User
Pass
2FA
 
 

[Aprobat] Rondy
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message2897
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 13-01-2015, 00:28:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bachuss wrote:
Dane... la ce spui tu acolo habar nai de admin scuzama ca zic asa cv pot lua si warn si demote si remove si ban!.. dar cred ca esti in "CARDASIE" cu el.. prietene ne descurcam nu jucam de ieri cs.. nu veni cu aberati dastea pe server de pgl war3.. ala e wall sigur dak i se da unban eu plec sincer.. ala e cod toata ziua.. scuzati de reply dar cand vad oameni ca dan.. park nu ma pot abtine!


Eu am impresia ca esti sarit de e fix. Adica dupa poza de la avatar imi dau seama ce fel de persoana esti... Bine, asta nu ma priveste pe mine, te-as "ruga" sa vorbesti mai cilivizat. Nu tolerez comportamentul asta din partea nimanui. Daca nu esti in stare sa scrii cateva propozitii fara sa jignesti, abtine-te, nu instiga la cearta fara rost. Din cate observ, pe unde te bagi in seama, jignesti, ba jucatori, ba admini, unde te crezi ?> Invata sa poti o conversatie cilivizata.

Pentru mine demo-ul este neconcludent. Nu reiese wall in demo-ul facut de SisoKo. Poate o avea, dar nu aveti dovezi concludente... Nici nu are rost sa mai vorbesc de aim, daca are aim eu imi tai p...

Din cate stiu e bagat un plugin de noflash team.

Bachuss wrote:
Prietene dastia ca tn.. fumam de mult timp.. ai wall.. stateai la usa.. stiind ca vine a dat flash nici macar nu ti sa miscat tinta stiai unde sa tragi... eu joc la sunet de circa 5 ani... dar la tn nu e sunet e wall..



Ps: Am intrat pe server si am facut un text, un text la flesh pentru a vedea daca e noflash team. Se pare ca am avut dreptate.
Acum sa te invat cate putin din experienta care am acumulato in de lungul anilor...
Daca stau spec si fac demo cuiva, noflash nu mai este activ. Din cauza ca nu faci partea dintr-o echipa, esti spec.. Intelegi sau iti desenez ?

PS2: Am primit un mesaj privat de la domnisorul Bachuss, se pare ca l-am atins la sentiment.

Dupe ce ca e analfabet mai este si chior.



Am rugamintea sa se uite un admin competent la demo si sa zica de cine e aruncat acel flash, de team sau de echipa atversa. Eu m-am uitat de doua ori la demo, asta e treia oara, si , spre dezamagirea lui Bachuss, am vezut ca acel flash e aruncat de team, nu de echipa atversa.
E greu domnisorul asta de cap, nu poate sa inteleaga ca din moment ce stai spec nu mai este valabil noflash team. E tralala!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bachuss

[Champion Bachus!!]



Status: Offline
(since 14-01-2018 02:14)
Joined: 02 Aug 2010
Posts: 444, Topics: 85
Location: Bucuresti

Reputation: 94.6
Votes: 14

     
Post Posted: 13-01-2015, 00:37:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

intrebarea este.. dak era cu el in team si aveaa amx_spectate... adik totusi e fractu sau cine este accea persoana.. nu sunt analfabet.. doar scriu repede.. si.. domnisor? poate domn pe langa tine..

Status: Online!
Înscris: 02/Ian/2015
Posts: 44, Topics: Nici unul
Locaþie: Romania Romania

Reputatie: 0.5


pe langa mine mai ai de muncit.. luati o decizie va rog ca si dati T/C vinovatu sa fie pedepsit. app tocmai te-ai trezit pe - pe reputatie



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 13-01-2015, 00:44:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din partea mea imi mai poti da - 100 rep, nu ma afecteaza cu minic, maine daca vreau am 500....
SisoKo sta spec de obicei, nu l-am vazut niciodata sa stea spectate, ba chiar i-am zis de doua ori sa nu mai stea spec ca are comanda de amx_spectate.
Ce ai zis, ca esti un domn >? esti pamant de flori.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 13-01-2015, 01:15:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ați face bine sã încetați și sã nu vã mai insultați sau sã vã aruncați replici acide în topicul de unban. Dacã aveți probleme unul cu altul vã puteți înjura în privat. În ceea ce privește comportamentul vostru voi cere sancționarea voastrã în consiliu.

ON : Pe undeva pe la jumãtatea demo-ului se pãre cã este o problemã (de la mine sau nu) Vãd arma tremurând.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 13-01-2015, 01:27:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cariga wrote:
Ați face bine sã încetați și sã nu vã mai insultați sau sã vã aruncați replici acide în topicul de unban. Dacã aveți probleme unul cu altul vã puteți înjura în privat. În ceea ce privește comportamentul vostru voi cere sancționarea voastrã în consiliu.

ON : Pe undeva pe la jumãtatea demo-ului se pãre cã este o problemã (de la mine sau nu) Vãd arma tremurând.


Daca tot ceri sanctionarea cu avertisment, ai face bine sa analizezi discutia care a avut loc.
Dupa cum bine stiti eu nu instig la cearta sau jignesc fara motiv, atata timp cat un alt admin imi adreseaza cuvinte aberante,jignitoare, e si normal sa reactionez urat.
Cum am mai spus, nu tolerez din partea nimanui sa imi vorbeasca urat.


Intradevar ii tremura putin tinta dar nu se pune problema de aim, poate a tras de mouse...

Spune-mi si mie, ai vazut faze de wall in demo, eu unul n-am vazut nici-o faza concludenta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 13-01-2015, 01:31:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu, nu am vãzut faze de wall în demo, cel puțin în partea care am putut sã o vizionez. În ceea ce privește cealaltã problemã nu mã intereseazã ce accepți tu sau bachuss din partea altora. Aici nu e chatul vostru. Sunt niște reguli în ceea ce privește limbajul folosit, reguli pe care voi le-ați încãlcat.

Code:
ADMIN Phoenix: unban 93.118.95.70

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 12 January 2015 23:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 01-05-2024, 13:29:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x