User
Pass
2FA
 
 

ban luat aiurea...
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message2373
emillian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-04-2016 14:58)
Joined: 28 Aug 2009
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 100.9
Votes: 4

Post Posted: 28-08-2009, 01:03:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am fost dezamagit de serverul vostru. Pentru faptul ca mi`am "permis" sa fac adminii incompetenti in seara asta mi`am luat ban.
Ma intreb oare asa ceva e trecut in regulament... si daca da, vreau sa stiu unde... ca eu m`am uitat pe regulament si nu am gasit nimic de genul asta.
Am avut "tupeul" sa spun ca unii dintre jucatorii de pe server au wall si adminii au fost foarte suparati pe afirmatia mea...iar cand i`am facut incompetenti am luat ban. Imi pare rau ca nu am apucat sa fac niste screenshoturi. Anyway... mi-a lasat un gust amar serverul vostru. Nu stiu eu mult cs... dar mi`am dat seama ca unii dintre cei care au drepturi de admin nu prea au ce cauta pe server... fiind niste frustrati.

o seara buna tuturor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T4 *Cost1n

[Nobody Changes]



Status: Offline
(since 06-12-2017 22:17)
Joined: 09 Dec 2007
Posts: 11219, Topics: 162
Location: cu pianul in baie<3

Reputation: 321.9
Votes: 230

Post Posted: 28-08-2009, 01:11:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai facut adminii incompetenti ai luat ban. exista admin_page daca crezi ca unu e codat... -

You gave him what he asked for.
I gave him what he needed.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazzi
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-11-2009 13:43)
Joined: 09 May 2009
Posts: 457, Topics: 12
Location: Undeva in galaxie ...

Reputation: 59
Votes: 17

Post Posted: 28-08-2009, 01:21:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poate daca ati fi si voi mai ingaduitori cu playerii nu ar mai fi atatea reclamatii si topicuri inutile.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AloNE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-02-2017 21:23)
Joined: 13 Feb 2007
Posts: 425, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 490.2
Votes: 13

 
Post Posted: 28-08-2009, 01:29:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a fost anuntat sa zica pe admin chat dar apoi in loc sa o faca a insultat admini , eu iam dat ban
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 28-08-2009, 06:48:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

foarte bine ca i-ati dat ban,inca o panarama care nu are ce face,deci tu ai fost anuntat sa spui codatii pe admin_page si tu totusi zici pe chat si ii mai faci si incompetenti,eu cred ca tu esti acea persoana.si ce screenshot-uri vrei sa faci man?la codati?nu esti admin man,numai adminii pot face asta,poate vrei sa zici demo.oricum cum ai zis dak nu sti cs,atunci cred ca tu zici ca unu ii codat si daca iti da cap prin perete la nimereala,invatza cs copile nu deschide thread-uri inutile pt ca ai luat ban ca ai jignit adminii,cred ca daca ai invata cs cu 3-4 boti la expert,aia la cum tu cred ca zici ca au cod si incepi sa le dai kick.Lectia nr.1 pt incepatorii cs:creezi un srv cu 4-5 boti pe easy si incepi sa joci pana inveti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
emillian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-04-2016 14:58)
Joined: 28 Aug 2009
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 100.9
Votes: 4

Post Posted: 28-08-2009, 08:01:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

va multumesc pentru raspunsurile pe care le-ati dat... stiu sa joc cs... ma refeream ca nu sunt expert.

@alone V-am facut incompetenti pentru faptul ca in loc sa va uitati la joc, scriati versuri de manele; pentru faptul ca 2 dintre voi mi-ati dat slay fara nici un fel de motiv in mijlocul jocului.
Da poate am gresit spunand asta pe chat dar oricum tot la ban ajungeam pentru ca si pe admin page tot incompetenti va faceam... totusi eu mi-am luat ban pe server, dar cel care avea wall aseara ce s-a intamplat cu el? Inca poate juca nu?

@Paragon Nu sunt panarama (cred ca te gandeai la tine), iar cand am zis ca nu stiu mult cs, ma refeream la faptul ca nu sunt expert. Dupa felul cum ai postat nu-ti dau mai mult de 15 ani... deci nici prea multa minte.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 28-08-2009, 08:17:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi pare rau ar sunt deacord cu emilian.
am vazut ca multi din admini dupa war3 comfunda sv cu sinu
si slay si kick pe motiv de cap si ca nu luau bomba.
va reamintesc ca pe war3 e free game nu ca pe sin.
si multi admini cand vad o reclamatie admin_page <nume codat> nici macar nu va obositi sa raspundeti playerului daca va uitati sau nu.. si de multe ori va vedeti de joc.
asa ca nu mai suferiti atat de voi ca astia fac topicuri inutile. ca sunt zeci de topicuri.. nu cred ca atatia playeri fac reclamatii ca nu au ce face..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CoCaCoLa

[Legalize <Marijuana>]



Status: Offline
(since 12-04-2012 08:39)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 834, Topics: 30
Location: Undeva in subteran

Reputation: 244.4
Votes: 8

 
Post Posted: 28-08-2009, 08:40:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox...am o intrebare frumoasa pt tine daca unu strica de 14 mii de ori pe chat ca x,y,z e codat,,...chiar mai intri sa vezi daca e asa??..ca aia dezactiveaza imediat codu;)....si la faza ca spune pe admin_page... si admini se fac ca ploua nu am vazut asa ceva ....decat foarte rar in cazurile cand spuneau de adminu cu tare ca are cod sau cand strigau tot asa de 3 ori pe chat ca x are cod...si dupa spuneau pe admin_page;)..in rest nu am intalnit cea ce ai zis tu -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 28-08-2009, 08:50:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

foarte simplu bagi bindu asta de 2 ori ca sa se duca scrisul lui ala in sus si sa nu observe nimeni.
Code:
bind "o" "Admin_SSay [war3.freakz.ro] Mesajele catre admini se fac prin comanda admin_page + mesajul catre admini; Admin_SSay [war3.freakz.ro] Limbajul neadecvat se va pedepsi cu llama/kick/ban; Admin_SSay [war3.freakz.ro] Vizitati forumul serverului http://forum.wow-freakz.com/"


si apoi ii dai admin_psay "nu mai zice pe say cand crezi ca unul este codat scrii in consola admin_page + numele codatului"
si va intelege. dar voi sunteti admini si dati kick sau ban 100.
si nu mai suferi la mine ca ma deranjeaza. ce vrei sa zici ca eu mint sau ce?
vezi ca ma cam enervezi de la o vreme.. te bagi unde nu-ti fierbe oala si comentezi aiurea. la 14-15 ani sau cati ani oi avea tu nu crezi ca te dai com destept?
nu mai suferi atat ca nu ai ani mei si nu suntem nici prieteni sa ne permitem unele lucruri, eu am admin pe war3, hns si sin si imi fac cate putin timp sa intru pe toate si cred ca am mai multa experieta ca tine ca adminat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CoCaCoLa

[Legalize <Marijuana>]



Status: Offline
(since 12-04-2012 08:39)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 834, Topics: 30
Location: Undeva in subteran

Reputation: 244.4
Votes: 8

 
Post Posted: 28-08-2009, 09:03:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca am suferit la tn si in p[rimu rand am 17 ani...si nu cred ca am suferit la tn da se pare ca nu prea iti convine cand iti zice cineva ca nu ai dreptate;).....pana acum avusasi dreptate la un lucru ca nu am experienta ta..asta nu pot sa pun la indoiala ca stiu ca am mai putina exp ca multi dintre admini..dar mai citesteti o data mesaju ca se pare ca tu ai suferitt foarte mult in el:)....ps eu am zis ca nu am vazut vreodata sa se intample asa ceva..deci poate sa intamplat cand erai tu...da mam mirat deoarece nam vazut niciodata sa se intample asa ceva ce ai zis tu;)./..si ps dute bea o bere ceva si calmeazate;)...scz pt greselile de ortografia da ma cam enervai si nu mai ma uit ce scriu:))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 28-08-2009, 09:14:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci scuteste-ma! funk, k/, liq, sunny, zookey si altii cand incept cu "da-i drumu jucatorule; EL E; ma ia "x" esti jn3b00n" astea nu sunt suferinte? daca un player face asa se trezeste cu kick sau ban 100.
inainte sa iei champion erai cel mai mielusel acum esti champ esti cel mai tare. putin imi pasa ca-mi spui tu ca nu am dreptate! eu stiu f bine ce se intampla pe sv cu toate ca nu stau 19/24h pe sv.
si plus ca nu cred ca esti tu in masura sa-mi spui daca gresesc sau nu.
last post

ps. daca esti nervos nu e scuza ca nu stii sa scrii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 28-08-2009, 09:33:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
imi pare rau ar sunt deacord cu emilian.
am vazut ca multi din admini dupa war3 comfunda sv cu sinu
si slay si kick pe motiv de cap si ca nu luau bomba.
va reamintesc ca pe war3 e free game nu ca pe sin.
si multi admini cand vad o reclamatie admin_page <nume codat> nici macar nu va obositi sa raspundeti playerului daca va uitati sau nu.. si de multe ori va vedeti de joc.
asa ca nu mai suferiti atat de voi ca astia fac topicuri inutile. ca sunt zeci de topicuri.. nu cred ca atatia playeri fac reclamatii ca nu au ce face..


+ 1 , majoritatea isi continua linistiti jocul



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
slow_panarama

[Creep]



Status: Offline
(since 09-04-2015 20:50)
Joined: 06 Aug 2007
Posts: 692, Topics: 70
Location: Diham

Reputation: 459.6
Votes: 8

Post Posted: 28-08-2009, 09:40:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revoxe nu vb aiurea ca l-am si intrebat pe emilian de vreo 2 ori sa numeasca "asa zisi codati " dar nu zicea nimik , dupa care ne-a facut incompetenti , eu unu nu ii dadeam ban , dar cand il si rog sa zica care sunt , pentru ca nu prea imi place byca ,choke mare si loss , nu a zis nimik , a tot insistat cu acuzele aiurea , si da in legatura cu slayu si alea sunt total de acord , am observat ca din ce in ce mai multi admini dau slay aiurea , cu toate ca e free game , mai ales la tero , fratilor treaba e destul de simpla "ctri=fragari deci fac rush e normal ca tero sa stea la panda cand ctri sunt peste ei , mutati-va si voi daca chiar vreti sa ajutati cu ceva , nu va puneti numai 2-5 " , cat despre emilian si l-a luat pe drept banu acuza aiurea

Pe umarul stang am un drac iar pe umarul drept nici un inger -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
emillian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-04-2016 14:58)
Joined: 28 Aug 2009
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 100.9
Votes: 4

Post Posted: 28-08-2009, 09:56:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca toti adminii de pe server sunt foarte buni si ca toti stau atenti la cum joaca ceilalti. Nu inteleg de ce te-ai ofensat asa de tare Alone si ai dat ban (puteai da un kick de avertisment) si daca-mi amintesc bine au mai fost 2 inaintea mea care au spus ca exista codati pe server si au luat ban (mi se pare ca sunny sau slow au dat ban).

Cer sa fiu debanat pentru ca ma consider neindreptatit.

slow_panarama wrote:
revoxe nu vb aiurea ca l-am si intrebat pe emilian de vreo 2 ori sa numeasca "asa zisi codati " dar nu zicea nimik , dupa care ne-a facut incompetenti , eu unu nu ii dadeam ban , dar cand il si rog sa zica care sunt , pentru ca nu prea imi place byca ,choke mare si loss , nu a zis nimik , a tot insistat cu acuzele aiurea , si da in legatura cu slayu si alea sunt total de acord , am observat ca din ce in ce mai multi admini dau slay aiurea , cu toate ca e free game , mai ales la tero , fratilor treaba e destul de simpla "ctri=fragari deci fac rush e normal ca tero sa stea la panda cand ctri sunt peste ei , mutati-va si voi daca chiar vreti sa ajutati cu ceva , nu va puneti numai 2-5 " , cat despre emilian si l-a luat pe drept banu acuza aiurea


Ba am raspuns cand ai cerut. Am zis ca adminii sa priveasca asupra jocului si sa fie mai atenti (nu e treaba mea sa stau si sa ma uit cine are coduri - NU SUNT ADMIN). In plus nu mi se parea normal sa spun eu cine avea wall cand adminii stateau si dadeau mesaje spam intr-una (versuri de manele). Eu cred ca ei nu-si cunosc deloc indatoririle de admin, multi dintre ei au luat ca ceva care li se cuvine acest privilegiu de admin ( si spun multi pentru ca nu sunt toti asa...sunt si admini cu capul pe umeri care isi fac treaba - si culmea pot juca in acelasi timp)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CoCaCoLa

[Legalize <Marijuana>]



Status: Offline
(since 12-04-2012 08:39)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 834, Topics: 30
Location: Undeva in subteran

Reputation: 244.4
Votes: 8

 
Post Posted: 28-08-2009, 10:03:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

emilian nici adminu nu este obligat sa stea non-stop sa se uite dupa playeri..nu este platit pt ca are admin..deci nu este obligat sa stea sa se uite numai la joc se mai si joaca;)..si daca ti se pare ca unu e codat si nuti convine dai foarte frumos pe admin_page numele codatului ca admini sa se uite pe el..nu este obligat adminu cat timp sta pe server sa stea numai spectator sa se uite dupa codati;)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 07-06-2024, 04:30:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password