User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admini

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message234
H@rdCorE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-01-2015 11:20)
Joined: 11 Nov 2014
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 65.3
Votes: 2

Post Posted: 11-11-2014, 14:15:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TITLU : Reclamatie Admin

1. Nicku-ul tau : H@rdCorE
2. Nick admin (reclamat) : SopranoBoy si Smithh
3. Data / Ora / Harta :11.11.2014-14:08
4. Motivul reclamatiei : ca orice admin normal, cred ca e corect sa stai pe server si sa ai putin grija de joc cum se joaca/codati/+restu. In schimb ei doi stau si fac doar CAMP si SPWNKILL. Un player daca face chestia asta abuziv mi se pare normal sa fie atentionat si chiar sanctionat. Dar ma gandeam ca adminii de pe acest server au ceva in cap, si ma refer la MINTE. Nu cred ca i-ar conveni nimanui sa ia head de 10x la rand ca smith si sopranu fac camp si spawnkill.
5. Dovada reclamatiei :Nu am facut demo, dar cred ca adminii nu sunt niste soareci de 12 ani si vor recunoaste.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k!nderpatty

[P.Smithhh]



Status: Offline
(since 12-06-2017 09:43)
Joined: 27 Mar 2013
Posts: 644, Topics: 13
Location: United States

Reputation: 218.6
Votes: 6

 
Post Posted: 11-11-2014, 14:36:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

H@rdCorE wrote:
TITLU : Reclamatie Admin

1. Nicku-ul tau : H@rdCorE
2. Nick admin (reclamat) : SopranoBoy si Smithh
3. Data / Ora / Harta :11.11.2014-14:08
4. Motivul reclamatiei : ca orice admin normal, cred ca e corect sa stai pe server si sa ai putin grija de joc cum se joaca/codati/+restu. In schimb ei doi stau si fac doar CAMP si SPWNKILL. Un player daca face chestia asta abuziv mi se pare normal sa fie atentionat si chiar sanctionat. Dar ma gandeam ca adminii de pe acest server au ceva in cap, si ma refer la MINTE. Nu cred ca i-ar conveni nimanui sa ia head de 10x la rand ca smith si sopranu fac camp si spawnkill.
5. Dovada reclamatiei :Nu am facut demo, dar cred ca adminii nu sunt niste soareci de 12 ani si vor recunoaste.



1)Grija de Server- o am, poti sa verifici fie direct in joaca, fie prin lista de codati.
2)Camp- nu am facut niciodata , ca nu joc la asa nivel.
3)Spawnkill - niciodata abuziv! se mai intimpla, e gungame!

Nu cred ca tu esti acel care ar trebui sa ne caute de MINTE!

Multumesc pu reclamatie, esti primul care o face impotriva mea!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
H@rdCorE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-01-2015 11:20)
Joined: 11 Nov 2014
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 65.3
Votes: 2

Post Posted: 11-11-2014, 14:44:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

doamne, nu pot sa cred ca ai tupeul si nesimtirea sa spui ca nu faci camp si spawnkill. Promit ca o sa revin cu demo, si atunci chiar sunt curios ce o sa mai spui. Ciao!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k!nderpatty

[P.Smithhh]



Status: Offline
(since 12-06-2017 09:43)
Joined: 27 Mar 2013
Posts: 644, Topics: 13
Location: United States

Reputation: 218.6
Votes: 6

 
Post Posted: 11-11-2014, 14:47:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

H@rdCorE wrote:
doamne, nu pot sa cred ca ai tupeul si nesimtirea sa spui ca nu faci camp si spawnkill. Promit ca o sa revin cu demo, si atunci chiar sunt curios ce o sa mai spui. Ciao!


citeste mai atent ce am scris. Ciao Cacao!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*PITZY*

[*PITZY*]



Status: Offline
(since 13-07-2022 20:47)
Joined: 05 Aug 2011
Posts: 1745, Topics: 128
Location: Ger-Ma-Nia

Reputation: 382.8
Votes: 18

   
Post Posted: 11-11-2014, 15:30:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene atata timp cat faci o reclamatie impotriva unui admin sau plaier , ar trebui mai intai sa ai bun simt sa nu jignesti plus ca tu nici dovada nu ai , daca nuti convine sau ai anumite chestii care nu iti convin anuntama in pm sau chiar pe forum dar fara dovada nu iau nimik in consideratie indiferent de cum este un admin de pe acest server nu este nimeni in masura sai judece nici chiar eu , nu accept pe nimeni sa aduca injurii sau jigniri la adresa adminilor indiferent de greseala


Topic inchis !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *PITZY*, 11 November 2014 13:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 18-09-2024, 09:56:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x