User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie SpeS

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1463
Qui3t

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2016 20:51)
Joined: 10 Jan 2015
Posts: 131, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 152.1
Votes: 5

     
Post Posted: 28-01-2015, 20:41:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ìn primul rand cer unban pentru IP 86.121.207.164. Cine e? AlexTalent este nick-ul lui. Dupa parerea mea este un copil de 14-16 ani, care nu stie sa se comporte si a injurat un admin, nereferindu-se concret la unul anume. Gestul acesta da, trebuie sanctionat cu gag, kick si, daca insista, cu ban. Adminul SpeS i-a dat ban instant, lucru care mi se pare imoral si eu il vad ca si un abuz de admin. Eu am vrut sa-i dau kick, dar, dupa cum se vede mai jos,probabil iesise inainte de asta. Cu toate astea, SpeS i-a dat ban...desi acest jucator nu a incercat sa intre din nou pentru a continua cu jignirile.

(JUCATOR) AlexTalent : PISA M AS PE TINE DE ADMIN PROST
] amx_kick alextalent
Jucatorul cu acel nume sau id nu exista
[xBoX] Jucatorul cu gag AlexTalent[IP: 86.121.207.164:27005] a parasit serverul.
Jucatorul [AlexTalent] a iesit de pe server
ADMIN SpeS: ban 86.121.207.164

In al doilea rand, tot astazi, a fost on si un jucator cu nick-ul RCPlayer- LanT, sau ceva asemanator, care evident era incepator. SpeS, a incercat sa faca jocul dupa bunul lui plac. Vazand ca acest jucator nu respecta "ordinul" lui l-a pus spectator apoi i-a dat kick. Stai asa...De unde pana unde, daca cineva nu vrea sau nu stie sa-ti respecte "jocul" tu il pui spec, ii dai kick sau si ban, presupunand ca daca pentru o injurie dai ban... daca cineva iti strica jocul e jale?
L-am intrebat de ce ii da kick si ban asa si mi-a raspuns foarte arogant " Fa-mi reclamatie".

(TOTI) SpeS : DOAR MID SI PE RAND
(TOTI) SpeS : DOAR MID SI PE RAND
(TOTI) SpeS : DOAR MID SI PE RAND
What? : kick rc player

ADMIN SpeS: kick RCPlayer-Lant
Jucatorul [RCPlayer-Lant] a iesit de pe server

Qui3t : spes cu tine vb

SpeS : Ce vrei?

Qui3t : ce naiba faci?

SpeS : Ce fac?

Qui3t : dai kick si ban cum te taie capu?

SpeS : Te deranjeaza ceva?

Qui3t : da...asta se num abuz de admin

SpeS : Atunci fa-mi reclamatie.

Mi se pare jenant ca un admin sa se creada zeu pentru ca are cateva comenzi in plus fata de alti jucatori obisnuiti si mi se pare de rasul curcilor ca acelasi admin sa foloseasca aceste comenzi ca sa "dicteze" jocul cum ii convine lui. De asemeni mi se pare omenesc sa iti respecti colegii adica, am eu grad peste tine, dar te respect ca imi esti coleg. Faptul ca ai un grad peste mine nu te face seful meu, ci AR TREBUI sa figurezi ca unul dintre lideri, intre cele 2 notiuni fiind o diferenta foarte mare, dar pe care multi nu o vad. -

Propun ca acest SpeS sa aibe -1.

Multumesc! -

PS: Am sters liniile neimportante: kill-uri, rank (nr. 1), PTB.

Multa stima! Peace Sign


http://imgur.com/t/counter_strike_go/vB8CqMR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TigerSecuritySteam

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-02-2016 19:32)
Joined: 12 Feb 2014
Posts: 343, Topics: None
Location: pascani

Reputation: 241.3
Votes: 8

Post Posted: 28-01-2015, 21:15:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu in locul lui SpeS as fi procedat la fel... Am vrut sa iti dau ban cand faceai rush pe dust, ai imunitate.. -
Iti iei treaba de admin prea in serios


esti slab, nu incerca sa pari dur
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qui3t

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2016 20:51)
Joined: 10 Jan 2015
Posts: 131, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 152.1
Votes: 5

     
Post Posted: 28-01-2015, 22:01:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai proceda la fel? Mi-ai fi dat ban? -
Nu se da ban pe rush...

Imi iau treaba de admin prea in serios? Atunci zi si mie:
Ti-ar conveni sa-ti dau ban daca nu plantezi bomba? -
Ti-ar conveni sa iti dau kick pentru ca nu joci cum zic eu?
Ti-ar conveni ca, atunci cand ma intrebi de ce ti-am dat kick, te-am pus spec, ti-am dat gag sau ti-am dat slay, eu sa iti raspund " Dã jmecher"?

Cum am zis si mai devreme, noi adminii suntem niste playeri cu cateva atribute in plus fata de playerii obisnuiti. Eu cred ca unii dintre noi ne luam prea in serios personajul de "mare B0$$". -

Stima.


http://imgur.com/t/counter_strike_go/vB8CqMR
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
anu8is

[Creep]



Status: Offline
(since 26-12-2017 09:15)
Joined: 04 Aug 2012
Posts: 635, Topics: 59
Location: suceava

Reputation: 297.1
Votes: 8

   
Post Posted: 29-01-2015, 00:35:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand se joaca mijloc...se joaca mijloc ..e o lege nescrisa ...date dupa lume.
si nu mai fa reclamatii la colegi decat daca ai ceva important...si nici atunci macar...faci topic la discutii nu la reclamatii.
stima.
+ ca nu ceri tu minusuri . ownerii decid cand sa petrecut o abatere...ce pedeapsa aplica.

Posturi unite automat, 29-01-2015, 00:35:24

si faza cu stima. e semnatura mea...nu copia ca nu da bine
scuze de off.


http://steamcommunity.com/id/anu8is/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Qui3t

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2016 20:51)
Joined: 10 Jan 2015
Posts: 131, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 152.1
Votes: 5

     
Post Posted: 29-01-2015, 01:06:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata sefu...
Nu am cerut minusuri...am propus. -


http://imgur.com/t/counter_strike_go/vB8CqMR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TigerSecuritySteam

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-02-2016 19:32)
Joined: 12 Feb 2014
Posts: 343, Topics: None
Location: pascani

Reputation: 241.3
Votes: 8

Post Posted: 29-01-2015, 18:36:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu plantez bomba de fiecare data cand sunt pe harti cu bombe... in caz ca nu o plantez, sa se stie ca e din cauza la ct, ca face rush, habar nu aveti sa jucati pe dust.. jucati doar snow si va credeti smecheri ca sunteti buni, pe dust faceti rush, cine mai este ca voi.

esti slab, nu incerca sa pari dur
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qui3t

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2016 20:51)
Joined: 10 Jan 2015
Posts: 131, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 152.1
Votes: 5

     
Post Posted: 29-01-2015, 19:30:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-ai raspuns la o intrebare. - Sa inteleg ca celelalte doua nu intra in discutie?
Hai sa fim seriosi si obiectivi. Daca suntem buni, haideti sa fim buni si la joc si in administrarea serverului.
Ne vedem in Arena!


http://imgur.com/t/counter_strike_go/vB8CqMR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hyp-iulian

[<>ByLLuTZã<>FrEaKz<>]



Status: Offline
(since 09-07-2016 11:19)
Joined: 24 Nov 2012
Posts: 1164, Topics: 36
Location: Pascani

Reputation: 265.4
Votes: 60

Post Posted: 30-01-2015, 20:34:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum vine cate un baiat din asta corect care vrea sa respecte si sa fie respectat ii sariti toti in cap Dosent Matter Si aici ma refer la tine @tigersecurity
P.s: Anubis eram 5 playeri si "spes" cere sa jucam mijloc pe rand -) e de plans nu de ras


†∩(◕_◕)†∩
Xbox.freakz.ro Votati!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TigerSecuritySteam

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-02-2016 19:32)
Joined: 12 Feb 2014
Posts: 343, Topics: None
Location: pascani

Reputation: 241.3
Votes: 8

Post Posted: 30-01-2015, 21:23:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am nimic personal cu iuliane, dar singurul lucru care ma enerveaza e ca face rush.. si nu e singurul

esti slab, nu incerca sa pari dur
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qui3t

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2016 20:51)
Joined: 10 Jan 2015
Posts: 131, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 152.1
Votes: 5

     
Post Posted: 31-01-2015, 01:34:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hyp-iulian wrote:
Cum vine cate un baiat din asta corect care vrea sa respecte si sa fie respectat ii sariti toti in cap Dosent Matter Si aici ma refer la tine @tigersecurity
P.s: Anubis eram 5 playeri si "spes" cere sa jucam mijloc pe rand -) e de plans nu de ras


Multumesc, hyp! -

E singurul, dar nu e singurul. Sa inteleg ca mai sunt elemente pe lista. Ce te mai enerveaza tiger? - Haide,spune! -
Recunosc, cu rushul am gresit si imi pare rau. In orice caz...imi poti spune *fraiere,nu mai fa rush* si intelegeam si incetam. Nu trebuie sa ma iei cu regrete ca de ce nu mi-ai dat ban. - Parerea mea...

Ne vedem in Arena!


http://imgur.com/t/counter_strike_go/vB8CqMR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
plesucu

[~MACY~]



Status: Offline
(since 09-08-2020 17:36)
Joined: 10 Mar 2012
Posts: 736, Topics: 55
Location: Maramures

Reputation: 263.8
Votes: 32

Post Posted: 31-01-2015, 13:49:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fara certuti pe servar si forum ca n2 stie el despre fiecare ce "hram" purtam - Si nu uitati RESPECTATI IERARHIA GRADELOR pe servar ! TC


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by plesucu, 31 January 2015 11:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-09-2024, 01:26:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x