User
Pass
2FA
 
 

Cerere deblocare Vodka

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message642
Istsirc

[Creep]



Status: Offline
(since 11-04-2017 19:42)
Joined: 29 Mar 2013
Posts: 579, Topics: 21
Location: Negresti-Oas Jud Satu-Mare

Reputation: 205.1
Votes: 21

Post Posted: 30-12-2014, 16:53:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : Vodka
Ip : 86.126.204.122
Motiv : cica mi-am vandut contul.
Data sau durata (data este optionala insa durata este obligatorie) : Ban permanent in data de 11.12.2014
Povestea e mai lunga.Mie mi-a fost banat contul Itsirc din cauza unei greseli pe care am facut-o, si sky nu a dorit sa mi-l deblocheze pentru ca aveam lvl 13.Am zis ok sa imi dea un alt cont cu lvl 11 macar ca sa ma mai pot si eu distra din cand in cand.
Vodka initial era contul unui verisor de-al meu,care se in acel moment nu mai juca, asa ca i-am zis lui sky sa imi dea pe acela lvl 11.
Dupa un timp m-am plictisit si el a dorit sa joaca asa ca s-a jucat si varmiu' pe cont dar putin timp.Dupa care iar s-a plictisit si el.
Ieri am intrat pe sv si Borake sau cum i zice imi da ban ca cica mi-am vandut contul.
Contul nu a fost niciodata vandut si nu consider ca am gresit cu ceva de acea doresc sa imi fie ridicat banul.


Life is a bitch until we die so *** this world and lets get high
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vlad_Taekwondo WTF

[Satanistu']



Status: Offline
(since 06-01-2018 16:34)
Joined: 29 Aug 2013
Posts: 1706, Topics: 53
Location: War3.Freakz.Ro

Reputation: 254.5
Votes: 15

 
Post Posted: 30-12-2014, 17:03:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este ultima șansã pe care o primești , apreciez cã ai fost sincer .
În 10 minute voi intra pe server ºi Îți voi da Unban .




Y!M: vlad_tkd
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Vlad_Taekwondo WTF, 30 December 2014 15:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 24-04-2024, 04:44:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x