User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ MIHu ;(

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message3077
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 24-09-2014, 23:36:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alt interviu, alte întrebãri, alte rãspunsuri.
Unul ca oricare altul, nimic ieºit din comun.
Citiþi ºi nu uitaþi sã comentaþi! ªi fãrã insulte!!

Þin sã precizez, ce este scris italic ºi pus între "[" "]" descrie ce gândeam în acel moment! Sper cã mai adaugã un + interviului.





Carina: Cum te numeºti?

MIHu ;(: Diaconu Mihai.

Carina: Câþi ani ai ºi de unde eºti?

MIHu ;(: 17 ani fãcuþi azi. Cel mai de cacao oraº, Vaslui.

Carina: Ooh, la mulþi ani atunci. Mi te poþi descrie în câteva fraze? [sã-i faci topic!]

MIHu ;(: Multumesc. Pãi.. sunt frumos, am ochii albaºtri.. înalt, fac salã. Îmi place sã petrec.. , îmi place sã mã bag în seamã la fete.. Foarte frumos.. ªi modest. [nu ºtiu dacã e involuntar sau e ironie. dar totuºi, modest zici? face salã, oooohhhhh dayuumm]

Carina: Okay. Deci sã înþeleg cã nu eºti deloc timid ºi te integrezi repede printre oameni. Alte activitãþi ai? În afarã de salã?

MIHu ;(: Ba sunt timid.. faza cu bãgatul în seamã, merge doar la fetele care nu le prea cunosc. Dar când vine vorba sã-mi placã de acea fatã, sau mã rog sã simt ceva pentru ea, atunci chiar sunt timid. Alte activitãþi, nu prea.. poate doar învãþatul pentru bac.. [but here's my number, so call me maybeeee]

Carina: Înþeleg. Îþi place sã fii în pas cu moda? A bãieþilor, normal. Ce stil de îmbrãcãminte îþi place sã adopþi? [unde vrei sã ajungi cu asta, femeie?! ºtiu eu unde, hihi]

MIHu ;(: Da, îmi place sã mã îmbrac bine. Mereu încerc sã fiu original, sã-mi cumpar haine care nu am mai vazut la alþii. Stil? Nu am un stil anume, sã spun aºa .. gen de rapper cu haine largi sau de skater, etc.. [nu e ce-am sperat, dar ok.....]

Carina: I got ya`. Ce muzicã asculþi?

MIHu ;(: Trap and bass, comercialã.. ºi la petreceri, manele. [cu ce mã îmbrac eu mâine? nu mai am haine sã mor..]

Carina: Mhm. Ai avut vreo iubitã pânã acum? Normal c-ai avut. Îmi poþi povesti câte ceva despre prima ta mare iubire? [hai zi, zi, zi, zi]

MIHu ;(: Am avut mai multe iubite.. faza e cã la mine, pânã acum mai mult de 2-3 sãptãmâni n-a þinut nici o relaþie. Ba.. mi-a plãcut de o fatã .. acum vreo 1 - 2 ani.. aºa frumoasã o vedeam frate, îmi tremurau chiloþii când o vedeam.. deci numai pe mess ºi pe facebook vorbeam cu ea, cã în realitate.. greu de tot. Faza nasoalã e cã, eu aveam vreo 3 prieteni care ºtiau cã mie îmi place de ea, ãºtia s-au bãgat în seamã la ea, iar în timp de vreo juma' de an, asta s-a combinat cu toþi 3, numai cu mine nu .. pot sã spun cã mi-au cam tras-o "prietenii" . ªi acum cred cã dacã m-ar chema la un suc, m-aº duce fugind.. [cool story brah', sad as ***]

Carina: Înþeleg. Þi-ai început viaþa sexualã? [foaie verde stâlp, sã mori tu, bãiatu` îþi povesteºte ceva trist ºi tu-l întrebi de sex, numai asta ai în cãpãu...]

MIHu ;(: Bã... nu prea, deºi aº avea ocazia s-o fac cu câteva.. aºtept pe una care totuºi sã-mi placã de ea. [cum "nu prea"? DA sau NU? hotãrãºte-te.]

Carina: Ok. Crezi în Dumnezeu? Dacã da, de ce? [de la sex la Dumnezeu instant, genial, eºti un univers de proastã, aºa ai fost mereu?]

MIHu ;(: Cred, de ce? Presupun cã "aºa trebuie". Momentan n-am avut nici o fazã de aia gen sã mi se arate Dumnezeu prin somn sau mai ºtiu eu ce. Cred cã aºa am fost învãþat de mic.. Crede ºi nu cerceta. [that's just not right!]

Carina: Crede ºi nu cerceta? Mai bine zis 'nu crede ce nu vezi'. Dar mã rog, nu influenþez, dacã aºa ai fost învãþat de mic înseamnã cã a ales altcineva pentru tine, ceea ce este greºit, presupunându-se cã orice om are liberã alegere. Dar fie, next: Ce lucruri te motiveazã sã faci ce þi-ai propus? ªi ce te demoralizeazã? [tu eºti greºitã.]

MIHu ;(: Tu când ai fost micã, n-ai ascultat ce þi-au spus pãrinþii? Aºa este ºi în cazul ãsta. Nu ºtiu ce mã motiveazã sincer sã fiu, poate doar gândul cã mã voi simþi bine atunci când voi reuºi ºi faptul cã am reuºit ce mi-am propus prin puterile mele, nu cu ajutorul altora. De demoralizat.. gândul cã voi termina 12 clase ºi nu ºtiu ce se va întâmpla mai departe, posibil cã voi pleca de lângã familie..

Carina: Eu am fost botezatã, deoarece nu am avut putere sã mã opun, dar pe parcurs m-am dezis, n-am avut pãrinþi sã-mi zicã ºi sã-i ascult. Dar fie, mã întind la mine, revenind: Eºti rasist? Dacã da, ce te-a împins sã devii? Dacã nu, ce pãrere ai despre rasiºti, ºi rasa coloratã? [las-o baltã, eºti praf mãi fato, chiar nu te poþi abþine?!]

MIHu ;(: Nu sunt, dar mã enerveazã un pic "ãºtia de culoare" de la noi, în special cei de vârsta mea, care pur ºi simplu se leagã de lume aiurea. Mã rog, poate aºa au fost învãþaþi sau aºa le e naþia. N-am o pãrere bunã despre rasiºti, mai ales ãia care vor sã-i extermine sau ce vor ei sã le facã. La urma urmei suntem toþi oameni.. chiar îi apreciez pe cei coloraþi, mai ales americanii. Mi se par foarte amuzanþi, din ce-am vãzut pe net.

Carina: Ok, interesant sã zic. Cam atât cu întrebãrile @ real life. Trecem la freakz sau mai ai ceva de zis?

MIHu ;(: Sunt frumos.. Hai la freakz. [uh... ok, modest]

Carina: Cum zici tu. Cum ai descoperit freakz?

MIHu ;(: Deci, cãutam niºte servere pentru buþi sã spun aºa, sã fac ºi eu frag. Eram la început. Jucam classic, mã rog. Cãutând eu servere acolo, am dat de freakz, unde aveau ãºtia mânca-þi-aº, toate servereleeeee de pe lume. Classic-uri, zm, jb, gungame, toate neamurile.. gãsisem la un moment dat, un server în care erau diferite chestii (cutie, lampã, ciocan, ºurubelniþã ) ºi trebuia sã te ascunzi, nici acum n-am mai dat de el. Pânã într-o zi, când am dat de server-ul zmx..am început sã mã joc ca disperatul, îmi placea prea mult.. lvl 1 2 3 4, bagã ºi sms pentru VIP.. dupã care, am zis cã vreau sã fiu admin ºi uite aºa am intrat pe freakz.. Precizez cã de zmx am dat din prostie.. [aveau ãia mânca-þi-aaaaaº, lol, zici cã e frate-meu când povesteºte beat]

Carina: Mhm. Cum þi s-a pãrut forumul la prima vedere?

MIHu ;(: Greu de utilizat, dãdeam în jos ºi zici cã nu se mai termina.. numai culori care îmi sãreau în ochi. Am stat ..ceva timp sã-mi dau seama cum fac ºi eu un topic, cum sã dau un reply... cam ascunse butoanele alea. [ãsta era pe LSD, clar.. bine booossss!!!!]

Carina: Cu cine te-ai împrietenit prima oarã pe forum? A durat mult sã te integrezi?

MIHu ;(: Ownerul de pe zmx, Inlovee. Mã rog, pe atunci toþi erau prieteni cu el, toþi încercau sã dea bine în faþa lui, poate poate primeau ºi ei admin.. Primeau pe la guriþã. A durat ceva.. ca ºi acum, mã cam certam cu toatã lumea, nu vreau sã mai spun cã dupã ce am luat admin aveam reclamaþii cãcãlãu. Îmi placea sã le dau ban când îmi comentau, orice îmi spuneau. [oh you tough boy!]

Carina: Despre staff ce pãrere ai? Þi-ai dori sã faci parte din el?

MIHu ;(: Pãi majoritatea, în ochii mei sunt niºte oameni maturi, cu capul pe umeri (cu mici excepþii). Mi-aº dori sã fac parte , de ce nu? Cred cã toþi ar vrea sã parã ºmenari în faþa celorlalþi.. [this is just wrong, isn't it?!]

Carina: Din rândul staff-ului, ar merita cineva up în grad? Sau remove? Dacã da, cine, ce ºi de ce ar merita?

MIHu ;(: Up? Poate Mihu ãla .. Remove? Clar Alexander, ºtie el de ce.. Pazuzu dacã primeºte vreun grad, îmi ºterg contul. Promit. [auzi Jert, ce-au cu tine?]

Carina: OK. Dacã ai avea posibilitatea, ai schimba ceva la forum? ªi dacã da, ce anume?

MIHu ;(: Aº mai aranja un pic serverele alea de cs, parcã sunt cam dezordonate.. ªi, aº pune ceva, unde sã dai sms ºi sã primeºti reputaþie. Sã cumperi reputaþie.. [neah, nu merge asta, dar tot eºti modest!]

Carina: Gotcha`. Pãi cam atât a fost. Ai vreun mesaj de final pentru comunitate?

MIHu ;(: Pãi.. aveþi ocazia sã-mi spuneþi la mulþi ani , profitaþi.. ºi poate daþi ºi voi un cadou acolo, ceva care începe cu + (glumesc). Salut fanii de la spam zone.

Carina: Îþi fac eu un topic, baws. Sper cã þi-a fãcut plãcere interviul.

MIHu ;(: Normal cã mi-a fãcut plãcere. [pãi normal, doar ai vorbit cu MINE, sunt modestã!]



Interesant Mihu ãsta, vedeþi ºi voi. Pãi da, no?





Last edited by Kaede on 29-09-2014, 16:40:33; edited 1 time in total
5 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lebada Rosie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-09-2014 15:24)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 131, Topics: 2
Location: Switzerland

Reputation: 36.4
Votes: 1

Post Posted: 25-09-2014, 00:03:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

modest baiatu


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 25-09-2014, 00:35:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte modest, ai un like. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
deK'

[Ardeleanu.]



Status: Offline
(since 05-09-2017 14:50)
Joined: 25 Sep 2013
Posts: 4170, Topics: 58
Location: Pe freakz.

Reputation: 101.6
Votes: 54

     
Post Posted: 25-09-2014, 06:08:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai un like pentru modestie - -

Canalul meu de yotube https://www.youtube.com/channel/UCPt7ba0I7cdWHUet5ObGpUg

Postez episoade unde comentez diferite subiecte.
OFF:Sunt la inceput cu editatu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIHu ;(

[vipera sentimentala]



Status: Offline
(since 18-11-2017 22:59)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 6725, Topics: 496
Location: United Kingdom

Reputation: 490.2
Votes: 637

       
Post Posted: 25-09-2014, 06:33:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cariinush wrote:
but here's my number, so call me maybeeee


Okkkkkkkkkkk

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 25-09-2014, 08:37:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lol nu a zis nimic de tine simtete mandru -


Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 25-09-2014, 10:14:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MIHu ;( wrote:
Cariinush wrote:
but here's my number, so call me maybeeee


Okkkkkkkkkkk

Fredonam doar melodia asta, nu te gândi la prostii. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
justyn17x

[KONVICT]



Status: Offline
(since 21-10-2022 19:50)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 7948, Topics: 51
Location: Konvict Music

Reputation: 532
Votes: 33

 
Post Posted: 25-09-2014, 10:57:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cariinush wrote:

Carina: Înþeleg. Þi-ai început viaþa sexualã? [foaie verde stâlp, sã mori tu, bãiatu` îþi povesteºte ceva trist ºi tu-l întrebi de sex, numai asta ai în cãpãu...]

MIHu ;(: Bã... nu prea, deºi aº avea ocazia s-o fac cu câteva.. aºtept pe una care totuºi sã-mi placã de ea. [cum "nu prea"? DA sau NU? hotãrãºte-te.]


Respect, putini spun adevarul in legatura cu asta.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIHu ;(

[vipera sentimentala]



Status: Offline
(since 18-11-2017 22:59)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 6725, Topics: 496
Location: United Kingdom

Reputation: 490.2
Votes: 637

       
Post Posted: 25-09-2014, 11:46:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca spuneam ca " nu vreau sa raspund" era clar ca ocolesc sau mai stiu eu ce..-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sm0ker[;x]
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-12-2014 21:48)
Joined: 17 Nov 2014
Posts: 781, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 118
Votes: 13

   
Post Posted: 23-11-2014, 14:35:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihule , suntem noi certati la cutite - dar la partea cu " aºtept pe una care totuºi sã-mi placã de ea " ai dreptate .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  


The time now is 16-04-2024, 19:45:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x