User
Pass
2FA
 
 

reclamatie Dau Cu Capu'n Glont

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message342
olaru catalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2014 00:38)
Joined: 24 Nov 2014
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 63.3
Votes: 2

Post Posted: 07-12-2014, 21:01:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau :Eror
Nick-ul reclamatului : Dau Cu Capu'n Glont
Motiv :am primit gag si al respectam dar a intrat un codat pe sv si am folosit u@ si pentru ca am folosit u@ sa anunt un codat am primit ban 9999
Dovada : am loat ban inainte da a aparea in consola ...........

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dau cu capun glont

[Creep]



Status: Offline
(since 13-03-2019 07:38)
Joined: 29 Oct 2014
Posts: 910, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 233.8
Votes: 11

Post Posted: 07-12-2014, 21:49:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eror de cand iti permiti tu sa vorbesti asa cu mine ma ne tragem de sireturi ? din ce cauza spuneai ca ai primit ban pt u@
nici sa minti nu te pricepi uite dc ai primit ban : http://imgur.com/a/68Wbs#0
si pe viitor daca mai vb asa cu un admin ai ban permanent invata sa'ti cunosti limitele!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
olaru catalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2014 00:38)
Joined: 24 Nov 2014
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 63.3
Votes: 2

Post Posted: 07-12-2014, 22:02:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poi da asta era partea pentru care am primit gag nu ban si serios esti un simplu admin ce ai vrea sa sa traiti domnule {ne tragem de sireturi} . serios ma cine te crezi un pur si simpu admin atata esti sufera in continuare
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DriNNker
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-08-2015 23:16)
Joined: 23 Oct 2014
Posts: 764, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 136.4
Votes: 12

   
Post Posted: 07-12-2014, 22:14:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eror nimeni nu este mai presus decat altu.
Dupa ce ca ai avut acel limbaj, mai ai si indrazneala...sa faci reclamatie?
Pe viitor controleza-ti limbaju alt fel va fi mai rau !


Gandeste-te de 2 ori pana sa spui ceva sau sa faci ceva !


Zp.Freakz.Ro [Best server]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dau cu capun glont

[Creep]



Status: Offline
(since 13-03-2019 07:38)
Joined: 29 Oct 2014
Posts: 910, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 233.8
Votes: 11

Post Posted: 08-12-2014, 10:54:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

olaru catalin wrote:
poi da asta era partea pentru care am primit gag nu ban si serios esti un simplu admin ce ai vrea sa sa traiti domnule {ne tragem de sireturi} . serios ma cine te crezi un pur si simpu admin atata esti sufera in continuare



Ce gag visezi ma? gag iti da srv automat daca injuri dar e o prb cu pluginu nu merge gagul de o luna !! primesti gag dar poti sa vb in continuare..eu ti'am dat ban nu gag!! pt limbaj si Da sunt un simplu admin cu cei 7 ani de acasa cu un limbaj civilizat care aplica regulamentul pe srv si in cazul tau fara nici o exceptie !!! si exact ne tragem de sireturi? eu nu'ti permit sa vb cu mine asa gen adminul p.li asa vb cu ai tai acasa care ti'au dat educatia asta nu cu mine Punct. si nu stiu care sufera mai mult de el uite o discutie intre tine si DriNNker despre cum sunt unii fraieri ca doneaza 5E pt Vip si ii face P... mare la altii adica lui Bodo dar ce nu sti tu este faptul ca acesti "fraeri" tin serverul On cu bani !!!


http://imgur.com/a/ErSiR#


si uite si o discutie intre mine si tine ca sa vezi cine sufera de impresii !!

http://imgur.com/a/kkf0G

eu iti spuneam ca daca te comporti cum trebuie pe srv ai Pro de la mine la urmatoarea cerere tu imi razi in fata spunandu'mi ca nu ai nevoie de Pro din partea mea ca ai vb tu cu Bodo si ii dai 5 E sa iti dea admin...pai fa'ma sa inteleg tu esti vreun fraier sa dai bani? si parca adminul nu era pe bani e pe merit asa stiu eu !! in fine ce nu au reusit ai tai in 7 ani na'm sa schimb eu aici in cateva randuri




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-09-2024, 18:14:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x