User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Cerere Unban

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1362
Blue20
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2014 23:25)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 1154, Topics: 105
Location: peste tot si nicaieri

Reputation: -95.3
Votes: 129

 
Post Posted: 30-12-2014, 01:03:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick D@NEZU
motivul banului: clau88 il stie mai bine...
Ban permanent pe steamid.
Doresc sa primesc unban. daca are ceva cu mine personal sa ma ignore, banul care la dat e unul nedrept. Un avertisment verbal, un ban temporar era de ajuns.
Dovada: http://i.imgur.com/u57Xhcq.png

Pentru cuvantul "nu fii nesimtit" se da ban temporar, avertisment, nu ban permanent pe steamid.
Sunt constient ca am gresit cu vorba aia dar totusi nu se poate lua decizii in halul asta de unul singur, si el la randul lui ar trebuii sa inteleaga ca eram beat, nu e motiv ca sa ma scot din rahat, dar asta e adevarul, nu imi aduc aminte de pm-ul ala... Suntem oameni si gresim, nu suntem roboti.
Astept o decizie..




https://www.youtube.com/watch?v=WLNkIM7pcYE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 30-12-2014, 10:27:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce decizie astepti ?
Scuza-ma ca iti zic ,dar atat timp cat ai caracterul care il ai, care stim cu toti ca nu e unul extraordinar(imi pare rau ca trebuie sa scriu asta aici),mai ajungi sa faci si ownerii nesimtiti sau te miri cum,e clar ca iti atragi din punctul meu de vedere astfel de decizii.
Daca nu stiai el a fost cel care ti-a acordat o sansa ca owner si pentru admin pe acest server,unii din owneri nefiind de acord cu acest lucru,apoi sa vii sa il faci nesimtit.Unde e el nesimtit aici? Ca ai primit o sansa pe care nu ai stiut sa o folosesti?
Vedeti voi ,daca asta e ceea ce noi meritam dupa atatia ani in care am facut ce am putut, ca sa tinem acest server pe linia de plutire..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Blue20
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2014 23:25)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 1154, Topics: 105
Location: peste tot si nicaieri

Reputation: -95.3
Votes: 129

 
Post Posted: 30-12-2014, 11:18:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu pot sa te contrazic cu absolut nimic, numai ca trebuie sa ma intelegeti ca nu am fost constient cand am scris acel pm,
Nu l-am facut nesimtit in mod direct, oricum a fost urat din partea dandu-i acel pm.
Luati de decize vreti, nu am nimic de comentat .. Greseala mea ca nu ignor pc-ul cand sunt in stare de ebrietate.




https://www.youtube.com/watch?v=WLNkIM7pcYE


Last edited by Blue20 on 30-12-2014, 12:14:32; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 30-12-2014, 12:00:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spoiler:

Spoiler:

Uite pt ca tu esti maharul , inca o dovada de inconstienta , iar acum vii cu aceeasi scuza : am fost beat ! Mai ai si tupeu sa imi ceri mie unban , ca nu sunt corect . Adica eu iti iau apararea si pe war3 si aici pe war4 , iar tu marele smecher si smardoi ma tratezi cu tupeu de cartier .
De la mine nu primesti unban , daca dragii mei colegi o sa te lase sa joci la noi pe server eu nu ma opun , o sa le respect decizia , dar le reamintesc faptul ca tu esti un personaj care aduce numai cearta in orice imprejurare , dialogurile cu tine si certurile devin toxice , pe oriunde intri ceri respect ca vezi doamne tu ai o varsta si nu accepti sa fii condus .
Tu vrei sa fii respectat ca un owner , ca un zeu indiferent de gradul tau . Pai ce incerdere prezinti tu daca la fiecare discurs si gafa zici ca "domne am fost beat" . Crezi ca intereseaza pe cineva ca bei tu ? Ce au altii de invatat de la tine ? Prin atitudinea asta ai impresia ca in lumea virtuala te va respecta cineva ? Nu ma intereseaza personajul tau , cine esti , ce faci , cat bei sau mai stiu eu ... important sa fii raspunzator de actiunile tale . Pe mine m-ai scarbit si ca atare ti-am dat ban pe steam/ip .
Repet , daca cineva crede ca tu mai meriti sa joci pe server eu nu ma opun , pur si simplu nu ma intereseaza , actiunea mea de a te bana a fost pur si simplu motivata de ceea ce am scris mai sus .

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Blue20
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2014 23:25)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 1154, Topics: 105
Location: peste tot si nicaieri

Reputation: -95.3
Votes: 129

 
Post Posted: 30-12-2014, 12:27:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt un consumator inrait de alcool si droguri. Cand sunt treaz sunt painea lui dumnezeu, si stii destul de bine treaba asta..
Nu are rost sa lungim discutia, oricum, ai facut niste afirmatii total aberante.
Intradevar, am o atitudine mai impulsiva insa nu e chiar cum descrii tu mai sus..
Nu am avut pretentia niciodata sa fiu respectat cu forta, sa primesc respect, tot ce am vrut a fost sa fiu ignorat de cei care se cred "zei" Si mereu am reactionat impulsiv caci asta e firea mea.

clau88 wrote:
Adica eu iti iau apararea si pe war3 si aici pe war4 , iar tu marele smecher si smardoi ma tratezi cu tupeu de cartier .


Nu te-am tratat niciodata cu tupeul de cartier, ba din potriva, te-am respectat.




https://www.youtube.com/watch?v=WLNkIM7pcYE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 30-12-2014, 15:25:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adica tot eu sunt ala care fac afirmatii aberante ? Deci tu recunosti ca esti consumator de alcool si de droguri fapt pentru care sub influenta lor tu nu mai ai discernamant si ai comportament irascibil , iar eu sunt ala care abereaza ?
Bun asa , nu stiam ca este efectul invers , adica bei tu si ma imbat eu . Mda , interesant mod de gandire ori folosesti cuvinte care nu le cunosti intelesul .
Eu zic sa terminam cu chatul , ai avut punctul tau de vedere , ai facut cerere de unban , te-ai plans si pe la "Discutii server" , eu te sfatuiesc sa astepti decizia colegilor mei .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Blue20
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2014 23:25)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 1154, Topics: 105
Location: peste tot si nicaieri

Reputation: -95.3
Votes: 129

 
Post Posted: 30-12-2014, 16:21:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chiar daca sunt cosumator de x si y am control, spre deosebire de altii chiar ma controlez, si cand sunt in stare de ebrietate sau alte stari.. Sa nu mai zic ca pe server am un comportament ok. In ultimul an am luat de 3 ori gag, deci asta spune ceva,nu ?, si sa nu uitati ca am ajutat serverul. Nu am nici-o reclamatie pentru abuz de admin in ultimii 2 ani, deci ? Pe toate serverele unde am avut admin am renuntat din cauza unor admini.
Nu m-am plans la discutii server, si nici nu te-am omorat cu acea vorba scrisa prin pm.
Tu nu vrei sa intelegi ca mi s-a taiat filmu in seara aia , ce ai vrea acum. sa iti cer mii de scuze ? daca nu intelegi. bafta!
Deja scrii prea multe aberatii ....




https://www.youtube.com/watch?v=WLNkIM7pcYE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 30-12-2014, 16:40:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene deja o dai in diverse , eu nu scriu aberatii . Hai T/C . Deja ti-am dat prea multa atentie .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by clau88, 30 December 2014 14:40



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 07-05-2024, 04:26:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x