User
Pass
2FA
 
 

Propuneri !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message923
m1h41

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2015 11:28)
Joined: 23 Mar 2010
Posts: 45, Topics: 10
Location: Focsani

Reputation: 114.9
Votes: 6

     
Post Posted: 11-01-2015, 16:29:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna ziua, vin si eu cu cateva propuneri !


1. puteti discuta cu owneri de pe war4, atunci cand war4 este full .. playerii care incearca sa se conecteze s-ai redirictioneze pe war3, si bineinteles invers !
2. adaugarea mai multor harti deoarece sunt prea putine, numai clasice dust2, aztec, inferno, sunt multe variante dust2_2006, aztec sunt zeci de feluri inferno sunt vreo 2 momentan dar mai adaugati..
3. puteti adauga Pluginu amx_blind + destroy, pentru playeri care joaca cu AIM, dar aim nesimtit de omaora 5, 6 pe runda.. si chiar si cei cu wall le dai blind .. omora unu si poc.. Ca admin pe war3 daca iti vin 5,6 codati pana le faci demo pana ii postezi sa dus si mapa si tot !
4. Comanda amx_last nu functioaneaza la Blood Guards !


Atat momentan, multumesc !




Mda.. am inceput sa deschid prima data https://www.freakz.ro/forum/ si dupaia facebook.com
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BucovinA

[cristake-]



Status: Offline
(since 29-01-2019 19:20)
Joined: 11 Oct 2010
Posts: 704, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 176.1
Votes: 15

 
Post Posted: 11-01-2015, 16:42:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai hai sa le luam pe rand,
1. foarte misto ideea (daca nu ma insel a mai fost in trecut asa)
2. pana nu se repopuleaza putin serverul ne jucam in acelasi ritm, gandeste-te ca playerii au inceput sa iasa si de pe alexandra, dar baremi dupa alta harta mai noua
3. suna interesant
4. aici sa se pronunte un owner -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 11-01-2015, 16:57:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

m1h41 wrote:
puteti adauga Pluginu amx_blind + destroy, pentru playeri care joaca cu AIM, dar aim nesimtit de omaora 5, 6 pe runda.. si chiar si cei cu wall le dai blind .. omora unu si poc..


Comanda de blind trebuie sa stii sa o folosesti, neavand experienta in domeniu banezi in prostie jucatori. Aici nu fac referire la tine sau la cineva anume.
Deci, pentru propunerea blind sunt contra.
De restu nu ma intereseaza, s-a mai deschis topicuri, gen, o zi votam war3, o zi votam war4, dupa nici o saptamana s-a ajuns la mare tam-tam.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BucovinA

[cristake-]



Status: Offline
(since 29-01-2019 19:20)
Joined: 11 Oct 2010
Posts: 704, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 176.1
Votes: 15

 
Post Posted: 11-01-2015, 19:05:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

D@N wrote:
m1h41 wrote:
puteti adauga Pluginu amx_blind + destroy, pentru playeri care joaca cu AIM, dar aim nesimtit de omaora 5, 6 pe runda.. si chiar si cei cu wall le dai blind .. omora unu si poc..


Comanda de blind trebuie sa stii sa o folosesti, neavand experienta in domeniu banezi in prostie jucatori. Aici nu fac referire la tine sau la cineva anume.
Deci, pentru propunerea blind sunt contra.
De restu nu ma intereseaza, s-au mai deschis topicuri, gen, o zi votam war3, o zi votam war4, dupa nici o saptamana s-a ajuns la mare tam-tam.


In regula, insa partea cu blind se poate acorda doar doar de la Champ in sus. Parerea mea -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 11-01-2015, 19:29:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BucovinA wrote:
D@N wrote:
m1h41 wrote:
puteti adauga Pluginu amx_blind + destroy, pentru playeri care joaca cu AIM, dar aim nesimtit de omaora 5, 6 pe runda.. si chiar si cei cu wall le dai blind .. omora unu si poc..


Comanda de blind trebuie sa stii sa o folosesti, neavand experienta in domeniu banezi in prostie jucatori. Aici nu fac referire la tine sau la cineva anume.
Deci, pentru propunerea blind sunt contra.
De restu nu ma intereseaza, s-au mai deschis topicuri, gen, o zi votam war3, o zi votam war4, dupa nici o saptamana s-a ajuns la mare tam-tam.


In regula, insa partea cu blind se poate acorda doar doar de la Champ in sus. Parerea mea -


Contra !!!

Daca se baga comanda de blind 70% din admini o sa faca abuz de blind....
Sunt doua comezi de poze, comanda de demo, eu zic ca e de ajuns. Blind se folosea acum 6,7 ani..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BucovinA

[cristake-]



Status: Offline
(since 29-01-2019 19:20)
Joined: 11 Oct 2010
Posts: 704, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 176.1
Votes: 15

 
Post Posted: 11-01-2015, 19:42:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

D@N wrote:
BucovinA wrote:
D@N wrote:
m1h41 wrote:
puteti adauga Pluginu amx_blind + destroy, pentru playeri care joaca cu AIM, dar aim nesimtit de omaora 5, 6 pe runda.. si chiar si cei cu wall le dai blind .. omora unu si poc..


Comanda de blind trebuie sa stii sa o folosesti, neavand experienta in domeniu banezi in prostie jucatori. Aici nu fac referire la tine sau la cineva anume.
Deci, pentru propunerea blind sunt contra.
De restu nu ma intereseaza, s-au mai deschis topicuri, gen, o zi votam war3, o zi votam war4, dupa nici o saptamana s-a ajuns la mare tam-tam.


In regula, insa partea cu blind se poate acorda doar doar de la Champ in sus. Parerea mea -


Contra !!!

Daca se baga comanda de blind 70% din admini o sa faca abuz de blind....
Sunt doua comezi de poze, comanda de demo, eu zic ca e de ajuns. Blind se folosea acum 6,7 ani..


Probabil tu nu intelegi un aspect, era blind + ***.
i.e. : daca un player blind-uit ( chior) face frag, automat ia ***. Eu zic ca e destul de ok avand in vedere faptul ca multe din codurile de azi sunt anti-blind, anti-ss, anti-orice -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 11-01-2015, 19:59:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BucovinA wrote:
D@N wrote:
BucovinA wrote:
D@N wrote:
m1h41 wrote:
puteti adauga Pluginu amx_blind + destroy, pentru playeri care joaca cu AIM, dar aim nesimtit de omaora 5, 6 pe runda.. si chiar si cei cu wall le dai blind .. omora unu si poc..


Comanda de blind trebuie sa stii sa o folosesti, neavand experienta in domeniu banezi in prostie jucatori. Aici nu fac referire la tine sau la cineva anume.
Deci, pentru propunerea blind sunt contra.
De restu nu ma intereseaza, s-au mai deschis topicuri, gen, o zi votam war3, o zi votam war4, dupa nici o saptamana s-a ajuns la mare tam-tam.


In regula, insa partea cu blind se poate acorda doar doar de la Champ in sus. Parerea mea -


Contra !!!

Daca se baga comanda de blind 70% din admini o sa faca abuz de blind....
Sunt doua comezi de poze, comanda de demo, eu zic ca e de ajuns. Blind se folosea acum 6,7 ani..


Probabil tu nu intelegi un aspect, era blind + ***.
i.e. : daca un player blind-uit ( chior) face frag, automat ia ***. Eu zic ca e destul de ok avand in vedere faptul ca multe din codurile de azi sunt anti-blind, anti-ss, anti-orice -


Mai rau, multi o sa fie banati de pomana, de ce ? ca 90 % din admini nu se uita pe x cand ii face poze, poate dansu e afk, sau pizz .. exact asa o sa procedeze si cu blindul.... poate in momentul in care primeste blind trage intr-un atversar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 11-01-2015, 20:08:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. O idee bunã, cred eu, dar depinde în totalitate de owneri.
2. S-au mai bãgat hãrți noi pe lângã cele clasice, hãrți care s-a crezut cã vor atrage player-ii și s-au scot altele complet inutile. Pânã nu veți da și voi voturi cu hãrțile respective eu cred cã nu are rost sã se mai bage altele. Majoritatea spun cã iese lumea de pe server dacã bagã o hartã nouã, dar nici mãcar nu încearcã. Intru și dau last și vãd aceleași 7 hãrți mereu. Prima datã bãgați hãrțile care sunt pe server și apoi cereți altele. De exemplu pe 4 era la un moment dat de_irak. La noi nu s-a dat niciodatã (nici nu cred cã a fost pe server) iar acolo era sv plin pe ea. Învãțați jucãtorii cu hãrți noi.
3. Aveți la dispoziție comenzile necesare sã depistați un codat. Nu mai este nevoie de alta.
4. Sã vedem ce spun ownerii. Înainte sã fie probleme la server era valabilã și pentru cei care aveau slot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~Crash
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-01-2015 10:23)
Joined: 24 Dec 2014
Posts: 165, Topics: 20
Location: France

Reputation: 15.5
Votes: 3

 
Post Posted: 11-01-2015, 21:31:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

D@N , de ce zici ca uni admini ar face abuz de a cea comanda ?
Un admin care face abuz po sa abuzeze si de ban/***/etc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 11-01-2015, 21:41:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

~Crash wrote:
D@N , de ce zici ca uni admini ar face abuz de a cea comanda ?
Un admin care face abuz po sa abuzeze si de ban/***/etc.


Comanda de blind nu tine numai de abuz, ci de incompetenta daca vrei sa zic asa ..
Nu am timp si nici chef sa dezbat acest subiect... Unii stiu destul de bine la ce ma refer.

De 7 ani de cand sunt admin, am intalnit cazuri si cazuri, jucatori banati aiurea, frag dupa blind... chiar si eu am primit de doua ori ban din cauza acestei comenzi, mai degraba din cauza unor admini incompetenti. E cea mai proasta comanda care a existat pe serverele cs.. Comanda de blind e pentru puturosi, pentru cei care nu au chef sa sta spec.
Cand faci poze unui jucator stai spec uitandu`te la el cu demo on. problema e in felul urmator, din 30 de admini, nu cred ca sta mai multi de 5 uitandu-se pe x cand ii face poze. Nu fac referire la war3, ma refer in general, pe majoritatea serverelor.

Asa si cu blind, ii dai blind unui jucator, face frag dupa blind si primeste automat ***, vine pe forum sa ceara explicatii, ce explicatii primeste, ca a facut frag dupa blind, si adminu in cauza se juca bine mersi cand a folosit comanda ?

Cred ca am explicat pe intelesul tuturor.

Bafta !



Last edited by D@N on 12-01-2015, 03:36:00; edited 2 times in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Boooo

[Salut!]



Status: Offline
(since 23-08-2017 20:32)
Joined: 07 Oct 2009
Posts: 962, Topics: 69
Location: Suceava

Reputation: 534.8
Votes: 17

   
Post Posted: 12-01-2015, 02:30:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. aici depeinde tot doar de owneri daca vor acest lucru
2. sunt si acum harti disponibile dar se joaca ce vor si restul...(ca daca pui un ironblood din 30 vor ramane 10)
3.nu e necesara...e de ajuns sa faci demo...iar daca nu esti convins 100% pui la pareri demo pe forum si se ajunge la o concluzie.
4.depinde de own





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 09 February 2015 21:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 21-05-2024, 17:08:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x