User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Cocacola
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message6154
CoCaCoLa

[Legalize <Marijuana>]



Status: Offline
(since 12-04-2012 08:39)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 834, Topics: 30
Location: Undeva in subteran

Reputation: 244.4
Votes: 8

 
Post Posted: 30-08-2009, 08:31:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun levier vad ca nu ajungem niciunde si nu scriu documente oficiale nu scriu cu pixu sa fiu obligat sa scriu cu virgule si cratime..in caz ca nu ai obs aici nu e viata reala;)....nu le mai confunda..tocmai deaia ma gandi sa va pun alta intrebare interesanta de cand sau pus conversatile de pe mess ca probe si sau creat asemenea conflicte??..sau ai vrut levier sa faci din mine un caz mai special?-...din cate stiu eu in regulament nu scrie nimica despre comportamentu care tr sal avem pe mess...deaorece e si normal ca sar baga in viata noastra...deaia li se zice la admini cand se mai ia la cearta saua dmin-player pe forum sa se duca pe mess..ca pot vb cum vrea ei...daca pe mn ma scoate unu de joaca pe server din sarite asta intamplanduse pe mes..pana la urma ma injura si daca ma auc cu el sa ma injur etc...si el posteaza aici..normal chestia aia nar tr sa insemne nimic..adminu tr sa aiba comportament exemplar pe server cf pe mirc,skype,yahoo messenger e tr lui atat timp cat na facut asa pe server vreodata si nu o face;)...ca acum ar urma sami spui ca daca Raptorr care e vecin cu mn si ma apuc cu el la injurat si etc...si el ma inregistreaza si va da voua inregistrarea sunt sanctionat??..ca daca sant sanctionat pt ce fac pe yhaoo cea ce nu are leg cu serveru incepe serveru sa ma sanctioneze si pt ce fac in viata reala ca nu ar fi departe:D...deci te rog sami cauti si mie un reg unde spune ca noi tr sa facem pe mess cu tare cu tare cu tare atunci iti dau dreptate deplina...pana atunci hai sa incheiem balciu imi astept sanctionarea warmurile sau scaderea ce se hotaraste si sa incheiem;)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BojaN

[sefu' la valoare]



Status: Offline
(since 30-01-2019 09:54)
Joined: 23 Jul 2009
Posts: 5420, Topics: 286
Location: Giurgiu, RO.

Reputation: 754.3
Votes: 132

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  sinnerzqrr 
Post Posted: 30-08-2009, 08:43:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CoCaCoLa wrote:
din cate stiu eu in regulament nu scrie nimica despre comportamentu care tr sal avem pe mess




Interesant, atunci de ce ii spui pe mess sa vorbeasca frumos ?! (ex. limbajul?!).


Din cate imi aduc eu aminte, chiar in prima sau a doua zi a mea pe server tu mi-ai facut poze. Foaorte frumos, nimic de zis. M-am pus spectator, am dat id si tu ce ai facut, mi-ai dat *** ?! Pentru ce ?! Eram si spectator, iti dadusem si Y!M.

Sa nu-ti mai spun ca a trebuit sa imi reinstalez CS-ul din cauza acelui ***, pentru ca tu, D-l CoCaCoLa erai prea ocupat si nu ai mai intrat sa imi dai ***, mi-ai spus sa cer la cineva dupa server. Dar mai era vreun admin pe server ?! Iti spun eu, NU. Si cand a intrat unul si i-am cerut a spus ca nu ma cunoaste si de unde stie el ca nu am fost "***" pe alt server pentru coduri.


Stiu ca nu sunt in staff-ul serverului, dar v-as sugera sa o lasati mai usor cu ***-ul atunci cand faceti screen-uri sau cu superss-urile pe baza demo-ului unui player care nici macar nu are admin.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 30-08-2009, 09:22:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cola.. la faza cu warn m'am referit la vampire, el a folosit cuvinte indecente.
tu doar ai vorbit de sus, ceea ce e de evitat pt ca devii vulnerabil in fata altor persoane, crezi ca pe mine nu ma enerveaza nimeni? dar daca incep sa ma injur cu ei nu rezolv nimic si ultimul taran de la coada vacii este capabil sa injure -
*** si super ss sunt niste functii deosebite, le recomand sa se dea pt coduri, dar dupa ce se stie o chestie clara.
ce ai facut tu e ceva de genul, ai tras in suspect dupa care ai strigat "stai ca trag" nu invers.
@vampire, vezi ca poate vine ziua cand chiar dai un chix de comportament pe sv si prinzi vreun owner pe acolo si nu o sa mai ai ocazia sa fi chinuit cu poze si alte alea.. esti un instigator si stii f bine acest lucru -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CoCaCoLa

[Legalize <Marijuana>]



Status: Offline
(since 12-04-2012 08:39)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 834, Topics: 30
Location: Undeva in subteran

Reputation: 244.4
Votes: 8

 
Post Posted: 30-08-2009, 09:46:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a ok felix:))..oricum la inceput cand iam zis 4 poze fast si alea nu iam vb de sus imi pare rau daca asta se intelege;)...dar asta e stilu meu de a vb si de a ma exprima eram bn dispus..si asa vb;)...ca si eu daca ii zic unuia ceva pe mess..el poate sa aiba impresia ca tip la el sau cva:D..ca deobicei eu folosesc aceleasi emoticonuri:))...-..si -.,..atata...deaia a zis el de emoticonuri astea le folosesc..dupa cand a inceput sa ma faca la misto mestere si alea...atunci am iceput sa ma enervez sis al iau pe sus:P..da pana sami zica prima data mestere e stilu meu de a vb..si fiecare cam percepe diferit....daca eu zic la 10 oameni pe mess cf ba?-w,,,,unu o poate lua ca pe o insulta altu i se pare normal etc:P....si bojane..chiar numi amintesc cand tiam dat *** si tiam zis sa intri sati dea alt admin *** in caz ca am facuto...nu pot sti decat o explicatie probabil...am fost chemat la treaba eu avand casa in constructi si nu as fi putut ramane o data ce ma chemau la munca sai ajut;)..intelegi tu bojane...???....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 30-08-2009, 11:45:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba, m-am convins ce-i cu tine.
in cazul in care asta nu-i viata ta reala, cauta-ma in vis.
si daca nu stiai, limba romana te obliga in ORICE forma sa ii respecti regulile. esti un ciortan care nu are nici cea mai mica notiune a gramaticii si o dai cum ti-e tie bine.
daca nu conteaza cum vorbesti pe mess inseamna ca n-ai scuza pentru cum i-ai vorbit, ca te-a enervat sau nu.

si lu bojan de ce i-ai dat ***? ca te rodea palma sa dai cat mai multe comenzi.

analfabetule.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CoCaCoLa

[Legalize <Marijuana>]



Status: Offline
(since 12-04-2012 08:39)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 834, Topics: 30
Location: Undeva in subteran

Reputation: 244.4
Votes: 8

 
Post Posted: 30-08-2009, 12:06:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

levier nus carei problema ta..eu nu mam luat de persoana ta nu team jignit cu nimica si asta il intreb si eu pe bojan cand unde cum..eu team respectat si nu team jignit si iti cer acelasi lucru in schimb;)...da?...si e o tara democratica in caz ca nai mai iesit din casa nu e una comunista nu sunt obligat sa scriu corect gramatical...pe net sau alt undeva decat undeva unde sunt sanctionat cand nu scriu corect scoala..si alte parti..acolo scriu corect..ok?...si vezi ca deja ai deviatd e la subiect si ai dat in offtopic;)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 30-08-2009, 12:43:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ai nici cea mai mica idee ce presupune comunismul. si tocmai tu ai zis ca nu esti obligat sa scrii corect. de unde o luam logic ca scrii gresit

permite-mi sa-ti dau definitia verbului a gresi in limba romana, ca probabil nu o cunosti : A GREȘ//Í ~ésc 1. intranz. 1) A face o greșealã; a încãlca anumite norme, principii.
2) Eronat, incorect, inexact.
in general esti obligat sa scrii corect gramatical cand scrii in limba romana, asta defineste limba romana. gramatica o face diferita de limba swahileza. gramatica si cuvintele si ortografia lor, chestii care te bat la fundu gol.
gata cu offtopicul. cand ai sa mai cresti si ai sa intelegi cum e cu corect gramatical si gresit gramatical si importanta lor, sa ma anunti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SphinCS

[Creep]



Status: Offline
(since 21-03-2012 13:51)
Joined: 13 Feb 2008
Posts: 794, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 223.7
Votes: 6

Post Posted: 30-08-2009, 13:13:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aoleo terminati cu offtopicul!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vampire

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 21:06)
Joined: 15 Sep 2006
Posts: 170, Topics: 41
Location: Bucuresti

Reputation: 267
Votes: 4

Post Posted: 30-08-2009, 13:49:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@felixcat: stiu ca esti owner si asa mai departe, dar cauta in toate logurile acestui server de cand a fost facut el, si arata-mi o singura data cand am vorbit eu aiurea fara sa fiu grav provocat. Iti spun de pe acum ca n-ai sa gasesti.
Voi acum vreti sa-mi dati mie un warn pentru limbajul folosit fata de un admin pe mess. Hai sa fim seriosi, dupa ce "adminul" mi-a stricat cs-ul vroiai sa-i mai si vorbesc normal ? Pentru mine era a 2-a oara cand trebuia sa-mi refac cs-ul dupa ***-ul lu' Alone (care apropo, n-a patit nimic pentru comenzi date aiurea, ca sa nu mai vorbesc de grave lacune in modul de a fi admin pe un server).
Din toate discutiile avute aici, nici macar una nu s-a referit la warnul dat "domnului" admin care a incalcat regulamentul. Dar cum este mai peste tot, da-l draq de player, ca doar "noi conteaza".
Nu vroiam sa spun asta, dar daca voi nu va respectati propriul regulament.., vreti sa-l respecte adminii ? De playeri ce sa mai vb ?
Felix, nu uita un lucru, daca citesti cu atentie tot ceea ce am vb cu el pe mess (iarasi regret ca n-au iesit emoticoanele, daca stie cineva cum sa fac sa le ia, pls tell me) nu consider ca am fost catusi de putin lipsit de respect fata de el, si majoritatea discutiei s-a axat pe faptul ca a dat *** aiurea, ceea ce repet, este o greseala de adminat.
Gata, nu veti mai vedea post de la mine, ca si asa am scris destul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 30-08-2009, 13:59:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vampire -
fa poze la discutie. se vad f bine emoticoanele.
cum am zis. coca face exces de zel ca a primit si el admin.
de cate ori l-am vazut pe vampire e linistit si isi vede de joc plus ca joaca f bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mor@ndy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2009 12:07)
Joined: 17 Jul 2006
Posts: 128, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 235.9
Votes: 4

Post Posted: 30-08-2009, 14:07:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Levier.. tare urat mai vorbesti, m ai dezamagit -

@ vampirule, pretentiile sunt ft mari din partea ta -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 31-08-2009, 10:26:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

uhm...coca cola...ori tu ai ghinion la persoane cand iei pozele...ori te grabesti si le dai de inteles(nu neaparat prin limbaj vulgar) ca tu esti al mai mare si ca tu ai mereu dreptate.
nu stiu cum de tu le patesti copilule...
am luat si eu destule poze pana acum si pot afirma cu mana pe inima ca nici macar unul nu a facut misto de mine sau a vb vulgar. like i said. depinde cum te adresezi. that being said... calmeaza-te. -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CoCaCoLa

[Legalize <Marijuana>]



Status: Offline
(since 12-04-2012 08:39)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 834, Topics: 30
Location: Undeva in subteran

Reputation: 244.4
Votes: 8

 
Post Posted: 31-08-2009, 13:13:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sant destul de calm dudy si dupa cum vezi e singuru cu care am avut aceasta problema nm nu sa plans in afar de el..ca i sa parut ciudat cum vb eu pe mess:))..si am luat de la multi poze nu sa zic ca sant 2-3......si faza tare aproape toti admini dau *** cand fac pzoe in caz ca respectivu iese si nush cum de eu am intodeauna noroku dintre toti...ca sunt singuru de am primit reclamatie pt asa ceva -)-....asa sant eu mai ghinionist ce sa fac:P....

PS:revoxe iar te bagi aiurea in seama..tiam mai zis si pe privat nu ma int absolut de loc ce ai tu de spus...i inainte sa te iei de alti cum faci intodeuna ca etsi genu can nuti convine de cineva esti primu sa bagi strambe peste tot..uitate la tn....cand ai prins ultimu codat pe server ....uitate cat de des intri pe server..cand ai mai facut ceva pe server inafar sa te joci..asa ca veziti de sus nu te mai crede asa breaz ca nu esti;)..capisi?-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bamboochaa

[Creep]



Status: Offline
(since 16-11-2013 12:01)
Joined: 22 Sep 2007
Posts: 815, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 356.4
Votes: 8

Post Posted: 31-08-2009, 15:59:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@CocaCola
Scuze ca ma bag, dar eu am vazut foarte rar ca adminii sa dea "***" imediat dupa ce au facut poze.Se intampla asta in cazul in care cel suspectat se face ca ploua si nu da id-ul.(nu este cazul si aici)

Sorry de offtopic -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 31-08-2009, 16:29:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bamboochaa wrote:
@CocaCola
Scuze ca ma bag, dar eu am vazut foarte rar ca adminii sa dea "***" imediat dupa ce au facut poze.Se intampla asta in cazul in care cel suspectat se face ca ploua si nu da id-ul.(nu este cazul si aici)

Sorry de offtopic -


eu sunt unu care dau mereu *** dupa poze. dintr-un motiv care stiu ca sa discutat mai de mult pe forum. se da *** in caz ca iese dupa poze,si se intampla de multe ori. deci nu cred ca moare nimeni daca ia *** si dupa ce da pozele i se scoate. salut



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ion.mzk, 31 August 2009 14:54



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 10-05-2024, 04:16:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x