User
Pass
2FA
 
 

Managementul serverului

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message299
Maverick_

[The Maverick]



Status: Offline
(since 08-08-2015 16:05)
Joined: 04 May 2013
Posts: 543, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 271
Votes: 11

 
Post Posted: 12-11-2014, 21:44:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut ! Am observat tot mai multe cereri de modernizare a sv-ului in ultima vreme. Din ideea lui GsX, am discutat cu Acer si am venit cu o solutie. Am putea sa preluam mai multe responsabilitati, gen solutionarea de cereri unban/reclamatii, cereri admin, update cu harti noi, etc.

Tinand cont ca suntem cei mai vechi ( dupa Alecs, Nino, Jellal, normal) si , tinand cont ca facem parte din consiliu banuiesc ca treaba noastra e apreciata, cred ca e o idee buna sa incepem sa ajutam mai mult -


If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
House 3:16
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Acer

[Creep]



Status: Offline
(since 05-12-2017 19:31)
Joined: 17 Aug 2011
Posts: 753, Topics: 21
Location: Sibiu

Reputation: 427
Votes: 14

 
Post Posted: 12-11-2014, 22:06:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca si complectare pot sa spun ca oricum intru zilnic pe server/ forum si din timpul alocat am putea veni in ajutorarea problemelor serverului.Ramane la latitudinea celui in drept daca se accepta sau se respinge cele mentionate mai sus.Sper sa nu deranjeze pe cineva ca venim cu aceasta propunere.Multumim!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
2Moare

[Creep]



Status: Offline
(since 02-03-2018 09:17)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 643, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 127
Votes: 7

Post Posted: 13-11-2014, 11:06:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am vb cu Alecs sa imi dea acces la admini si sa iau inca 3 insi ( admini ) sa ma ajute...

Acces la admini ma refer la oameni care nu au orele necesare dar sunt destul de vechi pe server , intra destul , respectuosi , anunta codatii...

Dar vad ca nu a vorbit cu El_nino si a cazut treaba...

O sa mai vorbesc cu Alecs , momentam e in Germania ... Vorbiti si voi cu el pe messenger!!!

Sunt de acord cu toate!

Apropo , la finalul lunii Noiembrie , vreau sa adunam niste bani , fiecare cat poate pentru populare... Costa 50 de lei pe saptamana boost-ul , e vorbita cu Alecs , a fost de acord , dar ne trebuie pe luna...

EU deja i-am dat 10 Euro pt. adminul meu pe 2 luni , dar nu ma deranjeaza sa mai dai 50 de lei...


Cu cine am mai vorbit si au fost de acord : Silent , Bunica si inca cineva , nu mai stiu!!!

In primul rand , ne trebuie flux de jucatori ca sa avem pentru cine modifica sau dezvolta serverul...

Da-ti un raspuns cu cat puteti dona , suma minima fiind 20 de lei... un pachet de tigari si o bere la 2 L...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JeLLaL

[Never give up!]



Status: Offline
(since 26-01-2022 14:44)
Joined: 29 Nov 2012
Posts: 8774, Topics: 1365
Location: Iasi City

Reputation: 2952.4
Votes: 480

       
Post Posted: 13-11-2014, 21:01:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@2Moare, daca nu sunt activi acei tovarasei ai tai, nu pot face orele necesare -.

Trebuie schimbate multe.. s-a terminat un ciclu.

Cine are propuneri, sa faca un nou topic cu planul si noi vom vota daca suntem pro sau contra, si sa fie si unul doar cu mape, din care sa alegem.





GFX Zone!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alecsoviki

[Playcs Romania]



Status: Offline
(since 13-11-2020 16:19)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 6986, Topics: 236
Location: Pe zona.

Reputation: 1528.8
Votes: 272

       
Post Posted: 03-01-2015, 19:25:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Orice sugestie venita e buna. Nu trebuie sa o accept eu neaparat, voi cei vechi, puteti lua decizia daca e buna sau nu pentru server, iar Nino/JeLLaL o pot accepta la fel si ceilalti admini vechi pot participa la acceptarea acesteia. Eu o sa o duc la sfarsit la acceptul vostru. De accea sunteti aici, oameni de baza, sa puteti conduce serverul si fara mine, cat lipsesc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by alecsoviki, 03 January 2015 17:25



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-09-2024, 00:45:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x