User
Pass
2FA
 
 

Intrebari.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions
Author Message509
Andrei`~L3ON

[L3ON te va urmari!!]



Status: Offline
(since 20-09-2016 16:43)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 335, Topics: 67
Location: Constanta Eforie-Nord

Reputation: -15.2
Votes: 10

 
Post Posted: 11-12-2014, 18:59:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai noroc . Am si eu cateva intrebarii ... Dupa cum toti stiu certurile mele cu AddicteD :-J Am ajuns la remuve (Din suspend) Bun acum toti ceilalti ''colegii'' sunt gen amx_slay L3ON ce faci ma cat ti ? L3ON taci ca numai gura ta se aude... Salut drace , ce faci ma ai grade cu mine ? poate te zbor ... Bun sa zicem ca sunt doar glume iar eu nu le pricep.Deci sa-va lamuresc pe totii .
1) Am dat un mass... in care erau nervi mei catre un ''prieten'' si acolo am exagerat putin ma rog ... (AddicteD fin avocat de meserie , a facut ss, si a prezentat instante NEO) cum ca eu l-am injurat . Am fost pus sa dau cateva explicati ... am adus anumite explicatii ... ca, a fost mas... cum si voi atii primit mesajul...
2) Amenintari la religie si etc... Da i`am zis asa''ca ma rog la dumnezeu sa.... Pentru ca , m`am saturat de tine (Partea mea preferata din filmul [Noi cei din linia a 3 de Sergiu Nicolaescu] Lasa-ma pe mine sa-ti arunc pamant'' Bineinteles am fost chemat din nou in instanta cu NEO ... Ok sincer n`am explicatie aici ... m-a apucat .
3) Ca cica i-am trimis VIRUS ... singurul virus posibil si naucitor pt un pc e cel de pe site-urile de adulti ... Eu i-am dat un Shorcat pt Shutdown , nu virus nu nimic ... I`am explicat si lu Skillet cum se face .. si nici lui nu i-a mers , cum nici mie nu mia mers ... Ok am prezentat si dovada in cazul asta ... Domnul judecator mi-a dat ordonanta de retinere pt 12 ore in care am stat cu sufletul la gura sa astept verdictul ... Care il banuiam ... si acela a fost exilat din lumea buna (Remuve) Bun ... toate astea sau intamplat pe Mess ... Oarecum o viata reala ... Cand am inceput cearta mi-sa zis asa ''Ai probleme cu el? Ai pm , mess, skype rezolvale '' Am inceput cu :
1) Scuze
2) Injuri
3) caterinca
4) Ignore
Si am ajuns la remuve. Ok Acum sunt ala care sufar ... Sa zicem ca e asa... Dar , vreau sa stiu voi ceilalti ce aveti cu mine ? Adica stai asa pana acum radeam unu cu altu si ''Bai L3OANE ce fac ca-mi cere cutare'' ''Bai stii sa faci aia , fa-mi'' Si acum cu L3ON taci ca te zbor ... Ma simt aiurea ... (Un sentiment nou , nu prea l-am simtit in viata mea) Si acum fac altceva... Eu ma intalnesc cu NEO , AMG , REBE , Devil... Si ii bat pe toti 4 , Acum cei 4 cand vor ajunge acasa imi vor da ban pe forum si pe sv ca ? Asta nu inteleg m-am certat cu el pe MES, n`am implicat forumu' sv ... Si acum la sfarsit ... Toate astea au inceput asa fara rost ? Au inceput ca mi-sa sculat mie sa ma cert cu Add... toate au avut motiv ... Si daca spuneti ''Il nu te-a jignit'' uitati-va in consiliu cum imi vorbea'' Ma rog ... Asta a fost dorinta lui , bravo lui ma jucat frumos , a stiut punctul meu slab ... NERVI .
Sa spunem ca revin cu o cerere de admin (Numai DE NOAPTE) sansele sunt de?
Dece acum sunteti suparati pe mine ?
Dece sunt catalogat ca si ultimu codat , sau ultimu feder jegos?

P.S : Daca ar fii sa mai am admin aici fie el si prin DONATIE ,l-as vrea doar de noapte ! Pentru ca si asa seara nu dorm ... cred ca v-am dovedit asta ...Ca trageam chiulu 2 zile ieseam la 2... e alta poveste


Bagati whiskey, vodka, tequila, sampanie
Nu somon fume, ci de ala preje
Unde's toate fetele? Bine tunate
Animal prin botix si sprancene tatuate
Va vindeti pe un parfum si n-aveti demnitate
Reusiti prin piata, prin bot si pe la spate
Visati la vacante scumpe in strainatate
Eu iti rup filmu!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 11-12-2014, 19:03:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-a luat o decizie, nu mai insista atat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 11 December 2014 17:03



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions  


The time now is 02-05-2024, 23:40:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x