User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Ban aiurea

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message662
INGRAMADITU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 19:23)
Joined: 23 Aug 2010
Posts: 30, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 178
Votes: 3

Post Posted: 11-01-2015, 01:30:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,

Informatii despre ban
Nume: URSII TELEGHIDATI
IP: 5.12.8.58
Motiv: Nespecificat
Durata banului: Permanent
Admin: Brad Pitt
Ora si data: 01:22:30, 11 January 2015
Harta: de_dust2


Au fost facute poze si am specificat cateva minute sa instalez yahooM, se pare ca era prea "trigger happy " Brad Pitt si nu a mai asteptat acele minute.
Daca mi se cer pozele astept un admin pe yahoo sa rezolvam si acest lucru.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Motan

[-grobian-]



Status: Offline
(since 04-05-2017 13:43)
Joined: 29 Mar 2010
Posts: 257, Topics: 29
Location: de_westwood

Reputation: 360.7
Votes: 20

 
Post Posted: 11-01-2015, 01:35:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fa-le si tu arhiva si pune-le pe girlshare, puteai face asta de pe server.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
INGRAMADITU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 19:23)
Joined: 23 Aug 2010
Posts: 30, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 178
Votes: 3

Post Posted: 11-01-2015, 01:44:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Motan wrote:
Fa-le si tu arhiva si pune-le pe girlshare, puteai face asta de pe server.



Ce raspuns e asta omule ? Se fac si poze aiurea ca unu nu are habar de joc , primesc ban si ma pui sa fac 1000 de operatiuni ca e unu prea "noob" sa nu zic altfel.
Mai mult de instalat mess si pasat poze acolo nu sunt de acord sa fac altceva in plus, daca nu e ok ramane ban asa si asta e.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Motan

[-grobian-]



Status: Offline
(since 04-05-2017 13:43)
Joined: 29 Mar 2010
Posts: 257, Topics: 29
Location: de_westwood

Reputation: 360.7
Votes: 20

 
Post Posted: 11-01-2015, 01:56:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sunt admin, era doar un sfat sa grabesti operatiunea -
Dureaza fix 1min sa faci arhiva si upload la cateva poze

Asteapta sa vezi ce zice Brad acum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 11-01-2015, 06:24:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnu URSII TELEGHIDATI in primul rand banul ti l-am dat pentru felul cum vorbesti pe servar cu adminul care ti-a facut poze,nu esti la tine in cartier sa-i vorbesti de parca tu ai fi presedinte si el consilier,cand un admin iti cere id de mess nu il iei cu "ho ba" ca nu suntem la tara sau pe camp.
In al-2-lea rand pana si posturile tale din aceast topic dovedeste aroganta ta.
In al-3-lea rand cand o sa postezi pozele aici atunci vei primi unban.
Acest servar are un REGULAMENT atat pentru jucatori cat si pentru admini,citeste regulamentul si vezi pe unde gresesti Domnu pgl ca asa esti laudat pe servar.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
INGRAMADITU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 19:23)
Joined: 23 Aug 2010
Posts: 30, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 178
Votes: 3

Post Posted: 11-01-2015, 12:18:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Your Angel wrote:
Domnu URSII TELEGHIDATI in primul rand banul ti l-am dat pentru felul cum vorbesti pe servar cu adminul care ti-a facut poze,nu esti la tine in cartier sa-i vorbesti de parca tu ai fi presedinte si el consilier,cand un admin iti cere id de mess nu il iei cu "ho ba" ca nu suntem la tara sau pe camp.
In al-2-lea rand pana si posturile tale din aceast topic dovedeste aroganta ta.
In al-3-lea rand cand o sa postezi pozele aici atunci vei primi unban.
Acest servar are un REGULAMENT atat pentru jucatori cat si pentru admini,citeste regulamentul si vezi pe unde gresesti Domnu pgl ca asa esti laudat pe servar.



Hai nu incerca sa eschivezi penibilitatea de care tu si colegu tau dati dovada cu ieftinisme dinastea cu HO BA ca nu sunt la primele poze facute ori la primul ban de genu.
Nu am injurat ori jignit pe nimeni am cerut cateva minute pt a rezolva problema si nu au fost acordate, si nu mai suferii cu pozele alea ca pot intra pe server la orice ora dar am zis sa fiu baiat sa facem totul oficial.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 11-01-2015, 13:50:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Posteaza pozele daca zici ca "dar am zis sa fiu baiat sa facem totul oficial."
Atata timp cat nu postezi pozele nu ai ce cauta pe servar.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 11-01-2015, 15:12:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vrei respect,atunci ar fi cazul sa ne tratezi cu respect,nu sa ne iei peste picior pentru ca nu citesti tu regulamentul serverului si te doare la bascheti'.
Daca eu fiind owner dau pozele adminilor sau le postez tot timpul,asa poti si tu mister gamer.
Ai pana diseara la ora 20 sa postezi pozele ,altfel ramai cu ban si iti garantez ca vei lua ban de fiecare data cand intri.
Si daca mai ameninti vreodata vreun jucator/admin de pe acest server cu replica asta de copil:
Quote:
ca pot intra pe server la orice ora

o sa iti dovedesc eu contrarul,special pentru tine.
De obicei aleg sa ii ignor pe jucatori cu atitudinea asta,dar de data asta considera ca am facut o exceptie.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
INGRAMADITU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 19:23)
Joined: 23 Aug 2010
Posts: 30, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 178
Votes: 3

Post Posted: 11-01-2015, 19:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
Vrei respect,atunci ar fi cazul sa ne tratezi cu respect,nu sa ne iei peste picior pentru ca nu citesti tu regulamentul serverului si te doare la bascheti'.
Daca eu fiind owner dau pozele adminilor sau le postez tot timpul,asa poti si tu mister gamer.
Ai pana diseara la ora 20 sa postezi pozele ,altfel ramai cu ban si iti garantez ca vei lua ban de fiecare data cand intri.
Si daca mai ameninti vreodata vreun jucator/admin de pe acest server cu replica asta de copil:
Quote:
ca pot intra pe server la orice ora

o sa iti dovedesc eu contrarul,special pentru tine.
De obicei aleg sa ii ignor pe jucatori cu atitudinea asta,dar de data asta considera ca am facut o exceptie.



Sunt zeci/sute de poze in folder si format tga care nu le pot vedea , de aia am zis sa intram pe mess sa rezolvam rapid situatia daca nu se poate ramane ban si salut.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 11-01-2015, 20:24:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Timpul a expirat,regulamentul spune ca trebuia sa postezi toate pozele intr-o arhiva si dupa sa le urci pe un site de upload si sa pui linkul de download.
Sunt un om corect,sau macar incerc sa fiu,insa am si o oarecare duritate specifica,toti care ma cunosc stiu asta.
Imi pare ca trebuie sa iau o astfel de decizie,chiar nu imi place,dar ramai cu ban.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 11 January 2015 18:28



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 13-05-2024, 19:30:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x