User
Pass
2FA
 
 

Mda...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message878
[n]Android

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2016 01:58)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 214, Topics: 20
Location: Adjud

Reputation: 56
Votes: 8

       
Post Posted: 29-10-2014, 02:05:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am uitat la cateva reclamati si discuti desrpre metin2 si am constatat ca playeri dupa Metin2 Frekz se cred in CS, nu au nici o treaba cu metin-ul si nu se princep deloc, asta am constat si la GM dupa Metin2 Freakz!
P.S:Un sfat pt astia care nu au treaba cu metin-ul, sa joaca CS si sa se lase de METIN2 ca nu au treaba cu el, mai si spune ca sunt BUGURI ETC!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 29-10-2014, 10:50:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[n]Android wrote:
M-am uitat la cateva reclamati si discuti desrpre metin2 si am constatat ca playeri dupa Metin2 Frekz se cred in CS, nu au nici o treaba cu metin-ul si nu se princep deloc, asta am constat si la GM dupa Metin2 Freakz!
P.S:Un sfat pt astia care nu au treaba cu metin-ul, sa joaca CS si sa se lase de METIN2 ca nu au treaba cu el, mai si spune ca sunt BUGURI ETC!


Pot cumva sa te intreb care e rolul tau aici? Chiar nu inteleg ce rost are acest topic al tau. Ce intentionezi prin sfatuirea de a juca cs? Stai te rog in banca ta acolo si nu te lua de munca noastra ca probabil n-ai habar cum e sa te chinui pentru un server. Reclamatiile si tot ce ai vazut nu sunt de actualitate..au fost la inceputurile serverului.




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[n]Android

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2016 01:58)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 214, Topics: 20
Location: Adjud

Reputation: 56
Votes: 8

       
Post Posted: 29-10-2014, 12:20:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

L.a.D l Catalin wrote:
[n]Android wrote:
M-am uitat la cateva reclamati si discuti desrpre metin2 si am constatat ca playeri dupa Metin2 Frekz se cred in CS, nu au nici o treaba cu metin-ul si nu se princep deloc, asta am constat si la GM dupa Metin2 Freakz!
P.S:Un sfat pt astia care nu au treaba cu metin-ul, sa joaca CS si sa se lase de METIN2 ca nu au treaba cu el, mai si spune ca sunt BUGURI ETC!


Pot cumva sa te intreb care e rolul tau aici? Chiar nu inteleg ce rost are acest topic al tau. Ce intentionezi prin sfatuirea de a juca cs? Stai te rog in banca ta acolo si nu te lua de munca noastra ca probabil n-ai habar cum e sa te chinui pentru un server. Reclamatiile si tot ce ai vazut nu sunt de actualitate..au fost la inceputurile serverului.

Pai din topuc-ul care le-ai facut se vede ca nu ai treaba cu metin-ul.
Eu am avut sv de metin facut in 2 zile si a prins peste 500 playeri si fara buguri fara nimica, pe cand tu abia mere sv acesta si nici playeri nare, cand acest forum are peste 10.000 de playeri.
Iti dau un sfat si tie, lasa-te de metin si joaca CS sau ce sti tu mai bine!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 29-10-2014, 12:23:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai ma dispari dreq de aici, poate te vad si cu un warn.

 
Staff message (Pato):
 
Usor, calmeaza-te.



Connect Mc.Freakz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FreakaZoid.

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 13-12-2018 21:55)
Joined: 13 Jul 2014
Posts: 1617, Topics: 203
Location: Calarasi, Romania.

Reputation: 45.7
Votes: 38

 
Post Posted: 29-10-2014, 17:16:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[n] Android sau cum te-oi numi, de unde ai mai aterizat si tu in acest forum? N-ai unde posta pt un +1 ? Du-te si linge o lamaie, deoarece ai o gandire prea pura.

Trecand peste toate
Lasand in spate soapte
Noapte dupa noapte
Gandindu-ma la moarte
Las amintiri prin fapte
Distanta ne desparte dar poate
Voi reusi sa-ti fiu mereu aproape

Nimeni Altu' - Trecand peste toate !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 31-10-2014, 00:41:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[n]Android wrote:

Pai din topuc-ul care le-ai facut se vede ca nu ai treaba cu metin-ul.
Eu am avut sv de metin facut in 2 zile si a prins peste 500 playeri si fara buguri fara nimica, pe cand tu abia mere sv acesta si nici playeri nare, cand acest forum are peste 10.000 de playeri.
Iti dau un sfat si tie, lasa-te de metin si joaca CS sau ce sti tu mai bine!


Eu zic sa iti vezi de treaba ta caci nu ai niciun rost aici, probabil stiu si metin si cs mult mai bine decat tine; si oricum daca vreau sfaturi nu ma sfiesc sa le cer, dar nu accept sa imi fie impuse! Stai putin mai calm cu exagerarile tale si vezi ca te cam bate gramatica.




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by IngerDr00gat, 29 October 2014 15:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 21-09-2024, 09:54:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x