User
Pass
2FA
 
 

Recuperare admin!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Admin request
Author Message521
Tradare
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-12-2014 15:33)
Joined: 06 Nov 2013
Posts: 430, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: -11.5
Votes: 12

   
Post Posted: 17-11-2014, 17:28:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick : Tradare
2. Ore jucate (linkul cu gametracker) : http://www.gametracker.com/server_info/93.119.24.201:27015/top_players/?query=Tradare&&Search=Search
3. De cat timp joci pe server?: 5-7 luni
4. Varsta : 16
5. De ce vrei sa fii helper? : Deoarece am auzit pe server ca se cauta helper capabili si odata ce ma bazez pe mine si am fost un admin fara nici o reclamatie facut si cum ma reapuc iar de server ca vad ca nu reusesc sa invat pentru scoala vreau sa reintru din nou in echipa , n-am vrut sa va parasesc , dar incepea scoala si dupa ce am terminat cu mevid imi scosesem pc din camera , dar l-am primit inapoi si acum ma tin doar de zmx
6. Puncte de fidelitate : incerc sa fac in topicuu cu reclamatii sa nu ziceti ca sunt bulangiu -
link1:
link2:
7. Detii Golmember (VIP) ? : NU!
8. Accepti regulamentul zmx.freakz.ro ? : L-am acceptat si il voi accepta mereu !
P.S am vazut ca sunt admini noi pe server si as vrea sa ii cunosc , sper ca o sa fim frati bun asa cum am fost cu toti , va astept sa ne imprietenim --
-


http://i.imgur.com/YM0G1V9.jpg

Y!M : [email protected]

Sefu lui ~MRS~ , !!!king!!! si sETh -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
!!!king!!!

[High Sictir']



Status: Offline
(since 16-09-2017 21:42)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 1511, Topics: 26
Location: Timisoara

Reputation: 175.3
Votes: 41

     
Post Posted: 17-11-2014, 17:33:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baga activitate 3 zile si revi cu o cerere.

Connect Y!M: king.freakz



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by !!!king!!!, 17 November 2014 15:33



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Admin request  


The time now is 27-04-2024, 15:52:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x