User
Pass
2FA
 
 

Pareri/cresterea in greutate/masa musculara.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Health zone
Author Message839
Mitrut

[Jack's]



Status: Offline
(since 10-02-2019 17:25)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 5625, Topics: 199
Location: Romania

Reputation: 255.2
Votes: 439

Post Posted: 22-11-2014, 21:49:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, ce proteine imi recomandati pentru cresterea in greutate/masa musculara/forta, am auzit ca Gfx 8 e bun, imi puteti zice si mie daca e asa? Daca stiti alt produs mai bun imi puteti spune, bugetul lunar este de 150 ron.

Tin sa va informez ca am 16 ani, 1,73 inaltime, 56 kg si merg la sala foarte rar, dar daca tot merg rar la sala fac in fiecare zi +80 flotari - x2 serii/tractiuni la bara. Vreau sa stiu si daca dauneaza sanatatii, am citit un documentar nu mai stiu unde, si spunea ca dauneaza la ficat. Mersi anticipat pentru raspunsuri!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ficatuman

[Creep]



Status: Offline
(since 22-01-2018 17:49)
Joined: 06 May 2010
Posts: 591, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 174.3
Votes: 24

 
Post Posted: 22-11-2014, 23:56:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am luat GFX 8 cateva luni si nu am avut nicio treaba.Singura chestie e ca eu nu luam sa ma fac mai mare si foloseam mai putin decat imi spunea pe cutie(o cupa in loc de 2-3 cat zice acolo).Luam sa fiu mai odihnit pentru ca ma antrenam destul de mult sa imi reintru in forma pentru baschet.Eu personal am fost multumit de el.Raportul calitate-pret e ok.Si m-am bazat si eu tot pe ceva gen street workout(flotari,tractiuni si alte exercitii calistenice).Eu am ramas la aceasi greutate(82 de kg la 1.86 m) dar am scazut din grasimea corporala si am inlocuit-o cu masa musculara.Dar pana la urma conteaza si cum reactioneaza corpul tau la el,pentru ca nu toata lumea e la fel,si modul in care te antrenezi,te odihnesti si mananci.Sper ca ti-am fost de ajutor,o seara placuta sa ai!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PsychoLove, 22 April 2015 10:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Health zone  


The time now is 03-05-2024, 16:59:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x