User
Pass
2FA
 
 

reclamatie Rebus13

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints
Author Message380
PayLed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2017 14:55)
Joined: 29 Dec 2014
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 34.2
Votes: 1

Post Posted: 08-01-2015, 19:51:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: (Numele tau din joc) PayLed
Grad: (Accesele tale pe server) player
Nick-ul reclamatului: Rebus13
Gradul reclamatului: (Accese pe server ale reclamatului) player
Motivul reclamatiei: mi-a luat itmle
Regula incalcata: pvp in zona spawn fara itm back
Admini online: (Daca e cazul, specifica de ce nu le-ai cerut ajutorul lor) nimeni
Ora si data: 19:35 8/1/2015
Dovada: (Screen-shot/video) nu am poza pt ca nu am cum sa fac poza exact cand ma omoara ca apare meniul respawn
Ate comentarii: (Orice argument in plus va poate ajuta!) eram la spawn playful ma omoara rebus imi ia itmle si nu mi le da stiu exact ce am pe itm stiu si durabilitatea pe arc am infinity 1 flame 1 power 4 pe sabie knockback 2 sharpnes 3 arcul e posibil sa fie folosit de rebus si la fel si sabia dar arcul era full si sabia aproape un sfert. La regulament scrie clar ca itmle nu se dau back decat daca sunt pe protectia lui dar era protectia spawnului iar cand erau on admini itmle se dadeau inapoi fara discutii posibil sa vina cu poze pt ca am limbaj vulgar pt ca el nu stie regulamentul si nu imi da itmle

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 08-01-2015, 21:02:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Regula incalcata e PVP ILEGAL. Acolo la regulament scrie clar ca nimeni nu e obligat sa inapoieze itemele, doar sa dea maxim un ban pana la 2 ore in caz de pvp ilegal.

Vreau sa te intreb pe tine: de ce te-ai dus sa te bati cu ei? Am marcat clar unde se termina protectia de spawn, iar tu, ignorand semnele, ai trecut in zona cu PVP ON pe propria raspundere...

Imi pare rau pentru cele intamplate, dar, din moment ce nu ai dovada, ma tem ca nu pot face nimic.

Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 08 January 2015 19:02



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints  


The time now is 14-06-2024, 22:53:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password