User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 239, 240, 241  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Show only staff posts
Author Message89592
BALONAS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2016 19:04)
Joined: 17 Oct 2013
Posts: 284, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 176.6
Votes: 5

Post Posted: 10-11-2014, 23:08:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

goguletz BIRGAOANU wrote:
imi pare rau balu k te-ai enervat si ai ales aceasta cale .... stiii aveam inainte la semnatura ..... nu lu-a o decizie permanenta pt o emotie temporara cred k ti se potriveste


Ms gogule dar dupa cum se vede nu o mai scoatem la capat bafta la toti si m am distrat de minune cu voi toti ne mai vedem pe server daca nu o sa ma baneze careva pana atunci numai bine la toti si nb.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RoJa

[We're all mad here]



Status: Offline
(since 24-04-2016 01:09)
Joined: 20 Mar 2014
Posts: 398, Topics: 10
Location: Gensokyo

Reputation: 143.5
Votes: 9

Post Posted: 10-11-2014, 23:30:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu o sa te baneze nimeni, si probabil vei ramane cu slot -

When you love what you do, you’ll never ‘work’ another day in your life.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 10-11-2014, 23:33:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se vorbește mult, prost și fãrã rost pe aici. Încã o datã mã conving de faptul cã mulți dau reply-uri doar ca sã se afle-n treabã.
Am sã vã rog sã lãsați dramele și pãrerile de rãu în ultimul ceas. Orice greșealã se plãtește mai devreme sau mai târziu.
Citiți asta și veți înțelege mai multe.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 10-11-2014, 23:34:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun, e decizia ta, nu comentez nimic. Vei ramane in staff ca slot.

P.S. Sa ma aflu in treaba!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 10-11-2014, 23:53:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BALONAS wrote:
MesajTrimis: 10-11-2014, 13:13:24 Rãspunde cu citat (quote) Report this post to the moderators of this forum
Freakz * BALONAS de azi are downgrade la champ. Banurile nejustificate si lipsa profesionalismului costa. Ai grija pe viitor daca iti doresti sa ramai admin. Fii linistit ca te vor urma si altii.
__________________________


Fratilor cu toata stima si respectul dar se pare ca nu vreti sa intelegeti.Banuri nejustificate? V am explicat despre ce era vb dar se pare co tineti doar pe a voastra,, si Cifre lipsa de profesionalism? serios? Asta chiar ma suparat nu downgrade ul. Daca si pe mine ma doare in cot atunci numai am ce zice. Oricum de o bucata de vreme orice as spune nu are nici un fel de importanta pt voi .Voi aveti dreptate iar restul gresesc. Sa fiu linistit? pt ce? crezi ca ma bucura daca ii penalizati pe altii nu frate.

Si iti raspund tie cifre avand in vedere ca TU mi ai luat partea la problemele pe care le am cauzat la inceput "NU NUMAI VREAU ADMIN". Iti multumesc oricum de incredere.

As fi recunoscator daca mi-l scoateti imediat. Mersi ca ma-ti lasat sa fac parte din stafful vostru.

Peace.


Balon cand jucai si ai banat din joc un posibil codat fara sa ii verifici ai dat dovada de profesionalism? Sau vrei sa continui lista. Am stat destule zile invizibil pe sv sa vad cat de corecti sunteti ca admini. Cand intri pe sv te bagi direct la joc pt ca ala e pe primu plan. Daca erai cu adevarat loial si recunoscator ca ai admin nu renuntai. Unu din colegii mei de la putere a zis bine ca sunteti unii care folositi adminu doar in interese personale nu pt binele sv... Prin gestu tau confirmi asta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 11-11-2014, 00:29:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fereasca sfantu sa se apuce un owner sa se uite in logo si sa verifice daca au fost date banuri in timp ce jucati . Nu e greu sa se verifice , dar mai bine nu . Daca se vede ca faci kill sau esti omorat iar in acelasi timp dai vreunuia ban e vai si amar de pielea adminului respectiv . Deci mai bine nu ma uit .
In loc sa se ceara scuze pt faptul ca s-a ajuns ca pe war5 adminii sa dea banuri nejustificate , vad ca va dati victime . Nu indrept degetul spre balon sau bombardierul , e vina tuturor care au recurs la asemenea atitudine .
Cat despre restul care va faceti treaba bine nu are nimeni nimic de obiectat . Si DA , s-a intamplat nu odata si nu din partea unui singur admin , ci pur si simplu un comportament de indiferenta in masa si banuri nejustificate la fel.
Lasati victimizarea , ati gresit suportati consecintele . Treaba CA NU MAI VREAU ADMIN ... e pur si simplu o reactie copilareasca lipsita de demnitate , nu iti recunosti greseala desi colegii mei ti-au aratat negru pe alb ca asta s-a intamplat .
Hai la revedere .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marele.trantor

[Trantorul]



Status: Offline
(since 03-11-2017 17:41)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 2195, Topics: 25
Location: cluj napoca

Reputation: 235.5
Votes: 33

 
Post Posted: 11-11-2014, 12:00:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Balu! wrote:
marele.trantor wrote:
Hey colegi, uite ceva ce imi ridica iar *parul pe spate:

"ò intrebare..chiar nu stiu aici...cum pot da gag,kick/ban unui player care are nume asemanator ca al altuia/. exemplu /...1: balu si al doilea balu! ...cum pot aplica comanda pe unul singur.. "

Ok, cine vrea sa faca bine, sa-i zica cum se face.

Domnule Balu, 2 intrebari la tine:

1- cand un player anunta pe altul ca are cod, tu stai linistit la joc?
2- pe o alta harta, ai fost anuntat pe "U@" ca ai codat, ai iesit fara sa spui nimic dupa vreo 2 min si nu te-ai mai intors. de ce?
(la ambele situatii este LOG in caz ca...)


Te rog sa-mi justifici actiuniile tale, nu e nici o graba.

te referi la codatul care l-am banat cu .!. ... era unu-l care spunea de villas... am crezut ca la el se refera cand a spus ca " poate il vede vre-un admin"....la mine pe chat nu a aparut nimic...inainte sa ies am fost pe forum ,am postat codatul si apoi am iesit..poate a fost anuntat cat am fost pe forum apoi am iesit imediat. ...codatul l-am vazut dupa ce a fost harta pool_ day.. pana atunci era crys spec...nu stiu sigur daca el era dar un admin spec pana de pool..am specicat ca in jur de o luna nu prea o sa am timp de nimic..intru putin si ies...repet,pe chat nu am vzt nimic....nu neg ca a scris, a fost greseala mea si nu am vazut...imi cer scuze,a fost greseala mea...Daca se merita downgrade sau remove,nu e nici o problema...a fost greseala mea ca nu am vazut si mi=o asum,dar la faza ca mi-a spus si am iesit dupa 2 minute am fost pe forum..se poate vedea ora cand am postat codatul!!
p,s
quote="RoJa"]Cand au nume asemanatoare, si nu vrei sa risti, iei userid-ul celui care vrei sa ii dai kick/ban. Exemplu:

Freakz * RoJa" 32068 STEAM_0:0:15878746
Se pune # in fata cifrelor si tot userid-ul in ghilimele:
amx_kick "#32068"
amx_ban "#32068" 0 aim

Dar in cazul prezentat mai sus e de ajuns sa scrii amx_kick "Balu!"

de aceea am intrebat..imi apare much argument ....[/quote]





Ok, Balu, tin cont de faptul ca de cand stiu ca ai admin nu am mai inregistrat probleme din partea ta.
Te rog sa ai grija pe viitor sa nu mai faci greseli de novice!
*Fa-le si tu sa iei downgrade direct! WTH?!


am ceva cu Busu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 11-11-2014, 12:05:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Organizez o campanie de caritate pentru un Centru de plasament din Bucuresti.
In mod normal,nu as recurge la acest mijloc pentru a va solicita sprijinul...
Pe 6 decembrie,vom incerca sa oferim o zi de bucurie in viata unor copii...cine doreste sa contribuie cu jucarii,hainute,dulciuri...orice lucru este bine venit!
Va multumesc si va stau la dispozitie!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marele.trantor

[Trantorul]



Status: Offline
(since 03-11-2017 17:41)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 2195, Topics: 25
Location: cluj napoca

Reputation: 235.5
Votes: 33

 
Post Posted: 11-11-2014, 12:27:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stimati colegi, observ ca v-ati format un prost obicei sa iesiti imediat din game sa postati codatul. Ce atata graba pt. asta? V-ati motivat cu "daca face reclamatie?" Las' sa faca! Doar la tine e DEMO(daca are cod evident, ajunge demo si de 5 sec!!! - daca ati surprins faza)! Va spun asta deoarece, ieri fiind undercover am fost *martor(is ortodox BTW) la o scena de asta... cat posta codat, un alt nene rupea capuri pe server! Asta e doar o situatie, dar se mai pot intampla si altele in lipsa voastra! Faceti mai fratilor un fisier .txt sau ce vreti voi unde sa va notati care si pe cine ati banat, iar intr-o pauza sau la final, (adica cand iesi din game) ii postati.
*Sper sa va ajute ideea asta, nu e o regula noua, nu intelegeti gresit!


am ceva cu Busu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-11-2014, 14:13:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu deja am facut asta mi-a deschis ochii ceed cred.... infine nu mai tin minte cine dar mi-a fost de mare ajutor -


si hornet iii dau ban pe ip ala dar ce fac cu el pe viitor il las in pace sau il taxez


Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 11-11-2014, 14:49:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

goguletz BIRGAOANU wrote:
si hornet iii dau ban pe ip ala dar ce fac cu el pe viitor il las in pace sau il taxez

Dacã te referi la acel player cu wall, acum e banat. Dacã pe viitor mai intrã și ești atât de perspicace încât sã îi reții IP, atunci te decizi. Dacã va juca fãrã cod, evident cã nu îl poți bana fãrã motiv. Dacã va folosi cod, demo și ban. IP-ul e banat, șansele sã revinã cu acelaș IP sunt nule momentan.
Ideea e sã fiți cu ochii pe ãștia care au fost codați și revin pe server, unii revin clean și alții revin la fel de codați.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-11-2014, 15:08:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok miau dar macar pot sa ii arat obraju si lui si lui gremki k mau mintit amandoi

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 11-11-2014, 16:14:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

goguletz BIRGAOANU wrote:
ok miau dar macar pot sa ii arat obraju si lui si lui gremki k mau mintit amandoi

Fã ce știi. Gremki e curat și susțin asta pânã-n pânzele albe.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
THEMASK

[war5 server owner]



Status: Offline
(since 29-12-2015 15:39)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 771, Topics: 20
Location: Oradea

Reputation: 393.4
Votes: 18

 
Post Posted: 11-11-2014, 18:39:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

meeeow wrote:
goguletz BIRGAOANU wrote:
ok miau dar macar pot sa ii arat obraju si lui si lui gremki k mau mintit amandoi

Fã ce știi. Gremki e curat și susțin asta pânã-n pânzele albe.

Eu pot baga mana in foc pt gremki.


Nu pierd niciodatã, ori caștig ori invãț !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 11-11-2014, 19:05:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

THEMASK wrote:
meeeow wrote:
goguletz BIRGAOANU wrote:
ok miau dar macar pot sa ii arat obraju si lui si lui gremki k mau mintit amandoi

Fã ce știi. Gremki e curat și susțin asta pânã-n pânzele albe.

Eu pot baga mana in foc pt gremki.


La ora actuala joaca curat. Faza din trecut a fost odata,dar probabil ii e frica sa se mai riste



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 239, 240, 241  Next    


The time now is 29-04-2024, 06:52:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x