User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamație ShQ
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3425
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 09-02-2015, 14:05:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau D@NEZU
- Numele adminului reclamat sh1
- Harta, ora si data faptei reclamate dust2 data 02-09-2015 ora 13:50
- Motivul / Regula incalcata: Se roaga jucatorii de el sa se ocupe de codati, ne jigneste, da gag aiurea, kick fara motiv...
L-am chemat pe server sa se ocupe de codati, a dat un *** si porma s-a pus la joc, dupa 4,5 minute a intrat 2 codat, l-am tot anuntat pe server si pe steam ca sunt codati pe server, jucatorii ii spunea sa se ocupe de codati, el se juca bine mersi, la un momentdat a inceput sa ne jigneasca...
Cer sa fie sanctionat pentru nesimtirea de care a dat dovada...
Tot spuneti de mine ca sunt impulsiv, ca am un comportament neadecvat,ca ma cred superior. ia spuneti-mi, cand vreodata m-ati vazut sa procedez cum a procedat adminu in cazul de fata ? Il stiu de mult timp pe ShQ si pot sa spun ca nu am avut probleme cu el , insa de data asta chiar m-a scos de sarite, dupa ce ca sta si joaca cu, codati pe server, mai are si nesimtirea sa ne jigneasca, sa dea gag la jucatori fara motiv..
Mi-a dat kick pentru ca stateam spec sa fac demo codatiilor..
Astept explicatii atat de la adminu ShQ cat si de la owneri..

- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola

Aici aveti demo-ul cu respectivul codat. Sunt destule faze concludente.. http://www23.zippyshare.com/v/UN6by7BY/file.html
Demo-ul a fost facut de un jucator si ulterior mi l-a trimis mie pe mail..



ADR^ has left the game
*DEAD* pandaw0u # bosnia : da-i ban lu gypsy
*DEAD* pandaw0u # bosnia : ti-am zis
*** Gypsy killed D@NEZU with a headshot from ak47 ***
ADMIN ShQ: gag pandaw0u # bosnia (5 minutes)
*DEAD* Speedyrogamer : ab ce da astia


*DEAD*(Terrorist) Tibi : are wall

(Jucator) D@NEZU: gypsy wall


(Jucator) D@NEZU: fratica, gypsy are wall

*DEAD* Tibi : shq haide te rog.
*DEAD* Tibi : daca tu joci normal ca nu ai timp de el


(Jucator) D@NEZU: (1) Sm Player


(Jucator) D@NEZU: iti bati joc de noi ? ti-a tot spus jucatorii ca are wall, ocupa-te de el

(Spectator) pandaw0u # bosnia : am eu demo.
*SPEC* osss : dupa 2 ore te pui stec

(Spectator) pandaw0u # bosnia : pana faci tu . ies toti

*SPEC* pandaw0u # bosnia : e pro.

(Spectator) ShQ : oss ma duc spec dupa cat timp doresc si cand consider ... ati luat 4 hituri si plangeti ca si copii


(Spectator) osss : ai demo cu el panda ?


*SPEC* pandaw0u # bosnia : da
*SPEC* pandaw0u # bosnia : domnului shq care intra dupa 10 runde spectator.

ADMIN ShQ: kick pandaw0u # bosnia
*DEAD* Gypsy : sa mi se faca poze

*SPEC* ShQ : hai jet date

*DEAD* smash : sa jucati voi cu gipsy ...


(Spectator) am gag , pt ca adminu nu verifi : osss vreau si eu un e-mail
(Spectator) am gag , pt ca adminu nu verifi : daca vrei ai sustinerea mea pt reclamatie
*DEAD* ShQ : tibi inceteaza dq ca stresezi rau

*DEAD* Tibi : ma shq

war3.freakz.ro | Powered by Shocker, ion.mzk, Mastermind, xGen, Reyes, Deadshot
*SPEC* ShQ : inceteaza

*DEAD* Tibi : ala joaca cu wall

Kicked by Console
Kicked
] retry
Commencing connection retry to 93.119.24.29:27015
Connecting to 93.119.24.29:27015...
Connection accepted by 93.119.24.29:27015


*SPEC* osss : Nu da kick , nu e serverul full

*SPEC* ShQ : danez daca nu incetezi dq cu comportamentu asta

*SPEC* ShQ : stricam treaba repede

*SPEC* osss : Ti se pare normal sa ne rugam de tine 10 minute sa te ocupi de un codat ?
*SPEC* osss : trimite-mi demo-ul

pandaw0u : imediat


*SPEC* osss : ma uit imediat la demo si in caz ca are wall fara nici o suparare am sa-ti fac reclamatie

*SPEC* osss : acel jucator poate a scos wall

*SPEC* ShQ : fugi tare si fa

*SPEC* ShQ : da

pandaw0u killed Iza with ak47
.NABSTER : nu are nimic frate
*** .NABSTER killed pandaw0u with a headshot from m4a1 ***
*SPEC* osss : ca urla jucatorii pe say

.NABSTER : sunteti batuti in cap
.NABSTER killed denis with m4a1
(1)SM-Player killed Tibi with m4a1
*SPEC* ShQ : sunt praf astia


*SPEC* osss : vorbeste frumos shq

*SPEC* ShQ : zbori si fa reclamatie te rog

*DEAD* pandaw0u : multumesc frumos.

*SPEC* osss : mi-ai trimis demo-ul ?

*DEAD* Tibi : altu.

*SPEC* ShQ : din cauza la stilul tau ramai fara admin mereu

*SPEC* ShQ : esti holeric

*SPEC* osss : vezi-ti ma de joc

Tibi : doamne frate
Tibi : shq da-i ban ma

*SPEC* osss : Cui ?

denis killed ShQ with ak47
Tibi killed (1)SM-Player with ak47
Tibi : SM PLAYER
Tibi : da fratele meu

*SPEC* osss : am anuntat de acum 10 minute ca smplayer e blindat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShQ

[Creep]



Status: Offline
(since 23-05-2017 23:17)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 646, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 211.7
Votes: 12

Post Posted: 09-02-2015, 14:17:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Copil care urlii de 100 d ori , nu sunt la comanda nimanui ... am stat spec am constatat ca nu are nimic am intrat la joc , nu iti dau tie explicatii ... care urlii cu nea tibii la mine da parca sunt sclavetele cuiva ! copile gaseste-ti o mica ocupatie in viata asta daca esti prea stresat de stat in casica ... te rog nu mai ma aborda decat in scop util , zici odata si pe urma poti sa taci ... ati urlat in 3 runde nonstop . Am cumva zgarda la gat ? Am gresit cu tibi in schimb cand a zis de 2 indivizi si nu m-am mai uitat pt ca la el cand jucam pe dust tot ce misca avea wall ... dupa ce il omora de 3 ori tacea . Pa



-ps : Nu pleda in victima !!!!In fata unuia ca tine nu am sa dau eu explicatii niciodata ... stai la punctul mort si nu te umfla !!!! Reactiile tale amenintatoare nu imi clintesc nici macar 1 fir de par ... daca ai fi stiut sa vorbesti si nu ai fi trecut la amenintari dupa 2 runde in care am jucat ... te bagam in seama ... de ce esti flegmatic de aceea o sa iti iei spitzuri in fund toata viata !!!!




Adevarul nu insulta,ci serveste dusuri fierbinti prostiei calde.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 09-02-2015, 14:30:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ShQ, ti-am scris de doua ori pe page, pe steam, nu ai raspuns nici mie, nici la ceilalti jucatori care iti tot scria pe amx_page.. Ti se pare normal sa joci mai bine de 10,15 minute cu codati pe server ?
Nu ti-a spus nimeni ca esti sclav, asa te consideri tu. Din mement ce esti pe server si sunt codati, te ocupi de ei imediat ce ai fost anuntat pe amx_page, nu stai sa joci 10,15 minute cu ei pe server, asta e datoria de admin, sa menti linistea si codatii la distanta.. Datorita acelui codat s-a golit serverul..

Nu esti in stare sa discuti strict pe subiectul care l-am scris, trebuie sa faci afirmatii aberante, ca sunt copil, sa-mi fac o ocupatie, etc.. Stii ce activitati am,stii care e ocupatia mea ? ma cunosti personal de zici sa mai ies din casa ? Ce dracu ma, ai niste ani si degeaba ii ai..

PS: nu ma aburii pe mine ca dupa 2 runde te-ai pus spec, poate dupa 10,13 runde.. Dupa ce au inceput mai bine de 5 jucatori sa urle ...



Last edited by D@N on 09-02-2015, 14:33:28; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tibi08

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2015 10:53)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 27, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 32.9
Votes: 1

Post Posted: 09-02-2015, 14:32:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Povestea sta in felul urmator.Totul a inceput pe dust2,cand eu si alti jucatori l-am reclamat pe unu Gypsy de wall .Acest individ minte cu nerusinare ,nu s-a pus deloc spectator,10 runde a zis ca " sa asteptam "(el jucandu-se in continuare),bun.Sa nu exagerez,au trecut vreo 10-15 minute ne zice ca nu are nimic,ulterior s-a pus spectator si Gypsy a iesit si a intrat in scena altu cu wall, SM PLAYER.Si acolo alta bataie de cap.Imi pare rau ca nu am facut demo.


Dar am 2 demo-uri ce dovedesc aroganta si nesimtirea acestui admin !!!

Demo1: ai zis de 10 pers , 1 nu avea nimic dq , pana acum . Cum poti sa zici asta ? http://www.fileshare.ro/e31303662
Demo2: m-am saturat de tine de 2 ore sa tot reclami . Pai si ce prietene ? De ce ai adminul ? http://www.fileshare.ro/e31303677

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 09-02-2015, 14:38:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShQ wrote:
Copil care urlii de 100 d ori , nu sunt la comanda nimanui ... am stat spec am constatat ca nu are nimic am intrat la joc


Ba esti nebun >? ai stat spec si ai ajuns la concluzia ca nu are nimic ? Dupa 15 minute de joc in care jucatorii urla pe say te-ai gandit sa te pui spec sa-l verifici ? bai arogantule, dupa 15 minute jucatorul si-a scos wall si ne radea in fata la toti care la reclamat..
Tu esti unul din incompetentii care nu isi merita aceesul aici.. Intelegi >? Esti degeaba, pe langa toate astea mai esti si arogant, mincinos, etc..

Ps: Am pus eu demo cu Gypsy, uitati-va la el sa vedeti ca avea wall. ne radea in fata... Si adminul pacii juca linistit.
http://www23.zippyshare.com/v/UN6by7BY/file.html


 
Staff message (AMG):
 
+1 warn, flame


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShQ

[Creep]



Status: Offline
(since 23-05-2017 23:17)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 646, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 211.7
Votes: 12

Post Posted: 09-02-2015, 14:59:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu amigo , pe steam nu am primit nimic , dupa prima amenintare ti-am dat eject + block . Cand cunosti o pers de cativa ani buni nu merita sa i te adresezi ca la un neica nimeni . Nu ma consider sclav , app ... dar consider comportamentul tau ca fiind unul care lasa de dorit . Nu am stat 15 minute ,poate doar 2 sau 3 runde. Daca nu eram bine voitor , cand mi-ai dat msj pe steam nu intram sa dau codatul afr ... nu te bagam in seama pur si simplu !!! ESTE DOAR UN JOC , la care te agiti prea mult , ajungi sa insulti persoane care nu ti-au facut rau si totodata uiti ca nu merita pt asa ceva sa strici amicitii ....
- aplicand vorbe care misca omu , sa nu te astepti sa primesti flori ...

AM DISCUTAT in functie de atitudinea ta ... ce doresti sa iti raspund Ca sa te satisfac sa nu continuam romanul ??? Sunt cel mai vinovat ca nu am banat pe cine ziceai tu , sunt un rau pt ca nu am mi-am dat kill in secunda in care urlati la mine sa ii fac demo ca are unu wall ... Pe bune , asta doresti ? Frateee nu are nimeni nimic cu tine , dar insultele de la colegi ti se aduc datorita comportamentului tau COLERIC ( nu holeric ) !!!

AROGANT , NESIMTIT , MINCINOS , INCOMPETENT ? - proasta educatie a stat la baza ta !!! Caracter INFECT AI ... hai pa , nu-mi pierd timpul cu personaje ca tine ...




Adevarul nu insulta,ci serveste dusuri fierbinti prostiei calde.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 09-02-2015, 15:39:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Care prima amenintare mai omule ca ma bagi in ceata cu minciunile tale, ce amenintari ti-am adresat ? Ti-am scrsi cilivizat pe page de doua ori, ba chiar de 3 ori.. Pe la sfarsitul discutiei, ti-am spus ca iti fac reclamatie daca se dovedeste ca acel demo e concludent.. Si mi se pare normal sa iti fac reclamatie, avand in vedere atitudinea care ai avut-o pe server fata de jucatori.. Ne zici ca suntem praf, plus alte jigniri, imi dai kick ca stau spec si tot eu sunt ala nebun . nu ? Nu uita ca am o experienta de 8 ani in adminat, nu iti scriam de nebun pe page..
Nu baga comportamentul meu in reclamatia asta, nu vorbi de trecut, hai sa discutam cilivizat pe subiectul care l-am scris in primul posts, nu sa ne aducem jigniri, sau alte bazaconii...

M-ai jignit pe server, pe forum, si acum spui ca nu merita sa aduc asemenea vorbe. ca ne stim de cativa ani si ca nu e frumos sa ma adresez in felul asta, insa din partea ta e frumos sa ma jignesti pe server si pe forum >? Iar tu te atepti sa tac, sa aplec capul in fata ta, din pacate nu se poate...
In comparatie cu ceilalti jucatori, am avut o atitudine buna pe server..

Ai stat maixim 3 runde dupa care te-ai pus spec ? Amigo, am jucat demo on, nu ma face al dracu ca pun demo-ul pe forum, chiar vrei sa iti demostrez ca minti ? Vrei sa iti arat ca ai stat mai bine de 8,10 minute cu acel codat pe server ?
De fiecare data cand voi fi nevoit sa fac o reclamatie, o voi face cu cea mai mare placere, fiinca multi jucatori ignora, se duc pe alt server in caz de un abuz, eu fiind un jucator foarte vechi in comunitatea asta am fac de fiecare data reclamatie cand un admin va abuza de comenzi sau va ignora mesajele din partea jucatoriilor.
Din 14 jucatori au mai ramas 8 , din cauza ca ai ignorat mesajele care sau scris pe page..

Ps: Hai sa lasam ownerii sa ia o decizie.. Nu are rost sa continuam discutia..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zarkawi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2016 18:04)
Joined: 17 Feb 2010
Posts: 98, Topics: 25
Location: United Kingdom

Reputation: 417.3
Votes: 13

Post Posted: 09-02-2015, 16:04:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma confrunt cu o reclamatie similara... Violenta verbala si certurile sunt mereu contraproductive. Militez pentru un spirit pacifist, intelegator. Sunt convins ca unii admini mai au de imbunatatit in ale administratiei codatilor dar putina intelegere bilaterala ar fi de preferat.
Inteleg frustrarea cand iti este stricat jocul, dar nu este nici un admin rau intentionat. Nu vad rostul acestor reclamatii... Nu construim nimic asa -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShQ

[Creep]



Status: Offline
(since 23-05-2017 23:17)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 646, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 211.7
Votes: 12

Post Posted: 09-02-2015, 16:10:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cazi in emisfera penibilului .... stai balind in fata pc'ului doar , doar o sa iti mai dau aripi sa comentezi ceva ... Poftim : nesimtit , incompetent , poti sa le zici celor care ti-au dat educatia asta ! bye



Adevarul nu insulta,ci serveste dusuri fierbinti prostiei calde.


Last edited by ShQ on 09-02-2015, 16:32:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pandaw0u

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2015 21:33)
Joined: 26 Jan 2015
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 30.2
Votes: 1

Post Posted: 09-02-2015, 16:30:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am primit gag pentru simplul motiv ca am strigat pe chat , "da-i ban" , nici un cuvant jignitor , nimic pana aici. M-am pus spectator si vorbeam cu ... D@N ( nu retin nickname-ul) , in chatul spectatorulor , dupa care primesc kick. Nu e bai... Dar atata timp cat nu te intereseaza de buna functionare a serverului, si esti axat numai pe joc, de ce ai acces la comenzile modului de administrare. Era ok si un slot. Sau intra cu alt nickname, sa nu stie lumea ca esti admin. Ai intrat cu admin sa imi dai gag,kick pentru ca am facut o reclamatie pe care nu ai luat-o in considerare , apoi kick pentru simplul fapt ca vorbeam cu D@N?

Chestia care m-a deranjat a fost ca jucam 8-8 si numarul playerilor dupa ce s-au facut reclamatii a inceput sa scada ! 4-5 la un momentdat... pentru ca tu preferai sa faci rank ... sau mai stiu eu in ce liga superioara joci tu si nu-ti permiti sa stai 5 minute amarate spectator cand te roaga "un prost" (eu) sa verifici. Demoul facut de mine tine sub 5 minute si se vede clar ca jucatorul folosea wall.

O zi frumoasa !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShQ

[Creep]



Status: Offline
(since 23-05-2017 23:17)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 646, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 211.7
Votes: 12

Post Posted: 09-02-2015, 16:41:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chatul nu este locul in care sa poti oracaii la admini . Nu am intrat pt rank , ci pt simplul fapt ca acest individ dan exista in lista mea de steam , rugandu ma sa banez un codat . Am intrat , l am banat si am decis sa mai raman 10 min ... in acele 10 min mi ati frecat toate icrele din mine ... AM VRUT SA JOC , nu am zis niciodata ca am luat masuri ca sa imi zica individu asta ca sunt inapt ... si alte cele ... Repet : nu am zgarda la gat si nu inghit sa mi se dicteze , dai ban fa 10 flotari , hai si 10 geno ... calm down !

Daca ai detine ceva stiinta despre redirecte si boost ... acum iti pot intra 20 de jucatori si in 3 min sa numai existe niciunul ... dar dohhhh joci de mic cs nu ? Nu sunt toti experti in cs ca tine si dan ... sa isi dea seama din prima secunda ca unu are wall ...




Adevarul nu insulta,ci serveste dusuri fierbinti prostiei calde.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 09-02-2015, 17:01:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShQ wrote:
Cazi in emisfera penibilului .... stai balind in fata pc'ului doar , doar o sa iti mai dau aripi sa comentezi ceva ... Poftim : nesimtit , incompetent , poti sa le zici celor care ti-au dat educatia asta ! bye


Deja incepi sa vorbesti mult si prost, eu zic sa incetezi cu arfele astea din fata monitorului... Nu baga familia in discutia asta, intreci limita si nu e bine..



Ps: Motivul pentru care jucatorii au iesit de pe server e urmatorul, nu ti-ai facut datoria de admin, inafara de Gypsy care ne radea in fata, mai era un parlit cu wall , care avea un scor de 28 cu 2, si ala a fost raportat pe page, insa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShQ

[Creep]



Status: Offline
(since 23-05-2017 23:17)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 646, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 211.7
Votes: 12

Post Posted: 09-02-2015, 17:09:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

D@N wrote:
ShQ wrote:
Cazi in emisfera penibilului .... stai balind in fata pc'ului doar , doar o sa iti mai dau aripi sa comentezi ceva ... Poftim : nesimtit , incompetent , poti sa le zici celor care ti-au dat educatia asta ! bye


Deja incepi sa vorbesti mult si prost, eu zic sa incetezi cu arfele astea din fata monitorului... Nu baga familia in discutia asta, intreci limita si nu e bine..



Ps: Motivul pentru care jucatorii au iesit de pe server e urmatorul, nu ti-ai facut datoria de admin, inafara de Gypsy care ne radea in fata, mai era un parlit cu wall , care avea un scor de 28 cu 2, si ala a fost raportat pe page, insa in zadar.. Cum am spus mai sus, esti in plus pentru war3..



Familia este aceea care te-a crescut si caracterul mai ai timp sa il modelezi ... arfe ? vrei cumva sa ne intalnim ? nu ti-am bagat analfabetule familia, ti-am zis si iti mai zic esti un infect in comportament !!! Esti un bagator de seama care ai luat 2 demo de la tibi desi , am zis ca , am gresit cu el !!!! citeste cu ambii ochi commenturile si GANDESTE , pt asta ai creieru ala in capatana aia . Incepi sa imi creezi o stare de greata desi inainte sa vb cu tine am gustat un fresh


 
Staff message (AMG):
 
+1 warn, flame





Adevarul nu insulta,ci serveste dusuri fierbinti prostiei calde.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 09-02-2015, 17:10:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rãmâne ca ownerii sã verifice logul.
Mastermind, Reyes, y0y, Andiku

EDIT : din ce am vãzut în demo-ul pus de tibi cei doi codați au primit *** de la nataka.

Încetați cu jignirile sau voi închide topicul și voi cerea sancționarea voastrã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 09-02-2015, 18:02:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cariga wrote:
EDIT : din ce am vãzut în demo-ul pus de tibi cei doi codați au primit *** de la nataka.


Dupa cate ore au primit ban ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 09 February 2015 19:46



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 16-04-2024, 23:24:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x