User
Pass
2FA
 
 

sid2.freakz.ro
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Archive - subdomain requests
Author Message4153
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 05-12-2014, 00:22:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca ai ajutat pe cineva degeaba, mai ales ca nu este user vechi, este nou.
Code:
PROSTIA SI GRESEALA mea ca am vrut sa ajut un om "serios" care vad ca mi-a irosit timpul si mi-a patat imaginea (inteleg acum de ce nu se primeste asa mult ajutor pe partea de servere cs pe forum)

Cum ti-ai dat tu seama ca este serios? 5 posturi pe forum. Nu te mai plange atat.
Nu ma trage tu la raspundere, GT-ul il arata offline si asa a stat majoritatea zilei de azi, altfel nu postam de nebun. Rolul tau aici s-a incheiat, de server raspunde doar Valentin.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 05-12-2014, 00:31:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca zici ca s-a incheiat bine, asta este ultimul post il poti sterge dupa.
Deci aici zici sa ajutam userii forumului si pentru ajutorul oferit primesc warn, chiar daca ti-am spus adevarul, nu am de sa mint, este o chestie virtuala ce facem nu isi are rolul asa ceva. Uite ca mai sunt si romani care ajuta nu doar de dragul de a primi ceva in schimb pur si simplu placere in a face ceva, exact cum faci tu pe forum.
Sa-ti spuna Valentin daca am primit ceva de pe urma ajutorului oferit. Fac ce fac din placere nu pentru bani, daca te uiti activez cat pot si pe zona Counter-Strike si ofer ajutor daca stiu, daca aveam nevoie de bani sau altceva ma duceam la munca nu sa-mi pierd timpul virtual. Nu contest deciziile dar uneori TU te pripesti si nu imi este frica sa spun asta ca alti useri, vorbesc deschis..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 20-12-2014, 22:05:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Server scos / Banned.
Cand ajuti pe cineva, nu te astepti la altceva decat la recunostinta.
Ceea ce tu ai facut, a fost sa accepti aceleasi responsabilitati ca si respectivul.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 20 December 2014 20:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Archive - subdomain requests  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 28-04-2024, 20:16:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x