User
Pass
2FA
 
 

= [ Akazuk's Signature Workshop ] =

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1400
Akazuk

[rank][/rank]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 24 Jun 2007
Posts: 4792, Topics: 263
Location: Pandaemonium

Reputation: 634.3
Votes: 105

 
Post Posted: 25-10-2014, 04:56:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Primele 3 cereri sunt gratuite ! [ cereri gratuite rãmase: 0 ]




Bun venit la workshopul meu!

Cererile se fac în mesaj privat !

Aveți de ales între semnãturi prestabilite ( postate mai jos ) sau semnãturi de tip cerere.

Semnãturile prestabilite costã 10 puncte de reputație. [orice modificare în afara textului costã 5 puncte de reputație]
Semnãturile de tip cerere costã 20 puncte de reputație.

Câteva reguli simple de funcționare:

1. Nu vreau sã vã fac un sig... nu îl fac !
2. Nu fac avatare !
3. Nu vã fac sigul înainte sã îl achitați !
4. Nu fac siguri animate !
5. Aveți drept de vot ? Mergeți și votați !

Semnãturi prestabilite:





(semnãturile prestabilite vor mai apãrea cu timpul și vor dispãrea în momentul în care cineva le va achiziționa).


Model cerere semnãturã prestabilitã


Subiect PM: Cerere semnãturã prestabilitã
Link semnãturã: [ aici introduceți link-ul semnãturii pe care o vreți ] ( pentru a copia linkul semnãturii faceți click dreapta pe semnãturã și copy image link/copiați adresa URL a imaginii )
Modificãri:
Text: [ aici introduceți pe care-l vreți inscripționat pe semnãturã ]
Alte modificãri: [ aici specificați ce alte modificãri ați vrea la semnãturã ]

Atenție !!! Modificãrile costã 5 puncte de reputație


Modificãrile pot fi de tip:

-altã paletã de culori la semnãturã. ( exemplu )
-un element grafic în plus introdus în imagine ( link cãtre "renderul" pe care-l vreți în pozã )
-alt font fațã de cel prezentat în imagine ( link cãtre font-ul dorit, sau o descriere foarte detaliatã care sã mã poatã orienta spre genul de font pe care l-ați vrea )
-altã poziționare a textului ( gratis )


Model de cerere semnãturã nouã



// notã: aveți aici exemple de alte lucrãri executate de mine
( nu voi modifica lucrãri din topicul de creații )

Subiect PM: Cerere semnãturã nouã
Dimensiune: [ aici introduceți dimensiunile semnãturii ] ( în cazul în care nu introduceți anumite dimensiuni voi face semnãtura dupã placul meu )
Imagine stock: [ aici introduceți un link cãtre imaginea de bazã care o doriți în semnãturã, fiea ea stock image sau render.
Text semnãturã: [ aici introduceți ce text doriți în semnãturã ( în cazul în care doriți sã aveți text în semnãturã ) ]
Alte specificații: [ dacã aveți preferințe ( fie paleta de culori, fie mesajul pe care ați vrea sã-l exprime imaginea, fie alte lucruri pe care vreți sã le menționați ), aici este locul unde-l veți specifica ]


Pentru nelãmuriri citiți în continuare:


Cererile se fac doar în mesaj privat !

Dupã ce faceți o cerere urmând modelul de mai sus AȘTEPTAȚI UN MESAJ DE CONFIRMARE înainte sã achitați semnãtura.
În cazul în care îmi trimiteți un mesaj în care faceți o cerere pentru a obține un sig fãcut de mine și eu vã aprob cererea, imaginea va fi fãcutã la maxim o sãptãmânã dupã efectuarea plãții ( în funcție de cerere ).
În cazul în care faceți o cerere pentru a obține un sig fãcut de mine, vã aprob cererea, și nu plãtiți reputația necesarã cererii, cererea nu va fi luatã în considerare, iar reputația va fi înapoiatã ( la cerere ).
În cazul în care ați achitat o semnãturã ( fie prestabilitã, fie nouã ), iar eu am efectuat cererea și am postat-o, iar dumneavoastrã ați cerut anumite modificãri imaginii, care la rândul lor au fost achitate cu cele 5 puncte de reputație, aveți la dispoziție o sãptãmânã sã-mi cereți "remodificarea" lor gratis !

Îmi rezerv dreptul de a schimba și updata regulamentul oricând, fãrã a vã anunța !
Pentru orice alte nelãmuriri îmi puteți adresa o întrebare în mod public, postând aici, sau în privat prin funcția de PM.



 
Staff message (BonJovi4EveR):
 
Topic -> moved. Te rog sa iti modifici primul mesaj dupa regulamentul sectiunii.




Last edited by Akazuk on 03-11-2014, 15:13:30; edited 5 times in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akazuk

[rank][/rank]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 24 Jun 2007
Posts: 4792, Topics: 263
Location: Pandaemonium

Reputation: 634.3
Votes: 105

 
Post Posted: 25-10-2014, 18:12:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cereri rezolvate
-imaginile de aici nu mai sunt disponibile pentru alte cereri-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cyad, 14 May 2015 18:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 08:34:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x