k de posturi (Majoritatea fara sens) . Nu merita -
P.S: Astept stream cu WoD Gameplay pe oficial - Cius -




Workshop Semnaturi !

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  


The time now is 19-04-2024, 06:18:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x