User
Pass
2FA
 
 

Panda start zone.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1069
druiddxd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-01-2015 15:38)
Joined: 11 Jan 2014
Posts: 21, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 2

 
Post Posted: 26-01-2015, 20:08:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Shockeru`. In loc sa te ocupi de clase te ocupi de start zone quests?da-le dracu de aici ,cine joaca kungupanda?urmeaza sa-l mai bage pe dexter si sponge bob si am vazut tot in wow.+ ca am observat ca ai scazut rata de xp sa ne arati cum merg questurile,pana acolo cred ca faci deja level 10 si iti apare rahatu sa iti alegi factiunea,nu stiu sigur daca e la un quest anume,dar puteti sa il puneti la* altu` daca e nevoie,mai custom.
Btw sper sa rezolvati ceva cu RBG-urile(RATED BATTLEGROUNDS) pe MoP,nu stiu daca sunt greu de facut,chiar nu ma pricep,dar daca 3v3 nu se face,poate RBG face lumea.
Sa nu ma intelegi gresit,apreciez enorm ce faci pentru server,nu e o munca usoara si nu orice ratat o poate face,deja sunt plictisit sa joc MoP la straini,tot freakz e baza,abea astept MoP.--.

EDITED<<

EDIT II: Ca sa nu mai apara topicuri aiurea si sa mai abereze unii,daca va intrebati de unde stiu ca nu merg clasele,da-ti cc (fear,turn evil) la un pet,mirror images.Si asta e doar 1.
Apropo vezi ca pe AT este un exploit cu talent /glyph stacking,da-mi PM daca vrei sa aflii mai multe.(sa o rezolvi pe freakz),bugu` asta a fost si pe panda-wow si pandashan,si acum astept sa fac 100 pe ashran sa vad daca merge.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 26-01-2015, 20:29:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti paralel cu jocul, cu patch-ul si tot ce tine de MoP din putinele cuvinte spuse mai sus de tine, data fiind "experienta" ta (sper ca ai sesizat ironia) de pe private.

Inainte sa vii cu "sfaturi" ca astea, documenteaza-te macar asupra unuia din subiecte. Pana cand stapanesti unul din ele, cat sa-ti exprimi punctul de vedere la nivelul acesta al problemei, abtine-te.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Elementalic

[Headsman's pride ]



Status: Offline
(since 26-05-2019 11:45)
Joined: 24 Apr 2014
Posts: 223, Topics: 13
Location: Sub harta in wsg

Reputation: 107.1
Votes: 21

 
Post Posted: 26-01-2015, 21:05:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kek sa precizat ca se va invata din greselile altor servere , faptul ca tu vi cu un bug de pe alte private nu ajuta cu nimic , bugurile difera de la un server la altul ...

Nerf Combustion (つ・・)つ¤=[]====> Nerf Me /╲/\╭(▀̿̿Å̯̿̿▀̿ ̿)╮/\╱\
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 26-01-2015, 22:40:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Useless topic, subiecte discutate si rediscutate de zeci de ori

druiddxd, nu ai citit tot ce se intampla cu serverul de MOP, ce vrem sa facem, ce vrea comunitatea, etc. Generalizezi aiurea. Ce ai vazut acolo E O MICA PARTE din fixurile facute la mop


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 26 January 2015 20:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 03-10-2024, 16:22:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x