User
Pass
2FA
 
 

Problema - lag imens numai cu un singur nick :|

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Fixed issues
Author Message1383
sweetdaddyd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2014 19:13)
Joined: 25 Apr 2009
Posts: 11, Topics: 4
Location: Iasi

Reputation: 197.4
Votes: 4

Post Posted: 19-09-2009, 13:09:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut.

Am si eu o mare problema si sper din tot sufletul sa gasesc rezolvare. Am un server de cs (nu acesta este problema), si pe server totul este ok pana sa intru eu, adica atunci cand intru eu pe server se face lag imens si procesorul meu este folosit 100%. Problema este in felul urmator, daca intru pe server cu alt nick decat cel cu care am admin totul este normal, cum ma reconectez cu nickul "sweet daddy d" (acesta este nick-ul cu care am admin) apar probleme si asta se intampla de pe orice tip de CS. Pe alte servere nu imi apare ca as avea lag imens dar procesorul este folosit 100% si merge super sacadat.

Ca sa se stie dinainte nu am jucat pe alt server ca sa fi luat nu stiu ce drac de comanda si imi buleasca cs-ul sau mai stiu eu ce, totusi am luat in calcul si asta, m-am gandit ca poate a facut cineva vreo gluma cu pc-ul meu, cine stie, totul e posibil si am reinstalat cs-ul, problema aceeasi, cum ma conectez cu "sweet daddy d" - lag imens si foloseste procesorul 100%.

Sper din toata inima sa ma puteti ajuta - -

Va multumesc si astept niste sugestii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyger

[Born Wild]



Status: Offline
(since 17-05-2014 22:04)
Joined: 15 Jun 2009
Posts: 440, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 300.4
Votes: 10

Post Posted: 19-09-2009, 15:28:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dar cand se conecteaza alt admin pe serv in afara de tine tot la fel e?... ma refer un admin cu aceleasi accese ca si tine.

Edited: Fara reclama in semnatura
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sweetdaddyd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2014 19:13)
Joined: 25 Apr 2009
Posts: 11, Topics: 4
Location: Iasi

Reputation: 197.4
Votes: 4

Post Posted: 19-09-2009, 19:55:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singura problema e doar la mine si acum e si mai mare problema, pana acum facea figuri numai cu nick-ul de admin, acum imi face cu orice nick as intra plus ca dupa ce intru pe server sta blocat 20-30 de secunde fac lag imens pe server la toti playerii si imi apare sus in dreapta ceva de genu Connection Problem sau cam asa ceva, acum ma gandesc sa nu fie din cauza internetului, ar fi cel mai ideal sa fie netul si nu alta minune - -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Fixed issues  


The time now is 30-09-2024, 12:38:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x