User
Pass
2FA
 
 

Probleme, probleme si iar probleme...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message264
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 28-01-2015, 18:23:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 - De cand cu acest boost intra foarte multi cu numele SM-Player !!!!! faceti ceva cu ei ca nu ii mai suport!!! nu le putem schimba numele(am incercat si cu userid si degeaba) si mereu sunt cate 3 4 pe server ..

Cum se poate rezolva?

- se rezerva numele sm-player si automat ii obliga sa-si schimbe singuri numele.


2 - Scoate rahaturile alea de skinuri pentru admini!!!! se tot opresc 2 3 playeri langa mine sa ma studieze de parca as fi exponat la muzeul Antipa:| sau vin langa mine si incep sa traga in mine ca disperatii:|


3 - Harta de_irak nu merge!


4 - Boost ul bagat de aD functioneaza.. este cam plin mereu dar cum a zis si mSx nivelul jocului a scazut foarte mult ..



5 - Ca sa facem fata acestui boost faceti si voi up la adminii care sunt inca blood macar pentru o perioada de proba (sunt foarte multi codati!!!)



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 28-01-2015, 19:00:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte bine zis Shark ! Aici nu exista decat o singura problema si aia ar fi a noastra, a noastra adminii. Boost-ul este foarte bun, din 1 000 de playeri putem ramane cu 100 dar buni.


Edit//


Quote:
1 - De cand cu acest boost intra foarte multi cu numele SM-Player !!!!! faceti ceva cu ei ca nu ii mai suport!!! nu le putem schimba numele(am incercat si cu userid si degeaba) si mereu sunt cate 3 4 pe server ..

Cum se poate rezolva?

- se rezerva numele sm-player si automat ii obliga sa-si schimbe singuri numele.


2 - Scoate rahaturile alea de skinuri pentru admini!!!! se tot opresc 2 3 playeri langa mine sa ma studieze de parca as fi exponat la muzeul Antipa:| sau vin langa mine si incep sa traga in mine ca disperatii:|


3 - Harta de_irak nu merge!


4 - Boost ul bagat de aD functioneaza.. este cam plin mereu dar cum a zis si mSx nivelul jocului a scazut foarte mult ..



5 - Ca sa facem fata acestui boost faceti si voi up la adminii care sunt inca blood macar pentru o perioada de proba (sunt foarte multi codati!!!)


Si uite si rezolvarile Shark doar ca avem nevoie de un owner care sa ne ajute.

SM-Player se poate rezolva numele cu o anumita parola si automat au nevoie de un alt nick
Skin-urile la fel si eu sunt de accord sa se scoata (la fel problema care o poate rezolva un owner)
Harta de_irak la fel tot un owner
Boost-ul este periodic, sa avem playeri, trebuie sa ne multumim cu ce avem. Playerii vechi sunt majoritatea cu slot deci pot intra oricand (+ ca putem atrage un numar de alti playeri catusi de ok, nu ne-am nascut nici unul cu mouse-ul in mana jucand cs)
Sunt de accord cu tine, trebuie sa adunam mai multi admini care pot fi activi in orice perioada a zilei + noi upgrade-uri s.a.m.d(la fel o problema care se poate rezolva prin un owner) darr din pacate inafara de Mastermind si Reyes nu prea vad implicare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 29-01-2015, 13:53:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de acord ca unii admini care au bloud sa primeasca up..ieri doar in-tro ora am prins 9 codati,am fost sigur,dabia mai faceam fata..unul dupa altul..3 codati intr-un demo.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 29-01-2015, 16:06:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Și eu sunt de acord ca cei care au blood sã primeascã up. Acum depinde de owneri. De asemenea se pot scoate skinurile ? Te încurcã foarte mult la joc. La problema cu harta de irak îmi asum eu responsabilitatea. Eu am fost cel care i-a trimis-o lui Reyes. Am presupus cã fiind urcatã pe banana (sau cum îi spune la site) este harta bunã. Din pãcate era o harta total diferitã. A fost greșeala mea. Dacã are cineva harta bunã se poate sã o trimitã ? Din ce am vãzut pe alte sv din comunitate și nu numai, pe irak era full.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adi014

[Holy Sfant]



Status: Offline
(since 06-12-2019 20:00)
Joined: 10 Nov 2011
Posts: 1215, Topics: 50
Location: Focsani

Reputation: 193.3
Votes: 25

 
Post Posted: 29-01-2015, 22:36:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Skinurile alea sunt useless de la distanta zici ca sunt CT....


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 29-01-2015, 22:41:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Skinn-urile am discutat cu Mastermind si i-am expus problema din partea tuturor si au fost scoase.

aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 09 February 2015 21:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 18-04-2024, 12:44:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x