User
Pass
2FA
 
 

Cerere Helper [StreakER]

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message1123
StreakER

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2015 09:22)
Joined: 12 Nov 2014
Posts: 149, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 123.6
Votes: 5

     
Post Posted: 13-11-2014, 11:54:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hey, buna ma numesc Catalin , am 14 ani. Numele cu care joc este StreakER. Da detin un cont PREMIUM
Timpul petrecut pe server : http://imgur.com/dLZu19N
Vreau sa spun ca m-am chinuit atat timp sa fac cele 50 de posturi, in tot acest timp puteam sa ma joc pe server -, dar daca astea sunt regulile...
Joc Minecraft de aproape 5 ani, iar pe server de 4-5 luni, da luna aceasta am intrat mai putin..., de acm incolo o sa fiu mai activ. Servarul l-am descoperit singur, cautam un server de survival, si am vazut , Mc.Anzo.Ro, mi-a placut numele - si l-am incercat.
Propun sa se mareasca Shopul, sa se mai adauge cateva minigameuri si cam atat.
Despre server am o impresie foarte buna, imi place mult, e un server decent cu admini de treaba, sunt ploturi , minigameuri, e super tare sv -
Ca Helper cred ca m-as descurca destul de bine , am mai fost Helper in treacut (pe un sv care acm e inchis), stiu toate comenzile, stiu sa adminez, sa pastrez linistit chat-ul. -
Am citit regulamentul si il accept.
De donat ,cred ca voi dona , depinde, poate daca imi va fii aceptata cererea de Helper -
P.S : As dori ca oricine imi va da CONTRA, nu mai voi supara, dar vreau sa vad si motivul ca sa stiu ce am gresit si sa pot sa indrept -

Scuze de edit, dar nu am pus bine linku de la poza -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xRaZor

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 08-07-2018 18:08)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 262, Topics: 5
Location: Craiova

Reputation: 591.3
Votes: 41

Post Posted: 13-11-2014, 17:08:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate vad ai cam tot ce-ti trebuie,te-am mai vazut pe server si cred ca te-ai descurca,ai un PRO de la mine.

xRaZorStriKe
[Co-Owner]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
#Decklowaz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2019 19:27)
Joined: 08 Oct 2014
Posts: 377, Topics: 4
Location: In Peluza

Reputation: 604.5
Votes: 31

Post Posted: 13-11-2014, 20:40:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Greseli gramaticale ..."Servarul"
2.Ai facut si reclama ... "Mc.A**o.Ro"
3.Oricine poate veni cu vrajeli de genu' ... " am mai fost Helper in treacut (pe un sv care acm e inchis), stiu toate comenzile, stiu sa adminez, sa pastrez linistit chat-ul"

@EDIT: "Joc Minecraft de aproape 5 ani" - Minecraft a aparut prin 2011 !

Totusi ti-as da o sansa, deci ai PRO de la mine !

Nero544
Moderator

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 16-11-2014, 03:12:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost APROBATA.
Pentru a primi gradul, te rog sa imi lasi un PM cu nick-ul tau si un link la aceasta cerere.
Atentie! Trebuie sa trimiti PM-ul in maxim 3 zile de la data acestui post, sau nu vei mai primi gradul (bineinteles, in cazul in care s-a anuntat absenta gradul va fi primit la intoarcerea din vacanta)!

Alte comentarii: Bafta.

Topic Closed.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 16 November 2014 01:13



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 04-05-2024, 13:45:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x