User
Pass
2FA
 
 

DISCUTII

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1851
micualex

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2018 08:13)
Joined: 05 Jul 2013
Posts: 22, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 3

 
Post Posted: 14-10-2014, 11:08:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LET`s SPAM
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2015 20:07)
Joined: 27 May 2012
Posts: 23, Topics: 9
Location: Barlad

Reputation: 84.9
Votes: 3

   
Post Posted: 14-10-2014, 11:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut!!!^^


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tudorbogdan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2022 22:51)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 34, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 125.5
Votes: 10

 
Post Posted: 15-10-2014, 00:54:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aresik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2019 11:19)
Joined: 27 Jan 2012
Posts: 122, Topics: 15
Location: Undeva departe

Reputation: 237.4
Votes: 13

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-10-2014, 21:18:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ooo avem forum - ! Salutare!



"May their Gods have mercy upon our enemies for we shall not"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
valyyoalyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2017 14:34)
Joined: 01 Aug 2014
Posts: 47, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 87.5
Votes: 9

 
Post Posted: 24-10-2014, 22:20:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aresik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2019 11:19)
Joined: 27 Jan 2012
Posts: 122, Topics: 15
Location: Undeva departe

Reputation: 237.4
Votes: 13

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-10-2014, 13:00:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Troxon, o sa ajung putin mai tarziu de ora mentinata aseara, Ajung undeva pe la 19.45 si....ma lasa bateria,hai pa!-



"May their Gods have mercy upon our enemies for we shall not"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2015 20:07)
Joined: 27 May 2012
Posts: 23, Topics: 9
Location: Barlad

Reputation: 84.9
Votes: 3

   
Post Posted: 01-11-2014, 10:02:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=z12naPmpYhc:


Respect Radu Gyr



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aresik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2019 11:19)
Joined: 27 Jan 2012
Posts: 122, Topics: 15
Location: Undeva departe

Reputation: 237.4
Votes: 13

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-11-2014, 01:45:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

V-ati grabit cu vot-utile vad, Dwp a castigat alegerile ?! -.. Troxon, ai decazut in fata poporului -



"May their Gods have mercy upon our enemies for we shall not"

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2015 20:07)
Joined: 27 May 2012
Posts: 23, Topics: 9
Location: Barlad

Reputation: 84.9
Votes: 3

   
Post Posted: 02-11-2014, 08:14:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am constatat multe chestii de-a lungul experientei mele de guild master,(aprox 9 luni).Sa creezi o guilda este foarte usor ,ai nevoie de cateva semnaturi bla bla bla chesti trestii socoteli.Sa creezi o guilda buna,cu progres este umpic mai greu,avand in vedere ca iti trebuie anumite playeri cu anumite competente si anumite calitati ale comportamentului.DAR IN Schimb sa creezi o comunitate unita si sa legi prieteni este cel mai greu,si pot sa spun cu mana pe inimia ca macar acest lucru am reusit de cand am fost leader in Hemorrhage,nimic mai mult.Des ma intrebam daca dracu sa ma ia doar eu vreau progress?L-a un moment dat ma simnteam singur,nu m-a sprijinea nimeni.Am incercat N-decizii ,n-solutii aparent mai nimic nu a mers,ceea ce dovedeste daca esti in afara guildei sa o privesti ca o guilda de incompetenti,dar noi stim ca nu e asa,dar cam asta este realitatea din afara perimetrului in care sa zic"convietuim si ne jucam"si categoric nu vreau acest lucru,si cred ca nici voi(nu prea se vede).Experienta mea pve este foarte vasta,chiar daca nu aveti voi habar,de pe woltk,si 4.0.6,am avut diferite nume,si diferite renume, pe acest server,in schimb cu warriorul m-am apucat de pe 4.3.4,incepand experinta in SENTINELS,o guilda careia ii port respect,si am iesit din aceeleasi motive la care am renuntat dupa 9 luni la hemorrhage.Apoi am fost intr`o guilda cu full progres pe vreamea aceeia (pride) si acolo nu am stat prea mult,pentru ca ma simnteam singur,nu cunosteam pe nimeni,nu imi placea sa stau doar sa fac raiduri de progres si sa nu leg 2 vorbe,fiind mereu new guy,si de aceea am creat Hemorrhage,ca sa fac ceva cum vreau.Sa creez o guilda unde sa se imbine progresul cu intelegerea,prietenia.Si cunosti tot felul de caractere,treci prin niste chestii care nici nu iti imaginezi,ajungi sa suferi ca nu poti face ceva..nu poti realiza,sa stai cu gandu ca nu esti capabil,ca nu esti competent,ma cutremura,nu pot traia asa.Mereu am fost genul de om carei place sa isi bata capa sa nu renunte sa fie un leader adevarat,sa nu astepte de la alti ,sa isi i-a viata in maine de la orice varsta ar avrea,sa nu fie arogant,parintii asa m-au educat,sa fiu bun,sa fiu milostiv,sa fiu la locul meu,sa nu fiu un derbedeu,sa invat,sa am grija de mine,dar eu am vrut mai mult,am vrut sa am grija de 50 de main chare,sa le educ in stilul in care am fost si eu educat,sa intalnesc oameni de fel si fel sa fiu un leader de succes.M-am chinuit ,am incercat am aplicat toate metodele posibile si imposibile care nu cred ca ar fi facut nici un guildmaster de pe freakz,si am luat decizia sa iau o pauza.Nu stiu daca cand voi reveni guilda v-a mai fi..chiar nu stiu dar poate dati dovada de maturitate si va dati seama ce spun eu aici si sper din tot sufletul sa revin.dar nu azi ,nu maine.Am cunoscut fel si fel de oameni am discutat cu ei am schimbat ideei pareri,am fost luat in batjocura,s-a ras de mine,am fost maroneta,//am facut pe prostu m-ai tot timpul,ca sa mentin atmosfera armonioasa din guilda ,sa radem ,sa ne simntim bine,facand toate aceste lucruri imi doream si eu la schimb ,sa imi ramai la raid sau sa fi facut in ***** de progres -,nu cred ca bosul /bosii care nu i-am facut sunt imposibil nu,avem oameni care au mai facut,sunt multi,nu suntem singuri.,avem cu cine avem oameni capabili dar de ce nu reusim?...Pot continua sa scriu la nesfarsit si nu stiu cine are chef sa citeasaca ditamai discursu tinut de un copil,dar acest copil vroia sa faca din voi mai mult decat niste simple jucatori,playeri(ratati) vroia sa faca o familie ,care sa se accepte asa cum e,si cu bune si cu rele,si pot sa spun ca e singuru lucru care l-am realizat in hemo.Cu respect. Micu Alexandru Gabriel(17 ani,Jud Vs,Barlad,Cpt Grigore Ignat ,nr 34)


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aresik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2019 11:19)
Joined: 27 Jan 2012
Posts: 122, Topics: 15
Location: Undeva departe

Reputation: 237.4
Votes: 13

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-11-2014, 20:05:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pack wrote:
Am constatat multe chestii de-a lungul experientei mele de guild master,(aprox 9 luni).Sa creezi o guilda este foarte usor ,ai nevoie de cateva semnaturi bla bla bla ...

Categoric respins !Surprise

Omule dar ce polologie ai scris tu aicisa!
Ma troxoane, jocul asta e facut sa progresezi in timp si prin munca. Pt a face progress e nevoie de adaptare la script, avansare in gear si pt unele persoanea...sa-si invete clasa -.




"May their Gods have mercy upon our enemies for we shall not"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tudorbogdan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2022 22:51)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 34, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 125.5
Votes: 10

 
Post Posted: 03-11-2014, 22:51:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vam pupat spor cu guilda si daca am sa mai revin sa aud de bn


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aresik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2019 11:19)
Joined: 27 Jan 2012
Posts: 122, Topics: 15
Location: Undeva departe

Reputation: 237.4
Votes: 13

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-11-2014, 23:18:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce fa ma, iar te-ai lasat de wow? Acu ti-ai sters si charul



"May their Gods have mercy upon our enemies for we shall not"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 24-04-2024, 20:51:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x